Şimdi Ara

Yeni Uncharted Oyunu Gözüktü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Yakın dönem içerisinde The Last of Us ile birlikte PS3 oyuncularını sevindiren Naughty Dog'tan Uncharted serisiyle ilgili haberler bekleniyor. Bugün internete düşen birkaç fotoğraf, serinin devamıyla ilgili bazı fikirler sundu.

NeoGaf'ta çıkan bu görüntülere baktığımızda Uncharted: Eye of Atlantis isimli oyunu görüyoruz. Bir ara oyun olarak gördüğümüz yeni Uncharted oyunuyla ilgili gelen yorumlara baktığımızda Eye of Atlantis'in PS Vita izlenimi bıraktığını söylemek mümkün. Ortaya çıkan görüntülere aşağıdan bakabilirsiniz.

Güncelleme: İlk görüntüdeki "4" gözümüzden kaçmış, alito'ya teşekkürler.

• Güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ValiantLion -- 20 Temmuz 2013; 19:29:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Resmin sağ kenarında kırmızı ile kocaman "4" yazıyor bir biz mi gördük bunu

• Uncharted 4 : Eye of Atlantis ismini almış Atlantis denizle alakalı bir şey o zaman daha denizde geçicek bu oyun yanılıyor muyum ?

Uncharted 1 = Orman teması
    Uncharted 2 = Kar teması
    Uncharted 3 = Çöl teması
    Uncharted 4 = Deniz teması ?

• @alito hocam çok doğru söyledin kocaman 4ü çakmışlar oraya. Bence Max Payne 3 gibi olacak sürekli zamanda sıçarama yapacağız bir geçmiş birde şimdi ki zaman olacak

• resmini bulamadim ign´de korsan temali bir artwork yakalamislarti the last of us´in gelistirici ekibiyle yapilan kisa teaser seklindeki reportajin dan . Hikaye Christof Kolomb´a kadar geri gidecegini düsünüyorum . Gelsin cabuk GamesCom

• hem 4. oyun deyip hem vita demek ne demek?

saçmalamayın ya serinin devam oyununu vita'ya çıkartırlar mı?

hangi oyunda görülmüş bu?

vita'ya çıksa yan oyun olur en fazla

• ne oluyor yav oruç oruç heyecan yaptırtmayın bize
  • Yada uzay teması olurmuş :D :D
  • Fake olabilir. Son fotograf Uncharted 3'un bir mapi.

Edit: Gerci 8 ay once yaziyor fotografin ustunde. UC3 den goruntuler gosteriyor olabilir diyecegim ama multiplayer icin hazirlanan mapi neden gostersinler...

http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/318/Uncharted3Cave_32282_screen.jpg
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Fake olabilir. Son fotograf Uncharted 3 den cunku.

Edit: Gerci 8 ay once yaziyor fotografin ustunde. UC3 den goruntuler gosteriyor olabilir.

http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/318/Uncharted3Cave_32282_screen.jpg

Gold Puncher katiliyorum ilk resimdeki font rengi ve altaki yazi fontu cok berbat.
  • yahu niye vita niye ps4 değil ! lan psvita'daki oyun berbattı!

• Ohh Mis inşallah doğrularlar. GOW Redemtion dorğulanır ve buda doğruluanırsa PSVITA bayram etmeye başlar. GameScom da süprizler bekliyor bizi arkadaşlar PS4 ve PSVITA bombardımanına hazır olmak lazım.

• Vita'da çok zevkliydi, yenisi gelmesi müthiş olur.

• bikaç saat önce yalovadan istanbula arabamla gittim aşırı süratle electroworldtan oyun aldım.ben oyun aşkım bu.

• oyun için 150 km katederim ben.araba kullanmak için bide.şimdi geldim yazıyorum.uncharted a gelirsek hiç gelmeyelim çünkü ps3 oyunu.ama grafikleri müthiş olur yeni vidyoları falan gelsin bakalım.

• Ps vitaya gelsin ,isterse ps3 ede ps4 ede gelsin birde cross buy olursa super olurdu.Vitanin yeni bir uncharted a ihtiyaci var.Ilk vitayi almam sebebimdir uncharted zaten.

• Güzel haber

• Nathan reis geri dönüyor!!!!! Hastasıyız REİS
  • Arabayla o kadar yolu niye gittin ki. İnternetten sipariş verseydin o senin ayağına gelseydi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.