Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Rogue Legacy

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nesiller süren bir macera, nostalji kokan bir oynanış.

• İyi ki varsın BSC
  • Super
  • fiyatı pahalı gelmişti ama incelemenizden sonra almaya karar verdim..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir oyun yaparlar ondan sonra sistem gereksinimi yüksek tutarlar.zelda'ya benziyor doksanlı yıllarda olsa iyi tutardı bence.

• oyun metroidvania ve roguelike soslu.. zor bir oyun ama bağımlılık yapıcı.. bence yılın en iyilerinden..
  • sonunda geldi inceleme bunu uzun zaman bekledim teşekkürler.

• Oyunu edindim ancak açılmıyor. .exe Dosyasına basıyorum hiç bir tepki yok. Bir çözüm önerisi olan? İşletim sistemi: win8
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyunu edindim ancak açılmıyor. .exe Dosyasına basıyorum hiç bir tepki yok. Bir çözüm önerisi olan? İşletim sistemi: win8

Aynı sorundan mustaribim.
  • okadar kalıtelı bagımzı oyun varken neden boyle gereksız kucuk oyunlarını ıncelıyorsunuz hemde vıdeo ınceleme? Onceden daha cok ve kalıtelı ıncelemeler yapardınız.

AYRICA EN cok ızlenme oranına sahıp begenılen DAYZ serisine devam edecektınız nezaman baslayacaksınız herkes bu DAYZ i beklıyor farkındamısınız.(PC ıcın konusuyorum) iyi, gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Oyunu edindim ancak açılmıyor. .exe Dosyasına basıyorum hiç bir tepki yok. Bir çözüm önerisi olan? İşletim sistemi: win8

Aynı sorundan mustaribim.

Orjinal değil sanırım. Release sürümünde Windows 8 desteği yoktu oyunun.
  • quote:

okadar kalıtelı bagımzı oyun varken neden boyle gereksız kucuk oyunlarını ıncelıyorsunuz hemde vıdeo ınceleme? Onceden daha cok ve kalıtelı ıncelemeler yapardınız.

AYRICA EN cok ızlenme oranına sahıp begenılen DAYZ serisine devam edecektınız nezaman baslayacaksınız herkes bu DAYZ i beklıyor farkındamısınız.(PC ıcın konusuyorum) iyi, gunler

http://www.metacritic.com/game/pc/rogue-legacy
    http://www.gamespot.com/rogue-legacy/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi queenTR -- 22 Temmuz 2013; 10:17:42 >

• Infinity blade.
  • Oyun süper lakin biraz pahalı geldi :) İndirime girmesini bekleyeceğim steam yılbaşı indirimleri artık kısmet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.