Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilginize teşekkürler. kullanım alanımı ev değilde içinde kaynak makinası, tilki kuyruğu, kırıcı delici hatta hızar motoru ve daha pek çok aletin yer aldığı amatör atölye olarak belirteyim aslında.

linkteki ürün güzel ama vitesi yok, tek pilli ve 10,8v olanlar hep yetersiz gelir diye düşünüyorum. 14,4 ve 18v aletler kullandım ama 10,8v un gücünü kestiremiyorum. indirimle birlikte toplamda 150 liradanda fazla vermek istemiyorum. o yüzden kararsız kaldım iyice

http://www.n11.com/max-extra-mx-1425-cift-akulu-lityum-144v-matkap-P30632205

en son bunu kestirdim gözüme hem 1,5a lityum çift akü hem vitesli hem 14,4v. ürünün ağırlığını ve max torkunu ithalatçı sitesinde bile bulamadım ama elimde iş eldiveni varken durduramıyorsam benim için yeterli gelir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 21 Ekim 2014; 9:29:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

quote:

Orijinalden alıntı: ardarda45

Hocam merhaba biraz cahilliğime verin de bu ürünlerin direk prize takıp kullanılanı var mı?? Batarya ölür vs derdi yok yani??

Öğrenci evindeyim kurulum vs işlerinden dolusuyla vida tornavida falan parçaladım, sıkıntı yaratıyor bir ürün almak istiyorum da kırk yılda bir lazım oluyor denk gelir seneye lazım olur perte çıkmasın alet

Bu arada yukarıdaki hepsiburada 7.2 voltluk ürün güzele benziyor sanırım.

http://www.koctas.com.tr/matkaplar/performance-power-darbeli-vidali-metal-mandren/16661-23167/

Güzel bir ürüne benziyor bu marka nasıl acaba iyimidir ki?

Aman arkadaşlar ucuz diye bir şey alınmaz. ben bir ara aldım a101 den şarjlı . evde duruyor hiçbir işe yarmadı. saatlerde şarjda durdu ama lazım oldugu zaman hiç çalışmadı hep pili bitikti. boşa para verdim. alın markalı ürün rahatına bakın.

Yanlız bu şarjlı degil hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hocam merhaba biraz cahilliğime verin de bu ürünlerin direk prize takıp kullanılanı var mı?? Batarya ölür vs derdi yok yani??

Öğrenci evindeyim kurulum vs işlerinden dolusuyla vida tornavida falan parçaladım, sıkıntı yaratıyor bir ürün almak istiyorum da kırk yılda bir lazım oluyor denk gelir seneye lazım olur perte çıkmasın alet

http://www.koctas.com.tr/matkaplar/performance-power-darbeli-vidali-metal-mandren/16661-23167/

Hocam daha önce kullanmadım ama almayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam alırsanız bizide bilgilendirirsiniz, özelikle montaj vb için kablolular daha iyi oluyor şarj bitti akü öldü derdi olmuyor.

• bhazer kullanıcısına yanıt
    eğer atölye derseniz bu profesyonel olur şöyle söyleyeyim tabi bu benim şahsi kanaatim orda yazan değerlere bakıp aldanmayın yakınınızda satılan bir yer varsa bence inceleyin ki bunda bile yanılabilirsiniz.çif akülü olması 1 avantaj değil sadece atölyede kullanacaksanız. şu ana size bilgi olması için size kullandığım ve inceleme yapabileceğim cihazları yazayım
    b&d 12 nicd şarjlı vidalama-matkap
    bosch 12 nicd şarjlı vidalama-matkap
    bosch 14,4 nicd şarjlı vidalama-matkap
    bosch 14,4 lion darbeli şarjlı matkap
    skill 12 v nicd şarjlı vidalama-matkap
    metabo powermaxx 10,8 şarjlı vidalama-matkap
    bosch 10,8 lion şarjlı vidalama-matkap
    jcb 12 v lion şarjlı vidalama-matkap
    einhell 14,4 lion darbeli şarjlı matkap
    bu ürünlerin hepsini aktif olarak kullandım yada kullanıyorum bunlarla ilgili bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibi

