Şimdi Ara

twitter ve engellenme.. bilgisi olan arkadaşlar yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar takip etmediğiniz bir kişiye tweet attınız.. cevap gelmedi (umarım nazdır).. hesap zaten korumalı..takip isteği göndermedim.. engellenip engellenmediğimizi nasıl anlarız... yada anlarmıyız...

• Engellediğini, o kişinin profiline girince anlarsın. "bu kişi sizinle engellemiştir" tarzı bir uyarı verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Engellediğini, o kişinin profiline girince anlarsın. "bu kişi sizinle engellemiştir" tarzı bir uyarı verir.

yalnız profil gizli.ismine tıkladığımda sayfası açılıyo ama tweetleri göremiyorum. dediğiniz uyarı ismine tıkladığımdamı gelir?? gizlilikte olmasa anlarızda şimdi anlayamıyorum kusurabakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn87

quote:

Engellediğini, o kişinin profiline girince anlarsın. "bu kişi sizinle engellemiştir" tarzı bir uyarı verir.

yalnız profil gizli.ismine tıkladığımda sayfası açılıyo ama tweetleri göremiyorum. dediğiniz uyarı ismine tıkladığımdamı gelir?? gizlilikte olmasa anlarızda şimdi anlayamıyorum kusurabakmayın

O kişinin profiline girince çıkar mutlaka eğer sizi blokladıysa.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hkn87

quote:

O kişinin profiline girince çıkar mutlaka eğer sizi blokladıysa.

oohh :D saolasın hala bir şansım var demekki :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.