Şimdi Ara

Operatör kayıtları Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesini işaret ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un geçen yıl ki iki amiral gemi modeli Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için Android 4.2.2 güncellemesi arapsaçına dönmüş durumda. Bazı kaynaklar modellerin doğrudan Android 4.3 güncellemesine geçeceğini belirtirken, bazı kaynaklar da bu sıralarda güncellemenin yayınlanmasını bekliyor.

Ancak Avustralyalı Telstra operatörünün kayıtlarında ortaya çıkan yeni bilgiler ilk seçeneğin geçerli olduğunu gösteriyor. Güncelleme listesine göre Galaxy Note II uluslararası versiyonu Android 4.2.2 versiyonunu atlayarak yeni bir Android versiyonuna geçiş yapacak. Yeni versiyonun Android 4.3 olduğu tahmin edilirken, Telstra bu bilgiyi Samsung'dan doğruladığını beyan ediyor.

Galaxy Note II modeli için yaşanan bu gelişme muhtemelen Galaxy S3 modelini de etkileyecektir. Samsung'un Android 4.2.2 güncellemesi için efor harcamayıp zaten Galaxy S4 Google Edition için üzerinde çalıştığı Android 4.3 güncellemesini vermeyi planladığı anlaşılıyor. 

Ancak arayüz problemleri nedeniyle Android 4.2.2 güncellemesinin geciktiği bilgileri hatırlanınca, Android 4.3 güncellemesinde de benzer sorunlar çıkıp çıkmayacağı merak konusu. Listede yeni sürüm güncellemesinin ne zaman olduğuna dair bir belirsizlik var. Android 4.3 henüz resmi olarak tanıtılmadığı için güncelleme muhtemelen yıl sonuna doğru kayacak. 

• Yine sorunlarla dolu bir güncelleme geliyor anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.3 daha google tarafından bile lanse edilmediğine göre yılsonuna doğru belki alırız bu güncellemeyi.

bu arayüz s4 de aynı arayüz değil mi ve s4 4.2.2. ile çıkmadı mı? kimi yiyor lan bunlar, milleti salak mı sanıyorlar?

amaç belli, 4.2.2 li tek telefon s4 olsun, satışlar artsın. şimdi ana bacı sövecemde içimden söveyim bari ayıp olmasın.

• samsung Galaxy ace 3 nasıl android 4.2.2yle çıkıyor da s3ve note2de arayüz problemi yasaniyor? s4 u sattirmak için 100 milyona yakin insan etkileniyor (note 2, note 10.1, note 8.0, galaxy s3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 20 Temmuz 2013; 14:34:21 >
  • Samsung bu yaptığını unutmayacağım,s4 çıkmadan 1 hafta önce dünyanın en iyi telefonu s3 'ken şuan s3 e çöp muammelesi yapılıyor.
  • S4 istenen satış rakamlarına ulaşamayınca böyle olaylara başladıysa samsung, olayın kopma noktadır budur.

Her türlü güncellemeyi alıyor bir sıkıntı olmuyor diye samsung seçen kesimi de etkiler bu.

zaten S4 satışları iyi değilse bide böyle yaparsan pazar payını kaptırırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Samsung bu yaptığını unutmayacağım,s4 çıkmadan 1 hafta önce dünyanın en iyi telefonu s3 ken şuan s3 e çöp muammelesi yapılıyor.

Başka birisi gelip senin telefonuna üst modeli çıktı diye çöp deyince telefonun çöp mü oluyor? Allah aşkına, yapmayın arkadaşlar; telefon, hava atma veya "en son model bende" meselesi değildir. Sizin taleplerinize mümkün olan en iyi cevabı verebilen cihazdır telefon. Talebiniz hava atmaksa, o başka tabii...

İşin özü: Son model olmayınca telefonunuz hiç kimsenin gözünde çöp olmamalıdır.
    "O kadar para verdik, bak şimdi para etmiyor". Kusura bakmayın, ama bir aileyi bir ay geçindirecek kadar parayı teknoloji gibi 'sürekli değer kaybeden' bir şeye yatırdığınız takdirde gıkınızı çıkarmaya hakkınız yok.

