Şimdi Ara

Avea Kamu Mega Tarifesi (Referans Sistemli) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.137
Cevap
37
Favori
179.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cenkozgen

kesin soruldu biyerlerde ama bulamadım;

bir yakınım avea mega taridesine türkcellden geçiyor. hemen bana referans olabiliyor mu ?

Emin değilim ama 1 ay fatura ödemesi gerektiğini söyleyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

kesin soruldu biyerlerde ama bulamadım;

bir yakınım avea mega taridesine türkcellden geçiyor. hemen bana referans olabiliyor mu ?

Emin değilim ama 1 ay fatura ödemesi gerektiğini söyleyenler var.

evet sanki ben de öyle bişeyler okumuştum ama bulamadım ( bu arada forumda biri değil, gerçek hayattan bir tanıdığım bu bahsettiğim )
  • 1 adet referans a ihtiyacım var. Öğretmenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayfam -- 23 Ağustos 2013; 21:16:28 >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Eşimin Dayısı polis olduğundan önce onun hattını daha sonra eşimin kullandığı hattımı referans yoluyla bu tarifeye geçirdim. Zaten 1 ay önce vodafondan aveaya geçirmiştim. İnternet lazım olduğundan 39 liralık bir tarife seçmiştim, nasıl olsa iyi bir kampanya çıkar diye herhangi bir taahhüt vermemiştim. Bu tarife ilaç gibi geldi. Geçen gün eski tarifinin ilk faturası 50 lira olarak geldi. Yeni tarifede taahhüt de verdim, inşallah bundan sonra 27 lira ödeyeceğim.

Seviyorum sizi sıcak dostlar ailesi

• Arkadaslar bana da 2 adet referans lazım pmden ulaşabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün itibariyle tarifeye geçiş yaptım. daha önceki tarifeden geçemediğim için önce seç 500e geçtim, 1 ay bekledim ve sonunda tarifedeyim. ama internet çekmiyormu nedir ? anlamadım.
  • Benim de internet yavaş olur gibi şüphelerim vardı ama Vodafone internet ile arada fark yok (iki diş 3G çektiği halde hızlı) bir de bir kişinin kaç hattı olursa olsun 3 kişiye referans olabiliyormuş. Teyit edildi

• Referans olabilecek varmıdır acaba? Bu tarifye geçmek istiyorum. Daha önce Seç 500 tarifesindeydim, engel olmuyor sanırım?
  • referansına alabilecek varsa pm ile ulaşırsa sevinirim.
  • Referans olabilecek bir arkadaş aramaktayım, müsait olan lütfen mesaj göndersin

• Ben de referans arıyorum. pm bekliyorum.
  • REFERANS OLACAK ARKADAŞLARI BEKLİYORUM.
  • Benim de böyle bir tarifeye ihtiyacım var o yüzden referans arıyorum kendim için. Eşe dosta sordum ama bulamadım neyse referans onayını verdiğiniz andan itibaren hesabınıza bir aylık fatura ücreti(27tl) kadar parayı yatırırım yeter ki referans olun
  • Hayrına referans olabilecek biri var mı acaba...!
  • arkadaşlar ben seç 500 tarifesi kullanıyorum 2-3 aydır.
    500dakika 1000sms 1gb internet. 1yıl tahhahut üm var.
    referans olacak arkadaş buldum.
    geçiş yapabilir miyim sorunsuz....

• referansına alabilecek varsa pm ile ulaşırsa sevinirim.tşkler...
  • ayın 27 si itibariyle kamu mega referansına ihtiyacım var.

Çam sakızı çoban armağanı 20 tl altlimitsiz hepsiburada hediye kartı verebilirim.
  • Uygun fiyata 2 adet referans aranıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba tarifeye geçmek için referans buldum ve mesaj atıyorum 6008 e ama şöyle bir hata alıyorum.

Mevcut tarifinizde bulunan servisler dolayısıyla Referans sisteminden yararlanamazsınız.Bilgi için 500.

Bu nedir acaba neden geçemiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar merhaba tarifeye geçmek için referans buldum ve mesaj atıyorum 6008 e ama şöyle bir hata alıyorum.

Mevcut tarifinizde bulunan servisler dolayısıyla Referans sisteminden yararlanamazsınız.Bilgi için 500.

Bu nedir acaba neden geçemiyorum?

aynısı bana oldu. tahahhütlü tarife kulandığımız için oluyormuş. müşteri hizmetlerini aradım.
    nasıl geçerim dedim. cayma bedeli olarak 20tl ödemeyi kabul ediyor iseniz .geçebilirsiniz dediler.
    mecbur ok dedim. 48 saat içinde geçiş için arayacaklarmış. referans no yu verecekmişim ve.
    referans kişi onay verdiğinde onun hattında olacakmışım ..

bakalım inşallah bir aksilik çıkmaz mevcut tarifedende cıktık malum...
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.