Şimdi Ara

Digiturk Play'le Maçları TV'den İzlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
32.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Digitürkplay ile lig maçlarını TV'den seyreden varmı? bende samsung 55es8000 TV var sizce web browserından izlenmesi mümkünmüdür? ona göre alıcam...

• buyuk ihtimal acmaz cunku ordan izlemek icin pc ye bir program kuruluyor , bu programin tv de calisacagini sanmiyorum
  • izleyemezsin hocam. silverlight yada octoshape kurulumu gerekiyor. ama onun yerine bilgisayarından TV'ye hdmi kablo çek. pc'den aç TV'den izle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomsak

buyuk ihtimal acmaz cunku ordan izlemek icin pc ye bir program kuruluyor , bu programin tv de calisacagini sanmiyorum

+1
  • quote:

buyuk ihtimal acmaz cunku ordan izlemek icin pc ye bir program kuruluyor , bu programin tv de calisacagini sanmiyorum

dün web browser'dan digiturkplayin ücretsiz kanallarını izleyebildim kanal d showtv v.s. gibi bunları açıyorsa ligtv yi açmama gibi bir lüksü olmaz heralde diymi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

quote:

dün web browser'dan digiturkplayin ücretsiz kanallarını izleyebildim kanal d showtv v.s. gibi bunları açıyorsa ligtv yi açmama gibi bir lüksü olmaz heralde diymi?

tv o formatları destekliyorsa açar tabiki izleyebildeyseniz açılır kesin.sizdeki tv nin medya oynatıcısı baya iyi ozaman.

http://answers.tr.samsung.com/answers/7463-tr_tr/product/UE55ES8000SXTK/samsung-55es8000-questions-answers/questions.htm

SAMSUNG 55ES8000 İNTERNET TV.DİGİTÜRK WEB YASAL ABONE SÜPER LİG MAÇLARINI AÇARMI?
    DİGİTÜRK SÜPER LİG MAÇLARINI İZLEMEK İSTİYORUM.DİGİTÜRK HERYERDE PARALI SATIN ALDIM.ABONEYİM. SÜPER LİG MAÇLARINI İNTERNET TV KISMINDAN GÖRÜNTÜLERMİ. BU TELEVİZYONUN TEKNİK KAPASİTESİ YETER Mİ?
    9 ay önce HAYRETTİNBANDIRMA 55ES8000 tarihinde soruldu

YANITLAR
    EVET.ÖNCE DİGİTÜRK WEB PLAY SATIN ALMALISIN.ABONE OLMALISIN. SONRA SAMSUNG 55ES8000 ÜZERİNDEN WEB BROWSER ÜZERİNDEN İNTERNETE GİR. DİGİTÜRK HERYERDE ADIMLARINI YAP.SONUÇ...BEN KULLANIYORUM.ÇALIŞIYOR....İYİ SEYİRLER
    9 ay önce HAYRİTÜRKİYE tarihinde yanıtlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 23 Temmuz 2013; 18:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

quote:

tv o formatları destekliyorsa açar tabiki izleyebildeyseniz açılır kesin.sizdeki tv nin medya oynatıcısı baya iyi ozaman.

http://answers.tr.samsung.com/answers/7463-tr_tr/product/UE55ES8000SXTK/samsung-55es8000-questions-answers/questions.htm

SAMSUNG 55ES8000 İNTERNET TV.DİGİTÜRK WEB YASAL ABONE SÜPER LİG MAÇLARINI AÇARMI?
    DİGİTÜRK SÜPER LİG MAÇLARINI İZLEMEK İSTİYORUM.DİGİTÜRK HERYERDE PARALI SATIN ALDIM.ABONEYİM. SÜPER LİG MAÇLARINI İNTERNET TV KISMINDAN GÖRÜNTÜLERMİ. BU TELEVİZYONUN TEKNİK KAPASİTESİ YETER Mİ?
    9 ay önce HAYRETTİNBANDIRMA 55ES8000 tarihinde soruldu

YANITLAR
    EVET.ÖNCE DİGİTÜRK WEB PLAY SATIN ALMALISIN.ABONE OLMALISIN. SONRA SAMSUNG 55ES8000 ÜZERİNDEN WEB BROWSER ÜZERİNDEN İNTERNETE GİR. DİGİTÜRK HERYERDE ADIMLARINI YAP.SONUÇ...BEN KULLANIYORUM.ÇALIŞIYOR....İYİ SEYİRLER
    9 ay önce HAYRİTÜRKİYE tarihinde yanıtlandı

