Şimdi Ara

Philips'den 35 gün bekleme süresi sunan Xenium W8510

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Philips'den 35 gün bekleme süresi sunan Xenium W8510

Akıllı telefon pazarında çok fazla üst seviyelerde göremediğimiz Philips, bununla birlikte bir konuda çok iddialı modeller piyasaya sürüyor; o da batarya süresi.

Günümüz Android cihazları genelde 15 saate kadar konuşma süresi sunarken, en fazla 15 güne kadar da bekleme süresi sunuyor. Philips, özellikle Xenuim serisi ile uzun süre şarj etmeden telefonu kullanmak isteyen tüketicileri cezbediyor. Firmanın seriye eklediği son model ise Xenium W510 oldu.

Xenium W510 donanımı ile daha çok orta seviyeye hitap eden bir model. 1.2GHz saat hızında çalışan Cortex-A7 tabanlı 4 çekirdekli MediaTek işlemcisi modele güç verirken, 4.7 inçlik ekranda 720p çözünürlük sunuyor. RAM seviyesi ise 1GB. 

Modelde 3300mAh gücünde bir batarya yer alıyor. Bu batarya kullanıcılara 18 saate kadar konuşma, 14 saate kadar WiFi üzerinden webde gezinti ve 35 güne kadar da bekleme süresi sunuyor. Modelin en önemli özelliği ise hızlı şarj teknolojisi.

Sadece 10 dakikalık şarj ile 2 saatlik konuşma veya 20 saat bekleme süreleri elde etmek mümkün oluyor. Özellikle büfe kenarlarındaki mobil şarj istasyonları için biçilmiş kaftan diyebiliriz. 

Philips Xenium W8510 modeli şimdilik sadece Japonya'da pazara sunulacak. Uluslararası satışı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. 

• Samsung, HTC ,Sony falan örnek olmuştur belki size ? İnşallah... İsteyince oluyormuş demek ki...
  • zaten donanım olarak her telefon nerdeyse en üst seviyeye ulaştı. yeni nesil telefonlarda firmalar batarya yarışına girebilir
  • valla fiyatı uygunsa alırım ne yalan söylim
  • vee işte telefon budur. yeterli donanım ve yeterli batarya. Bu şekilde gidersen gözde marka olabilirsin philips :)
  • pil böleyse güzel bence
  • alınır ama özellikler zayıf biraz
  • 3 sene sonra nexusum eskir bunun gibi pili olan bişey alırım :)
  • Bence gayet iyi. Ama hiçbir şekilde güncelleme almayacağı kesin.
  • Türkiyede satışa çıksın aynı gün alırım
  • GM Discovery ayarinda ozellikleri var ve batarya saglam. Uygun bi fiyata gelirse neden alinmasin ki.
  • işte budur sonunda adam gibi batarya ömrü sunan bir cihaz geldi donanıma kimse çamur atmasın 720p ekran için 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ram yeterli bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir.
  • General Mobile Discovery 'nin markalısı, donanımı, ekranı, çözünürlüğü rakamlara bakıldığından aynı belki ekranının vs. daha kaliteli olma ihtimali bile var. Fark olmasa bile güzel, en azından yazılımında stabilite olur, marka algısı daha iyi olur, telefonun arkadasın bir MARKA olur.

GM Discovery ile kıyaslandığında belki çift sim kart desteği yoktur. Belki bataryadan dolayı biraz iri ve ağırdır ama max. 750 lira civarına satsalar, aklımızda soru işareti bırakmayacak bir telefon olduğu kanaati uyanırsa niye yok satmasın?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 19 Temmuz 2013; 17:29:09 >
  • Başlığı okuyunca hort zannettim. Malumunuz şu anki akıllı telefonlar kelebek gibi 1 gün ömürleri var ortalama...
  • Bi telefon yapıcam sadece bizim evde satılacak uluslararasına çıkmayacağım.
  • BAZI MODELLERI TR DE SATILIYOR BUDA GELEBILIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

işte budur sonunda adam gibi batarya ömrü sunan bir cihaz geldi donanıma kimse çamur atmasın 720p ekran için 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ram yeterli bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir.

"bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir" demişsin. ben 256 mb ram li 800Mhz işlemcili galaxy gio ile most wanted NFS gibi süper oyunları oynayabiliyorsam bu 720p ekran, 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ramli telefonla dünyaları oynarım anlamına gelmez mi? internet + konuşma mı?:))) Merak ettim de henüz dünya da bile üretime geçilmemiş hangi bayaakıllı telefonu kullanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebuzen

quote:

Orijinalden alıntı: baysan240işte budur sonunda adam gibi batarya ömrü sunan bir cihaz geldi donanıma kimse çamur atmasın 720p ekran için 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ram yeterli bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir.
    bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir demişsin. ben 256 mb ram li 800Mhz işlemcili galaxy gio ile most wanted NFS gibi süper oyunları oynayabiliyorsam bu 720p ekran, 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ramli telefonla dünyaları oynarım anlamına gelmez mi? internet + konuşma mı?:))) Merak ettim de henüz dünya da bile üretime geçilmemiş hangi bayaakıllı telefonu kullanıyorsun?

telefonun cozunurlugu dusdukce oyun deneyımı tabı ıslemcıyede baglı olarak artar
    bu yuzden dırkı zaten apple telefnlar suankı ust modelre gore daha dusuk cozunurluk oldugu ıcın daha akıcı oyun deneyımı sunuyor
    ama bence bunlada tatmın edıcı sevıyede oyun oynanabılır

• quote:

Orijinalden alıntı: ebuzen

quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

işte budur sonunda adam gibi batarya ömrü sunan bir cihaz geldi donanıma kimse çamur atmasın 720p ekran için 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ram yeterli bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir.

"bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir" demişsin. ben 256 mb ram li 800Mhz işlemcili galaxy gio ile most wanted NFS gibi süper oyunları oynayabiliyorsam bu 720p ekran, 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ramli telefonla dünyaları oynarım anlamına gelmez mi? internet + konuşma mı?:))) Merak ettim de henüz dünya da bile üretime geçilmemiş hangi bayaakıllı telefonu kullanıyorsun?

Ben yazacaktım arkadaş yazmış. Bu cihaz Discovery ile aynı donanımda ve Discovery'nin incelemsinde oyunları rahat bi şekilde oynattığını izledik. Bu cihaz şu anda piyasadaki oyunları rahat oynatır.

• helal olsun adamlar hem 3300 mah batarya koymuş hemde hızlı şarj sonunda motorola razr maxxın yanına yaklaşabilen bi tel cıktı belkide özel optimizasyonlarla bu telefon razr maxxtan daha iyi bi batarya performansı sunar inşallah ülkemize gelir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.