Şimdi Ara

Ağ bağlantımı Neden Devre Dışı Bırakamıyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce kolaylıkla yaptığım işi şimdi yapamıyorum. Aşağıdaki gibi bir ikaz çıkıyor. Neden Ağ bağlantımı kapatamıyorum, devre dışı bırakamıyorum. XP' nin cilvelerinden biri mi bu yoksa virüs-spy benzeri bir şey mi?

• Konu dışı almış yürümüş. Eskiden böylemiydi...
  • zor soru walla, ilk kez görüyorum
  • En azından girip bir bakmışsın o da yeter saol...
  • ne demek kardes ben bu forumu çok seviyorum, bilgi ve tecrübe paylaşıldıkça güzeldir diyorum. kolay gelsin...
  • aynı sorunu bende yaşadım bugün. bilgisayara takılı bütün usb leri çıkarttım sorun çözüldü..sende bi dene bence..
  • Allah Allah USB mi?
    Şöyle söyliyeyim: Ağ bağlantısını etherhet kart üzerinden 4 portlu modemimden sağlıyorum. Benden başka diğer tüm portlar dolu. Herkese dağıtıyorum interneti ama kendiminkini geçici olarak kapatmaya kalkınca kapatamıyorum.
  • ethernet driver ini kaldırıp tekrar kurmayı dene...
  • Olmadı. Kaldırdım yeniden yükledim. internetten güncel driverını aradım ama olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Turco -- 28 Haziran 2006; 1:21:53 >
  • bu arkadaşın dediğini denedinmi..usb aygıtlarını çıkartıp baktınmı...tabi usb aygıtı kullanıyorsan...
    quote:

Orjinalden alıntı: RODATalien

aynı sorunu bende yaşadım bugün. bilgisayara takılı bütün usb leri çıkarttım sorun çözüldü..sende bi dene bence..
  • Mouse ve Webcam' den başka bir şey takılı değil USB olarak.
  • Şu geldi aklıma: Aver TV Digital TV kartı var makinede. Zannedersem bunun bir ilgisi olabilir.
  • benim pc de bt878 tv-kartı war ağ bağlantısında'da senin dediğin gibi tv- bağlantısı çıkıyor... ve iptal edemiyorum ,,devre dışı kalmıyor...aynı dediğin gibi bağlantı devre dışı bırakamıyor diye bi uyarı alıyorum...sonra 1-2 sonra kendiliğinden kalkıyor walla benimkindee....
  • Zaten iki seçenek kaldı. Biri bu Aver Tv kartının net bağlantısı. Diğeri de en son aklıma gelen ve en kuvvetli ihtimal yeni yüklediğim Win Media Player 11...
  • başlat çalıştır komutuna gel ordam "msconfig" yaz başlangıç sekmesine gel ve bütün programları devre dışı bırak sistemini yeniden başlar bi dene bakalım ne olacak
  •  Ağ bağlantımı Neden Devre Dışı Bırakamıyorum ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.