Şimdi Ara

Akıllı cihazları üzerinde bateri çalmaktan hoşlanan kullanıcılara özel baget: Drummerz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı cihazları üzerinde bateri çalmaktan hoşlanan kullanıcılara özel baget: Drummerz

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için resmi marketler içerisinde birçok bateri uygulaması yer alıyor. Bu uygulamalar ile daha gerçekçi bir deneyim elde etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen Drummerz isimli ürün ise, bu görevini başarıyla yerine getirebiliyor.

Oldukça hafif olduğu belirtilen ve kauçuk benzeri ön materyal ile iPhone, iPad, iPod Touch ve Android cihazların ekranlarına zarar vermeyen Drummerz, kullanıcılara çok daha gerçekçi bir deneyim sağlayabiliyor. Beraberinde yedek uçlar da gelen ve normal bagetlerden boyut olarak daha ufak hazırlanan Drummerz, 29,99$ fiyat etiketiyle firmanın resmi sitesi üzerinden satın alınabiliyor.

Drummerz'ın kullanımını gösteren tanıtım videolarını aşağıda izleyebilirsiniz. 

• Saçma gaza gelip bi vursan pert alet

• Allah akil fikir versin.

• Beyin Eror
  • yok artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarım saat sonra o ekran catlar, benden söylemesi :)) baterist öğle yumuşak çalmaz..

• 29 dolar nedir ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesin kırarım cihazı.

• Ben Note 2 üstünde normal baget kullanıyorum :P

• Tavsiye edilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: digimon52

Allah akil fikir versin.

+
  • Ya bişeyide amacında kullanın ya batermi la bu
    Çok çalmak istosa gitsin çalsın şu tabletleri kotu amaçlarına alet etmesinler bunlar hepsi yedek parça üreten çin firmalarının oyunları arkasında kim var ? Amerika :D

• işsiz

• hayır yani tamam yumuşak yumuşak vurduk ben nasıl zevk alacağım kedimi seviyoruz bateri mi çalıyoruz.Alttaki videoda adamlar bitsede gitsek havasındalar

• bu adam gaza gelmedikten sonra ne anlamı var tık tık vurmanın
  • Yıkarlar o ekranı :)

• Garageband alın yeter

• O ekranı yıkarlar.Yok yok sadece yıkarlar :)

• Teknolojinin hızına yetişebilene aşk olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.