Şimdi Ara

kilo yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    boy: 163 cm civarları
    kilo: 65 kg

arkadaşlar kilo vermek ve kas yapmak istiyorum. Kas yapmanın acelesi yok ama hemen kilo vermek istiyorum. deneyimli kişilerden yardım alabilir miyim?

• managed M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zesh -- 2 Ekim 2016; 23:00:52 >
  • zesh Z kullanıcısına yanıt
    zaten istesem de kola içemiyorum yani bana kötü bi tat uyandırıyor ve asit de ağzımın içini yaktığı için hiç asitli içecek içmiyorum. beslenmeme dikkat ediyorum, söylediğinizz gibi koşmaya da başlıycam. bisiklete biniyorum düzenli olarak ama bi yararını görmüyorum
  • Meyve suyu, ice tea kesinlikle azalt. Yürüsen de olur tempolu. Çok kilo fazlan yok. Uzun süreli kalmasını istiyorsan hobi olarak bir spor dalına başla derim. Yüzme, tenis, basketbol, voleybol hem kinestetik zekanı artırır hem de zayıflamana yardımcı olur.
  • Yaşın küçük. Kilon çok fazla değil boyuna oranla. Zaten 2-3 yıl içinde 20 cm kadar uzarsın genlerde bir sorun yoksa. Ancak spor yapmak istersen basketbol oyna derim. Hem zevkli bir oyun hem de kilo vermek istersen de yardımcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: managed

arkadaşlar kilo vermek ve kas yapmak istiyorum. Kas yapmanın acelesi yok ama hemen kilo vermek istiyorum. deneyimli kişilerden yardım alabilir miyim?

Bende aynı durumdayım yaş kilo olarak, insanity başladım gayet rahatlatıyor insanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahso

quote:

Orijinalden alıntı: managed

Bende aynı durumdayım yaş kilo olarak, insanity başladım gayet rahatlatıyor insanı.

o ne demek?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.