Şimdi Ara

Avea Kamu Mega Tarifesi (Referans Sistemli) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
37
Favori
179.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Referans arıyorum, uygun fiyata 2 adet alabilirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

forumdaki ifadeler 1 ay sonra tarifenizi değiştirip kamu megaya geçebileceğiniz yönünde

sanırım 1 ay sonra denersiniz (siz ve sizinle aynı durumda olanlar)

forum camiasıda aydınlanır

Referansın sayesinde onun kullandığı egm nin tarifesine otomatik geçiş yapıp kısa süre içerisinde (5-7 gün max) megaya geçiş mümkün. Bazen 1 ay mini de, midi de kalıp sonraki fatura döneminde geçeceksiniz diyen süper zeki tem.lerde var. Bakmayın onlara ısrar edin bir an önce geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levent.

benim referansım kamu mini kullanıyormuş, ona geçtim, megaya geçmem mümkün değil mi?

Ben referansımın tarifesine geçtiğim gibi aveayı arayıp megaya geçmek istedim. Kısa bir ısrar sonrası megaya geçişim gerçekleşti.

• quote:

Orijinalden alıntı: realjackal

quote:

Orijinalden alıntı: Levent.

benim referansım kamu mini kullanıyormuş, ona geçtim, megaya geçmem mümkün değil mi?

Ben referansımın tarifesine geçtiğim gibi aveayı arayıp megaya geçmek istedim. Kısa bir ısrar sonrası megaya geçişim gerçekleşti.

bu yorum üzerine tekrar aradım ve baya fırça kaydım ama bu işlemin mümkün olmadığını, bir fatura basılmadan tarife değişikliğinin gerçekleşemeyeceğini söyledi. kısacası 1 ay geçmesi gerekiyor veya beni sevmediler.
  • Levent. kullanıcısına yanıt
    aslında bir iki ararsanız bu işlemi yapacak birisine rastlayabilirsiniz

Bazen böyle oluyor

Belki denk gelir
  • referans olan kişi ne yapacak
    ben ne yapıcam

referans kişi avea bayisine mi gidecek
    nasıl olacak bu işlem
    biriniz ayrıntılı bilgi verebilir mi
  • Dostum yaptigimi anlatiyorum bayiye gittim kamu megaya gecicem referandim hazir dedim adima bi tane fatura istedi ne faturasi olursa olsun adina olacak.formu doldurdum kendi kimligimin f.kopisini aldi bu kadar.ilk yapacagi islem seni referans tarifesine gecirmek olacak.yarim saate kadar gecer dedi gecis gerceklesince hattim kesildi simi cikarip tsktim hat geldi artik referans tarifesindesin.refimin numarasini yazip 6008 e sms attim.ref bunu onaylayinca sana kamu megali olduguna dair sms geliyor.son asama SOZ yazip 5555 e gonderki 35 liralik tarifeye taahut verip 27 liradan yararlanasin...

• cuni21 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun kardeşim; tam aradığım detaylı tarifi yapmışsın.
  • Allah hepimizden razi olsun rica ederim daha once yazacaktim anca firsatim oldu

• ilerde zam gelecekmiş bu tarifeye

* Kamu Mini Tarife, Kamu Midi Tarife, Kamu Maksi Tarife ve Kamu Mega Tarife'leri 29 Temmuz 2014, 10 Temmuz 2015, 10 Temmuz 2016 ve 10 Temmuz 2017 tarihlerinde aylık taahhütsüz ücret üzerinden %15 ya da ilgili ayın TÜFE oranından müşteri lehine olacak şekilde ücret artışı yapılacak ve taahhütlü ücret taahhütsüz ücretten 5 TL indirimli olacak şekilde güncellenecektir.