eğer atölye derseniz bu profesyonel olur şöyle söyleyeyim tabi bu benim şahsi kanaatim orda yazan değerlere bakıp aldanmayın yakınınızda satılan bir yer varsa bence inceleyin ki bunda bile yanılabilirsiniz.çif akülü olması 1 avantaj değil sadece atölyede kullanacaksanız. şu ana size bilgi olması için size kullandığım ve inceleme yapabileceğim cihazları yazayım
    b&d 12 nicd şarjlı vidalama-matkap
    bosch 12 nicd şarjlı vidalama-matkap
    bosch 14,4 nicd şarjlı vidalama-matkap
    bosch 14,4 lion darbeli şarjlı matkap
    skill 12 v nicd şarjlı vidalama-matkap
    metabo powermaxx 10,8 şarjlı vidalama-matkap
    bosch 10,8 lion şarjlı vidalama-matkap
    einhell 14,4 lion darbeli şarjlı matkap
    bu ürünlerin hepsini aktif olarak kullandım yada kullanıyorum bunlarla ilgili bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim

hocam bu ürün hakkında ne söyleyebilirsiniz saygılar

• nibi N kullanıcısına yanıt
    merhaba, aslında benim en çok merak ettiğim 10,8v ile 14,4v arasındaki güç ve şarj dayanım süreleri. yani hafif ve ergonomik olsun istiyorum ama güçsüzde olmasın istiyorum. mesela sormak gerekirse 'bosch 14,4 lion darbeli şarjlı matkap' ile 'bosch 10,8 lion şarjlı vidalama-matkap' arasında ve yine 14,4 lityum olanla nicd olan arasında ne gibi farklar gözlemlediniz acaba. son olarak son 2 sıraya yazdığınız einhellin lityum olanın kalitesi ve sadece koçtaşta olduğu için bana pek alınası gelmesede jcbye ne dersiniz.

ve malesef n11 kampanya şartlarını değiştirmiş 50 anında indirim +22 akbank indirimiyle kombo yapmak istiyordum ama olmayacak sanırım. kart puanlarıda kullanılamıyor zaten. gerçi bahara kadar çok bi acelesi yok ama şimdilik şunlar var aklımda

http://www.n11.com/bosch-psr-1440-li-akulu-vidalama-0-603-9a3-000-P33898858

http://www.n11.com/max-extra-mx-1425-cift-akulu-lityum-144v-matkap-P30632205 bunun markasına güvenemiyorum birde lityum oldukdan sonra çift akü gereksiz sanırım.

http://www.intratek.com.tr/product/akulu-vidalamalar/li-ion-akulu-vidalama-te-cd-12-x-li#.VEdTJvmsXFq bunuda sağlam bi yerde satışta bulamadım.

ekleme: buda güzel ama amperi düşük (1,1a) şarjı daha az dayanıyor anladığım kadarıyla
    http://www.hizlial.com/blackdecker-egbl14k-li-ion-sarjli-matkap-144v/10010039

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 22 Ekim 2014; 10:29:25 >

• gara murat G kullanıcısına yanıt
    hocam jcb çok güzel bir ürün şimdi 2 akülüsünü satmaya başlamışlar o dahada güzel alacak olara tavsiyem şudur koçtaş belirli zamanlarda indirimler yapıyor ve çok sık yapıyor ara ara bakıp takip ederlerse 5 yıl garantili kaliteli bir ürüne 200 lira civarına sahip olurlar