Hocam teşekkürler istediğim cevabı paylaşımınızdan aldım ;) Aslında bu tv ye digitürk alınmalıydı fakat teledünya kampanyasından faydalanmak istedim internetide içinde ;) sezonluk paketide aldım bakalım internet hızımız 20 Mbps olucak bağlatınca sanırım izlerken donma takılma v.s. yaşamam ;)
  • ermirza kullanıcısına yanıt
    donma takılma olmuyor merak etme ama görüntü kalitesi tv de çok tatmin edici değil playin ben geçen sene bilgisayarı hd ile tv ye bağlamıştım çok güzel değildi görüntü şimdi kararsızım playden devammı etsem yoksa direk evemi bağlatsam digitürkü diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoxoz

donma takılma olmuyor merak etme ama görüntü kalitesi tv de çok tatmin edici değil playin ben geçen sene bilgisayarı hd ile tv ye bağlamıştım çok güzel değildi görüntü şimdi kararsızım playden devammı etsem yoksa direk evemi bağlatsam digitürkü diye

bakalım denemeden bilemem... belki tvden tvye fark vardır ;) beğenmessem seneye digitürk bağlatıcam zaten...
  • ben pcden tvye takıp denedim görüntü arada kalite düşüyor özellikle derbilerde büyük sıkıntı olur ayrıca niyeyse görüntüde bi takılma oluyor takılma dediğim akıcı değil.
  • Bi hdml al öyle izle en kötü.Ben öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

Bi hdml al öyle izle en kötü.Ben öyle yaptım

ben iki yoluda denicem hem browserdan hem de hdmı dan bakalım hangisi ii sonuç verirse
  • geçen sezonun 2. yarısı baslamadan önce 32'' bir samsung smart tv aldım ve geri kalan maçların hepsini tv üzerinden sorunsuzca izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 27 Temmuz 2013; 17:57:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL

geçen sezonun 2. yarısı baslamadan önce 32'' bir samsung smart tv aldım ve geri kalan maçların hepsini tv üzerinden sorunsuzca izledim

Takilma donma ivir zivir şeyler oluyormu normal uydu yayini gibi takir takir izleniyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

geçen sezonun 2. yarısı baslamadan önce 32'' bir samsung smart tv aldım ve geri kalan maçların hepsini tv üzerinden sorunsuzca izledim

Takilma donma ivir zivir şeyler oluyormu normal uydu yayini gibi takir takir izleniyormu

arada netin yogunluguna göre takılmalar olabiliyor ama cok az.birde soyle bir yorumda bulunabilirim.benim tv de wifi dahil deigldi mecburen kablo ile balanıyordum bu süre zarfında hic bir donma takılma vs gibi sorunlar yasamadım.sonradan usb den balantı yapılan wifi aparatını aldım tv ye bunda arada takılmlar oldu.bilemiyorum belkide oyle denk geldi bana ama ben sahsen cok memnunum.aslında tv yi aldıgımda macları izleyip izleyemecegim hakkında en ufak bir fikrim yoktu ki buna samsung tv satan bayileri hatta samsung musteri hizmetlerindeki cagrılara bakan kisler bile kesin ve net bir yanıt veremedi.tv octopus ile goruntulemeye olanak saglıyor ama silverlight destegi yok.silver light icin update lazım ama zaten en iyi goruntuyu octopus oynatıcılı player saglıyor goruntuler gayet tatminkar bizim sozde hd yayın yapan kanlların goruntulerine yakın netlik saglanabiliyor yeri geldiginde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

arada netin yogunluguna göre takılmalar olabiliyor ama cok az.birde soyle bir yorumda bulunabilirim.benim tv de wifi dahil deigldi mecburen kablo ile balanıyordum bu süre zarfında hic bir donma takılma vs gibi sorunlar yasamadım.sonradan usb den balantı yapılan wifi aparatını aldım tv ye bunda arada takılmlar oldu.bilemiyorum belkide oyle denk geldi bana ama ben sahsen cok memnunum.aslında tv yi aldıgımda macları izleyip izleyemecegim hakkında en ufak bir fikrim yoktu ki buna samsung tv satan bayileri hatta samsung musteri hizmetlerindeki cagrılara bakan kisler bile kesin ve net bir yanıt veremedi.tv octopus ile goruntulemeye olanak saglıyor ama silverlight destegi yok.silver light icin update lazım ama zaten en iyi goruntuyu octopus oynatıcılı player saglıyor goruntuler gayet tatminkar bizim sozde hd yayın yapan kanlların goruntulerine yakın netlik saglanabiliyor yeri geldiginde.

o zaman bende sıkıntısız izleyebilirim maçları cihaz: 55es8000 :)
  • benim televizyonum 5500 serisi(UE32ES5500-http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE32ES5500WXTK ) senin tv de 8000 serisinden ve benim kullandığım tv nin daha üst seviye modellerinden bir sorun yasayacagını hic sanmıyorum
  • quote:

benim televizyonum 5500 serisi(UE32ES5500-http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE32ES5500WXTK ) senin tv de 8000 serisinden ve benim kullandığım tv nin daha üst seviye modellerinden bir sorun yasayacagını hic sanmıyorum

;) bir kaç güne deneme fırsatım olucak sonuçları yazarım
  • İzleniyor kardeş
  • Selam,
    LG 55LM760S' de deneyen ya da izleyip izlenmedigini bilen var mı? Ve bu Play TV ile HD ve 3D izlenmiyor değil mi? Pek anlamı kalmıyor o zaman diğer web TV'lerden, mecburen modül ile izlemek gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.