* avea'dan alıntıdır.
  • arkadaşlar sim kartımızı vınnda kullanabilir miyiz? yapan,deneyen var mı? eğer yapabilirsek avea vınnı ne kadara temin edebiliriz?
  • Acil referans aranıyor.
  • bu tarife için referans olabilecek varmı.?
  • kamu mega için referans aranmakta
  • bana da hayrına referans olacak biri lazım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuni21

Dostum yaptigimi anlatiyorum bayiye gittim kamu megaya gecicem referandim hazir dedim adima bi tane fatura istedi ne faturasi olursa olsun adina olacak.formu doldurdum kendi kimligimin f.kopisini aldi bu kadar.ilk yapacagi islem seni referans tarifesine gecirmek olacak.yarim saate kadar gecer dedi gecis gerceklesince hattim kesildi simi cikarip tsktim hat geldi artik referans tarifesindesin.refimin numarasini yazip 6008 e sms attim.ref bunu onaylayinca sana kamu megali olduguna dair sms geliyor.son asama SOZ yazip 5555 e gonderki 35 liralik tarifeye taahut verip 27 liradan yararlanasin...

Hocam selamlar, ben de mağdur durumdayım şu an;

Size sorum acaba siz Vodafone veya Turkcell'den mi geçtiniz Avea'ya?

Avea'ya bu sabah itibari ile geçtim fakat beni geçiren yer referans tarifesi diye bir şey olmadığını, SEÇ konuş 500 tarifesinden tarife açacağını hattım geçince de numarayı referans yazıp yolladığımda olacağını söyledi ama AVEA'dan gelen mesaj; 30 Gün içinde tarife değişikliği yaptığınız için talebiniz değerlendirilememektedir. Lütfen tarife değişikliklerinizden 30 gün sonra tekrar deneyiniz.

Kafayı yiyeceğim galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

Bu Aveadan olmadığı kadar var, hayatımda bu kadar saçma bişey görmedim. Pazartesi günü hattımı Vodafone'dan Avea'ya taşıdım. Referans Tarifesine taşıdılar. bugün, cuma hattım açılır açılmaz referans numarasını 6008'e smsle gönderdim. gelen cevapta tarifeyi yeni değiştirdiğimi 30 gün boyunca başka bir tarifeye geçemeyeceğim yazıyordu. 444 1 500'ü aradım 1 ay bekleyin diyor, twittera tweet attım şimdi.

aynı duruma düşen varmı yoksa piyango yine banamı çıktı? twitter avea destek halledebilirmi bu durumu

Hocam bir üst mesajda ben de aynı durumdan bahsettim ama size sorum şu olacak;

Sizin Avea hattınız açıldığında nasıl bir mesaj geldi telefonunuza?

Bana gelen mesaj; "SEC Konusmak Lazim 500 Tarifesine geçişiniz gerçekleştirilmiştir" - Gerçekten referans tarifesi diye bir şey mi var? Size öyle mi mesaj geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

4441500 de müşteri hizmetleri ile görüşmek artık ücretliymiş!

Bu kadarına da pes artık.

Btk nin bu konudaki kararı belliyken nasıl böyle bişey yapabiliyor anlamadım

sadece 500 arasan ucretli ama 4441500 aramak ücretsiz

Vallahi onu bende biliyorum hatta onun için hep 4441500 ü ararım. Telefon açılır açılmaz müşteri temsilcisi ile görüşmenin ücretli olduğunu ve sinyal sesinden sonra ücretlendirmenin başlayacağını söylüyor bant kaydı. Isterseniz arayıp bir deneyin.

• Sonunda oldu. Bugün itibariyle bu tarifeye geçmiş bulunuyorum. İlk haber veren arkadaştan yorumları ve bilgileriyle yardımcı olan herkese teşekkürler. Darısı isteyenlerin başına inşallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

quote:

4441500 de müşteri hizmetleri ile görüşmek artık ücretliymiş!

Bu kadarına da pes artık.

Btk nin bu konudaki kararı belliyken nasıl böyle bişey yapabiliyor anlamadım

sadece 500 arasan ucretli ama 4441500 aramak ücretsiz

Vallahi onu bende biliyorum hatta onun için hep 4441500 ü ararım. Telefon açılır açılmaz müşteri temsilcisi ile görüşmenin ücretli olduğunu ve sinyal sesinden sonra ücretlendirmenin başlayacağını söylüyor bant kaydı. Isterseniz arayıp bir deneyin.

Denemek için bende aradım.Ekstra ücretlendirme yapmadı. Her yöne dakikalarımdan düştü.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.