• Listede görünen telefon N7105, yani 4G destekli Note 2. Bizim cihazlarımız N7100, yani uluslararası ve 3G destekli olan.. 4G li olan modelde Quallcomm yongası kullanılıyor ve dünyadaki şu an açık kaynaklı cihaz üreticilerinin (ve Nexus telefonların) tercihi olduğu için kolayca 4.3'ü alacaktır. Zaten 4.3, Jelly Bean Plus olarak geçiyor, yani Quallcomm yongalı cihazlarda 4.2.2'nin daha hızlı çalışmasını sağlayan bir takım optimizasyonlardan ibaret. Temelde Google şu an 5.0 üzerinde çalışıyor, onunla iligli de bırakın yeni yayın tarihini dedikodu bile yok.

Biz şu sıralar herşeyin "mini"sinin çıktığı, fakat aslında bir mini'nin, bir önceki modele eşit olduğu (bkz= S4 mini=S3), saçma pazarlama stratejileriyle dolup taşmış olan Samsung'un geçmiş hareketlerinde S2'ye yaptığına bakarak S3 ve Note 2 için 4.2.2'yi ya da yalandan bir 4.3'ü (çünkü Exynos işlemciler için 4.2.2 ile 4.3 arasında performans farkı olmayacak) ancak yıl sonunda alabiliriz. Bu da son güncelleme olur.

Android 5.0'ı Samsung bir cihaz üzerinde deneyimlemek isteyenler sanırım adına yakışır bir şekilde Galaxy S5 almak zorunda kalacaklar..

• Bıraksınlar 4.3ü direk yollasınlar 4.2yi. Bıktım artık saçma sapan hatalardan. 4.3ü beklersek 2014ü bulur

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Bıraksınlar 4.3ü direk yollasınlar 4.2yi. Bıktım artık saçma sapan hatalardan. 4.3ü beklersek 2014ü bulur

Ne hatası yaşıyorsunuz acaba merak ettim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

quote:

Bıraksınlar 4.3ü direk yollasınlar 4.2yi. Bıktım artık saçma sapan hatalardan. 4.3ü beklersek 2014ü bulur

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=78021413&p=1#78021413
    Mobilde olduğum için mobil linki atıyorum
    Rom at düzelir dediler ama ben bu işlere bulaşmak istemiyorum. Güncelleme ne kadar hızlı gelirse benim için o kadar iyi.

• güncelleme isteyenler alacak bitane nexsus 4 keyfine bakacak yoksa sızlanır durursuz :)) kızmayın bana :D

• Stabil guncelleme gelsin geç gelsin

• quote:

quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=78021413&p=1#78021413
    Mobilde olduğum için mobil linki atıyorum
    Rom at düzelir dediler ama ben bu işlere bulaşmak istemiyorum. Güncelleme ne kadar hızlı gelirse benim için o kadar iyi.

Buyuk ihtimal o hatayi yine alirsin cunku olagan bir hata degil o. Yuklenen birseyden kaynakli vs olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm Bıraksınlar 4.3ü direk yollasınlar 4.2yi. Bıktım artık saçma sapan hatalardan. 4.3ü beklersek 2014ü bulur
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=78021413&p=1#78021413 Mobilde olduğum için mobil linki atıyorum Rom at düzelir dediler ama ben bu işlere bulaşmak istemiyorum. Güncelleme ne kadar hızlı gelirse benim için o kadar iyi.
    Buyuk ihtimal o hatayi yine alirsin cunku olagan bir hata degil o. Yuklenen birseyden kaynakli vs olabilir.

Aynı hatayı S3'te google playden bir uygulama indirirken uygalamayı durdur demiştim 1 hafta o hatayı aldım sonra uygulama tercihlerini sıfırla dedim düzelmişti.

• Bu habere göre 1 ay sonra S4 için Jelly Bean Plus güncellemesi mi geliyor yani nedir o?
  • Güncelleme konusunda bunlar bu şekilde davranırken Samsung'dan gerçekten soğudum. S4'ü ön plana çıkarmak adına adamların yapmadığı şaklabanlık kalmadı. Bazıları hala Samsung'un çok iyi güncelleme verdiği sanıyor.

• 4.3 kim bilir daha ne zaman gelir
  • 1 ay önce Samsung, Note2 ye uzun süre destek verecek sözüne güvenerek Note2 aldım. Cihazdan hiçbir şikayetim yok güncelleme gelmese de olur, fakat normal şartlarda gelmesi gerekirken insanlarla bu tarz oyun oynamasına kızıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Google Chrome -- 20 Temmuz 2013; 18:51:14 >
  • Telfonum note 2 4.1.2 kullaniyorum cakma imei var güncelleme yapamiyorum bi çözümü varmi orjinal imei ye nasil gecebilirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.