Şimdi Ara

Cooler Master'dan iddialı işlemci soğutucusu: V8 GTS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cooler Master'dan iddialı işlemci soğutucusu: V8 GTS

Cooler Master yüksek performanslı işlemci modelleri için hazırladığı V8 GTS isimli yeni soğutucusunu duyurdu. Kaslı ve iddialı bir görünüme sahip olan yeni soğutucu, LED aydınlatma özelliği ile kasa mofikasyonuna meraklı kullanıcılara da göz kırpıyor. Yatay vapor chamber tasarımı sayesinde, geleneksel ısı borularına kıyasla ısıyı 8 kat daha hızlı dağıtan soğutucu aynı zamanda ısı boruları arasındaki ısı dağılımını da hızlıca ayarlıyor. 

Üç kuleli iskelet üzerine optimize edilen soğutucu, 154 x 149.8 x 166.5mm boyutları ve 854 gram ağırlığı ile iri bir profile sahip. Isı borularının 6mm kalınlığında olduğu soğutucuda, PWM kontrollü çift fan bulunuyor. 140mm çapında olan fanlar, 600 – 1,600 RPM hızlarında çalışıyor olup, çalışma hızına göre 28 – 82 CFM ± %10 hava üfleyebiliyor, 0. 3 – 1.45 mmH2O ± %10 hava basıncı yaratabiliyor. Gürültü seviyesi 36 dbA olarak açıklanan Cooler Master V8 GTS, Intel ve AMD'nin piyasada bulunan neredeyse tüm işlemci modelleriyle uyumlu olup, aynı zamanda Red Dot Ödülü ile tasarımını da ispatlamış durumda.

Ağustos ayında satışa sunulacak V8 GTS'nin yurt dışı fiyatı 100 dolar olacak. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Cooler Master V8 GTS
    Cooler Master V8 GTS
    Cooler Master V8 GTS
    Cooler Master V8 GTS
    Cooler Master V8 GTS

• Müthiş bir tasarım...

• crysis 2 de ki yaratık kapsüllerine benzettim

• V8 Motor gibi :O

• tasarım güzel begendim

• Yok böyle bir tasarım ya. Aklıma nedense Transformers geldi :D

• Tasarım harikası. Hele birde tabanı bakırsa yok satar..
  • Bellekleri hiç kapatmaması süper olmuş.

Ağırlığına laf etmiyorum 1kg+ soğutucular çok çünkü gayet normal böyle bir şey için.

V8 bence tasarım olarak daha ağır duruyordu ama bunun da ledleri insanı cezbediyor

Fiyat konusunda pek umutlu değilim ama 100 dolar çok çok aşırı bir rakam değil extreme sayılabilecek bir ürün çünkü. Ayrıca tasarımı bile bir ayrı odun gibi durmuyor ayrı bir havası var insan gaza geliyor

Nereden alabiliriz dersek sanırım Vatan'a 1 seferliğine getirirler alan alır sonra bir daha zor görürüz kasam büyük olsaydı pusuya yatardım bunun için

• Çok büyük, bu hangi kasaya sığar ayrıca temizlemesi de zor olur. Şöyle daha küçük fanı kolayca çıkan ısı borusu sayısı fazla ürünler çıkarsalar daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Çok büyük, bu hangi kasaya sığar ayrıca temizlemesi de zor olur. Şöyle daha küçük fanı kolayca çıkan ısı borusu sayısı fazla ürünler çıkarsalar daha iyi olur.

Cooler Master K380'e sığmaz dimi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 20 Temmuz 2013; 1:35:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • v8 den kasitlari buggattinin motoru mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu alana kadar sıvı Sogutma almak daha mantıklı değil mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noctua nh-d14'y yakalayana rastlamadım daha sıvı soğutmadan bile iyi :D

• tasarımına sık oldum

• ram leri engellememesi ve görselliğiyle oldukça güzel bir ürün olmuş.cm v serilerinde güzel tasarımlar kullanıyor
  • Tasarımı gerçekten iyi olmuş.
  • Fanı yeni aldım bunu görünçe çıkartıp kırasım geldi :)
  • 25$lık soğutucular 100 liraya satılıyor burda. bu ne olur bilinmez...

• Tasarım harikulade...

• quote:

Orijinalden alıntı: watkenaydu

v8 den kasitlari buggattinin motoru mu

bugatti motoru 16 silindir ama v8 spor arabaların nerdeyse çoğunu oluşturur ve gücün semboli gibidir.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.