Şimdi Ara

VLC medya oynatıcısı Apple Store'a geri döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Özellikle masaüstü sürümleri beğenilerek kullanılan ve yakın zamanda bazı lisans problemleri nedeniyle Apple App Store içerisinden çıkartılan VLC medya oynatıcısı, açık kaynak kodlu 2.0 sürümü ile yeniden kullanıma sunuldu.

iOS 5.1 ve üzeri iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri ile uyumlu olarak çalışabilen VLC, MKV dahil hemen hemen bütün video formatlarını oynatabiliyor ve Wi-Fi üzerinden iTunes ve Dropbox gibi servisler ile bağlantı kurabiliyor. AirPlay ve Bluetooth kulaklık destekleri de bulunan VLC medya oynatıcısı, kullanıcılara farklı ayar seçenekleri de sunarak başarılı bir medya deneyimi ortaya koyabiliyor.

Tamamen ücretsiz yapıda hazırlanan VLC medya oynatıcısının şimdilik bütün ülke marketlerine açık olmadığı, ancak yakın zaman içerisinde herkesin kullanımına açılacağı belirtiliyor.

• İlk mesaj
  • mms stream de açabiliyormu?
    Radyo url ?
  • Arayüzü iOS 7'ye göre değişmiş sanırım. Güzel haber.
  • Eve gidip bi deniyim bakalım pek gerek duymuyorum ama merak işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mp3 codecli filmi açtı ama ses paramparça. Avplayerda açıyorum, sorun yok. VLC hiçbir zaman favori medya oynatıcım olmadı ancak belki bir alternatif olabilir diye düşünmüştüm. Bir sonraki güncellemeye kadar bekler ve olmazsa silerim.
  • App Store

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha ya editör bile Apple Store yazıyorsa halimiz duman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.