Şimdi Ara

SD-MMC MİNİ SD KART SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
288.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galaxy SIII'ümde Team 32GB Micro SD Class 10 var. 1 - 2 GB'lık dosyaları taşırken sorun yok. Fakat 6.5 gb'lık mkv'yi telefona atamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

SD-MMC MİNİ SD KART SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ
  • Yok mu bilen? NTFS'ye çevirmek gerek falan diyorlar.
  • SamJam kullanıcısına yanıt
    Ntfs'ye çevirirsen, muhtemelen telefonun kartı görmeyecek, bana öyle olmuştu.
  • arkadaşlar 2 gün önce desire x elime geçti. birkaç kere sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı uyarısı geldi. yani kendi kendine çıkıyor ne yapmalıyım ? yeni kart almayı düşünüyorum
  • Seyyahım kullanıcısına yanıt
    saka gibi saol vallla nokia telefon buldum onla düzeldi bozuk memory
  • Samsung S4 'de sd kartım beklenmedik şekilde çıkarıldı uyarısı veriyor çözümü nedir bu işin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiYaH -- 16 Ekim 2013; 23:15:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Samsung S4 'de sd kartım beklenmedik şekilde çıkarıldı uyarısı veriyor çözümü nedir bu işin?

Başka bir kart denedin mi?
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    Denedim 2 gb sandisk taktım yapmıyor, eski team 16 gb class10 kartımda yapıyor aynı kartımı fotoğraf makineme taktım hiç bir sorun yok fotoğraf makinesi görüyor.
  • şöyle bir sorunum var
    5800 telefonumda 8gb hafıza kartı vardı bu kartı 5800 da takılı halede ve telefonu bilgisayara taktığımda görebiliyor ve biçimlendire biliyorum
    ancak kartı bir aparat ile bilgisayara bağladığımda veya başka bir telefona takdığımda göremiyorum...
    hafıza kartını nasıl kullanabilir hale getirebilirim? diğer diye bahsettiğim telefonlar android tabanlı samsung s3 ve huawei
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdartaylan

şöyle bir sorunum var
    5800 telefonumda 8gb hafıza kartı vardı bu kartı 5800 da takılı halede ve telefonu bilgisayara taktığımda görebiliyor ve biçimlendire biliyorum
    ancak kartı bir aparat ile bilgisayara bağladığımda veya başka bir telefona takdığımda göremiyorum...
    hafıza kartını nasıl kullanabilir hale getirebilirim? diğer diye bahsettiğim telefonlar android tabanlı samsung s3 ve huawei

5800 tarzı veya muadili başka bir telefonla denesen?
  • Telefonda video çekerken hafızaya baktım garip garip bir sürü simge bir sürü dosya , bilgisayara taktım tara ve düzelt dedim o da dondu

İşin kötüsü telefon hariç sd kartı görmüyor bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamJam

Arkadaşlar merhaba,

Galaxy SIII'ümde Team 32GB Micro SD Class 10 var. 1 - 2 GB'lık dosyaları taşırken sorun yok. Fakat 6.5 gb'lık mkv'yi telefona atamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

SD-MMC MİNİ SD KART SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ

kartı exfat olarak formatla o vakit kopyalama yapabilirsin hemde telefonunda görür
  • sandisk 64 gb mini sd karta bilgiayarım üzerinden 4 mblik bir mp3 dahi atamıyorum, aynı kartı fotoğraf makinasına takınca video ya da fotoğraf kayıt edebiliyorum, hatta çekilen videoyu (260 mb) bilgisayara aktarabiliyorum ancak videoyu tekrar sd karta kopyalayamıyorum sorunun çözümü nedir acaba yardımcı olarabilir misiniz?
  • Beyler telefondaki sd kartda dosya silme taşıma ekleme yapamiyorum. Hata veriyor. Icindekiler calisiyor sikinti yok. Varmi bilgisi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ise sorun sd karti takiyom mobile sd gostermiyor bawqa mobile de takdim goster miyor ama mobile taktiğimda sd kartin takildigi haqqinda bilgi veriyor mobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aze-boy -- 22 Şubat 2014; 8:27:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kartımı bilgisyara taktığımda biçimlendirme hatası veriyor kartı açmıyor
  • bu sorunu nasıl çözebilirim yalnız bilgiler silinmeden
  • bu sorunu nasıl çözebilirim yalnız bilgiler silinmede
  • Arkadaşlar iyi geceler...

ben micro sd kartıma pc den müzik atmaya çalışıyorum. yalnız dosyaların hepsini yapıştırmayı denediğimde 5-6 dosya attıktan sonra,
    [/b]kaynak diskten okunamıyor hatası veriyor.

daha sonra kartı açmaya çalıştığımda ise, lütfen sd card içine bir disk yerleştirin hatasını alıyorum.

kartı biçimendirdim, FAT , NTSF denedim.
    cmd komut da denedim ama , düzeltemedim Üstelik atılan müzikler çalışıyor.
    Nerde hata yapıyorum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajgeri06 -- 16 Ağustos 2014; 0:48:17 >
  • ok arkadaşlar hallettim olay FAT32 deymiş
    cmd yaptım düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.