Şimdi Ara

galaxy note 2 şarj olmuyor açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oturuyodum ve 1 saat önce telefonun şarj durumuna bakmıştım %30 civarındaydı telefonu kullanıyordum sıkıntısı yoktu sonra telefonu elime aldım içeri geçtim telefon kapalıydı dedim heralde birşey oldu açmaya çalıştım açılmadı saçma gelsede şarjı bitti sandım şarja taktım titreme yada şarj sesi gelmedi şuandada şarj olmuyor farklı pirizler ve kablolar denedim usb den denedim olmadı

ses aç power ve home tuşuna basılı tutunca hiçbirşey olmuyor ancak bazen telefonu açmaya çalıştığımda sensörlerden biri (kameranın 2 solundaki ) yanıp hemen sönüyor kırmızı

şarj aletinden şarj olma sesi vardır vızıltı gibi o ses geliyor ama herhangi bir hareketlilik yok servise yollamak aklıma geldi ancak cihaz rootlu bir sıkıntı çıkarmı darty den aldım telefonu

birde bilmem sebebi bumu ama geçenlerde telefonun pili %35 ken *#0228# olayına bakıp quick start yaptım pilim %3 e düştü birdaha yaptım %7 oldu ama ondan 4 gün geçti hep kullandım bir sıkıntı olmamıştı sizce sorun nedir nasıl halledilir

• servise verdim umarım garanti kapsamında yaparlar telefon rootlu :S sizce anakart yanmış sa bunu anlayabilirlermi
  • aynı sorun bende de ortaya çıktı
    sorunun çözümünü bulabildindiniz mı? neyden kaynaklanıyormuş?
  • sorun giderildimi?
    aynı dert bendede var
  • giderildi garanti üzerinden parça değişimi yapıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman

giderildi garanti üzerinden parça değişimi yapıldı

ne değişti. chip mi yoksa anakart mı. şuan sorun var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

2 telefon değiştirdim üzerine anakart değişti diye biliyorum garantiden halledildi para almadılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

2 telefon değiştirdim üzerine anakart değişti diye biliyorum garantiden halledildi para almadılar

benim de muhtemelen anakart bozuldu. hiç açılmıyor çünkü
  • büyük bir ihtimal geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.