Şimdi Ara

'LG G2' ismi resmileşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'LG G2' ismi resmileşti

LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu 7 Ağustos'taki New York etkinliğinde tanıtması beklenirken, modelin ismi ise resmi olarak yetkililer tarafından açıklandı.

LG tepe yöneticisi Jong-seok Park tarafından yapılan açıklamada yeni G serisi akıllı telefonların en üst düzey kullanıcı tecrübesini daha ileriye götüreceğini ve yeni G2 modelinin önceki G serisi ürünlerin oluşturduğu mükemmel şöhretin üzerine inşa edileceğini dile getirdi. Böylece LG G2 ismi resmi olarak da teyit edilmiş oldu.

Performans anlamında standartları belirleyecek modellerden birisi olması beklenen LG G2, 5.2 inçlik Full HD IPS Plus ekran, 2.3GHz saat hızında çalışan Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 2GB/3GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 13MP çözünürlükte yeni bir kamera sensörü şeklinde özellikler olacağı tahmin ediliyor. 

• Samsung S800 konusunda Samsunga laf atanlar buradasınız biliyorum. :)

• Baska bir sitede pilinin 2540 mah olduğu yazıyor eğer öyleyse bu telefonun ölü doğmasi demektir...

• LG yine bir atılım gerçekleştirip sonra geride kalacak mı diye düşünüyorum. 2 GB Ram konusunda OptimusmG ile istenilen başarıyı yakalayamadılar bence. 3 GB ile yine aynı hayal kırıklığını yaşamazlar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 18 Temmuz 2013; 16:59:22 >
  • pilin 3000 mah civarında olacaktır yuksek ıhtımal G PRO da 3150 mhah pil var bundada bu şekılde olur dıye tahmın edıyorum

• hersene 0.5 inç büyütseler g12 10.2 inç olur :) şu an en sevdiğim telefon ölçüsü optimus g :)

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34

hersene 0.5 inç büyütseler g12 10.2 inç olur :) şu an en sevdiğim telefon ölçüsü optimus g :)

0.5 inç büytseler 5.7 inç olur amtematğinizi seviim allahım :D
    şaka bi yana bu senenin telefonu lg optimus g2 olur inş 3gb ram lte olmayan versiyondada görmek istiyoruz :)

• bu kadar özellikli bir cihaza Pil 3000+ olması lazım.
  • Pilin mah değerini dert etmeyin, Lg bu konuda en cömert firmalardan birisidir.
  • LG L7 II'ye 2460 Mah pil koydu,bu alete 3000 koymazsa ayıp eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34hersene 0.5 inç büyütseler g12 10.2 inç olur :) şu an en sevdiğim telefon ölçüsü optimus g :)
    0.5 inç büytseler 5.7 inç olur amtematğinizi seviim allahım :D şaka bi yana bu senenin telefonu lg optimus g2 olur inş 3gb ram lte olmayan versiyondada görmek istiyoruz :)

Bende senin türkçeni seveyim. Adam lg g12 den bahsetmiş yav. Bide okumaan sataşıyorsunuz !

• Evet Nexus 4 1 gunu zor cikariyor haklisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Evet Nexus 4 1 gunu zor cikariyor haklisin

Ben şarj performansıyla ilgili birşey söylediğimi hatırlamıyorum, sen hatırlıyor musun? ben burada mah değerinden bahsettim.
  • E sonuc olarak farkli kavramlardan bahsetmiyoruz ? 2100 mah pil benzeri cihazlarda daha yuksek kullanim orani sunarken lg de daha dusuk.
  • Optimus G2 çok fena bir cihaz olacak ama tasarım tırt
  • Adamlar o kadar iddialı cihaz çıkartıyorlar ki bir o kadar kötü pazarlama stratejisine rağmen satıyor arkadaş.
  • s4 almamak için bir neden var mı bu cihaz da??

• Lg pazarlama stratejisinden kaybediyor aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

E sonuc olarak farkli kavramlardan bahsetmiyoruz ? 2100 mah pil benzeri cihazlarda daha yuksek kullanim orani sunarken lg de daha dusuk.

Yalnızca bir cihaz üzerinden bu sonuca varabilmen oldukça şaşırtıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 18 Temmuz 2013; 23:03:40 >
  • Sony dışında bir marka da doğru düzgün bir orta-üst seviye segmneti çıkarmıyor arkadaş, çok yazık. 2 ayda bir flagship de flagship. Ayak kadar ekranlar, çözünürlükler havada uçuşuyor vs... Bir "mini" konsepti çıktı o kadar.. 1'er tane cihaz, yersen. Telefonu değiştirmek istesek bile alacak adam gibi bir cihaz yok, komedi valla ne diyelim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.