saygılar bizden iyi akşamlar
  • bhazer kullanıcısına yanıt
    hocam güç olarak 10,8 ve 14.4 arasında muazzam bir güç farkı var bunu net bir şekilde söyleyebilirim ama şöyle bir durum daha var ben elektrik işleri yapıyorum anahtar priz montajında 14.4 ağırlığından dolayı bizim 2.ci tercihimiz oluyor bunun için sizin alma amacınız ve kullanım alanınız bence ilk kriter olmalı yani 100 lira civarı tekzende 14.4 cihaz var . 2 ci olarak nicd piller eski teknoji ürünler şarj olma süreleri ve şarj tutma süreleri şuan piyasadaki lion pillere göre zayıf örnek verecek olursak haftada 2 defa kullanılan 12 v 1,3 A bir pil sürekli kullanıldıktan sonra şarj edilip dolaba konulursa 3 gün sonra bu şarj % 90 a düşecektir ayrıca şarj olayındada bir eklikliği var nicd pillerin şarjı tam bitirmeden şarj etme olayından bahsedecek olursak sürekli %40 larda şarja takılan bir ni cd pil 3 veya 4 ay sonra nötrleşmeye başlar ve kapasitesi azalır 100 vida sıkan bir makina zamanla 80 -70 kullanıma düşrek 2 yıl civarında artık kullanılmayacak düzeye gelir ama bildiğim kadarı ile lion piller 3 yıl üzeri dayanıyor ve nötrleşme yok ve daha hızlı şarj olabiliyor iyi akşamlar

• Akulu vidalama dediğiniz şarjlı diye anılan urun galiba.Bunların en sağlamı makitadır.Ofis mobilyaları montajında her elemanın makita vardı yere duser bişey olmaz atolye masasına atarsın bişey olmaz masanın bir ucundan öburune surukleyerek başkasına ittirirsin bişey olmaz toz toprak demez.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam alırsanız bizide bilgilendirirsiniz, özelikle montaj vb için kablolular daha iyi oluyor şarj bitti akü öldü derdi olmuyor.

Bu gün koçtaş magazada inceledim,malzeme kalitesi hiç hoşuma gitmedi. Almadım.

• arkadaşlar araba vida ve somunlarında kullanmak üzere takım aletleri almak istiyorum. uygun fiyata güzel ürünler var mıdır tavsiye edeceğiniz? yoksa aliexpressden mi alayım?

hangi ürünleri almak gerekir ufak çaplı?

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi marka hoşunuza gitmedi dahası hangi model..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gara murat -- 23 Ekim 2014; 21:37:53 >

• Mobilya montajında kullanacağız hangi marka alalım 150 tlye geçmesin

• Koctaş'daki JCB yi kafaya takmis durumdayim.Kaliteli görüntüsü var.Bana 250 tlye geliyor.

Alinir mi sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

Koctaş'daki JCB yi kafaya takmis durumdayim.Kaliteli görüntüsü var.Bana 250 tlye geliyor.

Alinir mi sizce ?

hocam ben çok beğenerek aldım.şimdilik bir sıkıntısı yok .zamanla görecegiz artık.hocam ben çok beğenerek aldım.şimdilik bir sıkıntısı yok .zamanla görecegiz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gara murat

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi marka hoşunuza gitmedi dahası hangi model..

İkinci alıntıda, linkteki cihaz.

• zor mu o kadar link vermek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gara murat

quote:

Orijinalden alıntı: bde

Koctaş'daki JCB yi kafaya takmis durumdayim.Kaliteli görüntüsü var.Bana 250 tlye geliyor.

Alinir mi sizce ?

hocam ben çok beğenerek aldım.şimdilik bir sıkıntısı yok .zamanla görecegiz artık.hocam ben çok beğenerek aldım.şimdilik bir sıkıntısı yok .zamanla görecegiz artık.

Hocam basit delme islerini yapabiliyor mi?
    Birde 2 vitesli deniyor.Nedir bu vites olayi ?

• @nibi
    hocam son kez onaylarsanız Bosch PSR 1440 Lilink alıyorum inşallah. lityum olunca çift aküye gerek yok 2 vites olmasıda düşük devirde yüksek torklu vidalama hızlı devirde delme işleri için ideal sanırım.
    yinede varsa 200 max 300 arasında öneriniz onada açığım. teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.