Şimdi Ara

Avea Kamu Mega Tarifesi (Referans Sistemli) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.136
Cevap
37
Favori
179.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önceki arkadaşlardan özür dilerim. Ben önceden kamu tarifesinde değilmişim. Şu tarifedeymişim

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/YeniNesil1000ve1000EkstraTarifeleri
  • Referans arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

Orijinalden alıntı: Boyunayim

Ben bir tane referans buldum. Onun üzerinden başvuru yaptım ama kabul edilmedi. Sebep: şu an Akıllı Kamu Tarifesini kullanıyor olmam. Bayideki eleman sen kamulu olduğun için başka kamulu sana referans olamaz dedi. Yuh arkadaş birleşmiş milletlere üye mi seçiyoruz neyin bürokrasisi bu !

kamu tarifelerinden referansla geçemiyorsunuz. Bir haftadır dil döküyorum . Sonunda eşimin hattını bireysele geçirdim, bir aylığına..

hocam hangi tarifeye geçirdin? ben seç 1000'e geçim dedim taahhutsuz 47tl diyor aylık. tam soygun!

1de sunu yapabilir miyiz acaba kısa yoldan?

esimin baska bir kamu tarifesinde olan hattını önce faturasız bir hatta geçirip 1 ay beklemeden direk bu mega tarifesine geçirebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cloves

quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

hem deneme amaçlı hemde yardımcı olacaksanız bana referans olabilirmisiniz.?

Deneme amaçlı kendime yaptım bana mesaj geldi , 1 ay beklemem gerekiyor diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cloves

quote:

hem deneme amaçlı hemde yardımcı olacaksanız bana referans olabilirmisiniz.?

Deneme amaçlı kendime yaptım bana mesaj geldi , 1 ay beklemem gerekiyor diye

Ben de denek olabilirim.
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    referans sistemi ile bu tarifeye geçen başkasına referans olamıyor

Online işlemlerde yazan herkese yazıyor

isterseniz deneyin

referans için mesajınız gidecek

onaylayın diye mesaj gelecek

Fakat onayladığınızda size gelen başvuruyu görmeyerek işlemi reddedecektir.
  • referans arıyorum bende,yardımcı olacak arkadaş pm atarsa sevinirim.
  • ilk faturaları cok merak ediyorum. daha önce avea faturalı hattan çok çektim. şimdi çekiniyorum. ilk faturalar ne zaman çıkar ?
  • BEYLER ALLAH RIZASI İÇİN BİRİNİZ REFERANS OLSUN KURTARIN BENİ ŞU TURKCELL DEN.(PM-Ö.S)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzales20 -- 31 Temmuz 2013; 15:33:47 >
  • Mega tarife için referans olacak varsa pm den görüşelim belli bir ücret odeyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcsd

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

Orijinalden alıntı: Boyunayim

Ben bir tane referans buldum. Onun üzerinden başvuru yaptım ama kabul edilmedi. Sebep: şu an Akıllı Kamu Tarifesini kullanıyor olmam. Bayideki eleman sen kamulu olduğun için başka kamulu sana referans olamaz dedi. Yuh arkadaş birleşmiş milletlere üye mi seçiyoruz neyin bürokrasisi bu !

kamu tarifelerinden referansla geçemiyorsunuz. Bir haftadır dil döküyorum . Sonunda eşimin hattını bireysele geçirdim, bir aylığına..

hocam hangi tarifeye geçirdin? ben seç 1000'e geçim dedim taahhutsuz 47tl diyor aylık. tam soygun!

1de sunu yapabilir miyiz acaba kısa yoldan?

esimin baska bir kamu tarifesinde olan hattını önce faturasız bir hatta geçirip 1 ay beklemeden direk bu mega tarifesine geçirebilir miyiz?

seç 500 e geçirdim, taahhütsüz 37 tl imiş. Avea bu ne yapacağı belli olmaz. şansınızı deneyin belki onay verir.

• hocam seç 500 e nasıl geçirdin?tarif et.bende geçeyim 1 aylığına
    avea com da
    500DK yaz 5555'e
    ücretsiz SMS gönder
    yazıyor ama emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsa9

hocam seç 500 e nasıl geçirdin?tarif et.bende geçeyim 1 aylığına
    avea com da
    500DK yaz 5555'e
    ücretsiz SMS gönder
    yazıyor ama emin olamadım.

500DK yazıp gönderdim ama hata mesajı aldım. Müşşşteri hizmetleri aracılığıyla geçtim tarifeye.
  • Avea musteri hizmetlerinin kafa güzel valla. Ben ve ablam bi referans bu tarifeyi yapalim dedik. Referans kamu 300de ben kamu megaya geçerken ablamin hattı kamu 300e geçti. Müşteri Hizmetleri hatalı işlem yapılmış olmaz diyor yapmıyor ablamin hattını Kamu megali. Ne yapmam lazim yardım ey DH halki .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans aranıyor. PM bekliyorum.
  • Referans olacak PM.. çok kıymete geçer :)
  • adamlar işi büyütmüş beylerrr 50 tl hava parası istiyor... pm gelir merak etmeyin ah be avea 1 ay sonra görüşürüz.
  • arkadaşlar internet yavaş diyorlar doğrumudur.
  • Referans alınır.
  • Kamu tarifelerinden bu tarifeye geçiş olmuyormuş aveadestek öyle dedi geçebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.