Şimdi Ara

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
16
Favori
23.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

Orijinalden alıntı: Nazif_brs

Kron XC250 ye lanet olsun diyerek kastım kendimi ve CARRARO CR-P 710 u bügün almış bulunmaktayım. Evet yanlış duymadınız kron xc250 ye lanet olsun Ümit bisikletin bile maşası daha iyidir. Daha 2 ay oldu kronu alalı ama canıma tak etti her yerinden ses gelmeye başladı bende çok kısa araştırma yaparak (2 saat) 710 u aldım. Artık kronu pazara giderken kullanırım :)

Benim de aklımda xc500 vardı onu almaya giderken başka bir dükkana girdim ve hiç aklımda olmayan carraro crp 700 ü aldım çıktım. 1 ay oldu neredeyse doğru karar vermişim diyorum. mtb lastikleri toprakta gayet iyi ama asfaltta gitmiyor. dağ bayır sürerim diye tercih etmiştim alırken ama yoğun olarak şehirde sürüyorum. bu yüzden daha ince bir lastik almayı düşünüyorum.

Benim kronda CST nin 1.95 lik dişsiz fakat yanaklı bir lastiği var . Söküp Carraro ya takıcm. inan dişsiz lastik çok farkettiriyor.

• Arkadaşlar Carraro Sportive 224 almayı planlıyorum.. Buralarda ürünü bulamadığım için netten sipariş vericem ama kadro boyu konusunda kararsızım..

1,83 cm boyum
    85 cm bacak boyum..

Bu ürünü kullanan arkadaşlar hangi kadro boyunu tavsiye ederler..
    Teşekkürler..
  • hakaleyte H kullanıcısına yanıt
    bende 46cm olanı var boyum 1.70 bence 51cm olanını almalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

Teşekkür ederrim kardeşim..
  • Carraro Sportive 224 Kadro: 51 cm.. Hiçbiryerde bulamıyorum bu ürünü (ayarlarız diyen malum götürücü siteler dışında)..
    En sonunda facebook'tan yazdım Carraro'ya,fabrikanın telefonunu verdiler.. 18:00'a kadarmış mesaileri.. Yarın arayıp isteyeceğim bakalım,umarım direk fabrikadan gönderirler..
  • Carraro CR Race 052
  • Carraro Sportive 225 ile benide ekleyin.. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaleyte -- 5 Ağustos 2014; 22:45:43 >
  • Izmir- Carraro Crs-600
    Adim Burak Göztepe'de Izmir Üniversitesinin yaninda oturuyorum ve orda kalıyorum. Bu yakada turlamak isterseniz veya uzun turlara çağıracak arkadaslar olursa seve seve katilabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar internette carraro'nun smart adlı modeliyle ilgili bilgi bulamıyorum pek . kullanan , bilen , duyan var mı acaba smart modelini ? ayrıca ben manisadanım ve smart modelini kullanıyorum , fotolar da burda ..bu arada aşırı acemiyim Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )
    https://store.donanimhaber.com/b9/1e/f8/b91ef82f2a037645e83002258ca955c9.jpghttps://store.donanimhaber.com/1a/26/a8/1a26a8a328f7ea5780f9dae72f1392df.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfa56 -- 26 Ağustos 2014; 3:31:29 >

• 2000 bin liraya kadar carraro mtb modeli tavsiye verecek var mı
  • izmir-ısparta sportive 224
  • bugün carraro sportive 227 elime geçti kurulumunu yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

Bacak boyu kaç hocam? bende 18 inch mosso bulamazsam 46 carraro 224 düşünüyorum.

Benimde boyum 1.70 bacakta 74cm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 3 Eylül 2014; 15:09:56 >
  • carraro crp-710 la beni de ekleyebilirsiniz.
  • daytona 436 bi ara ne meşhurdu be...

• Bende 224 alarak aranıza katıldım.
  • Carraro big 827 aldim 45 dk once. Konu hala guncelse ekleyebilirsiniz 1000tl ye aldim sizce nasil? Mtb icin dogru tercih mi?

• Ben de bu 227den alacagim bisiklwtlere cok buyuk bi tutkum var muthis bir his. Motorlargucunu motordan alir ama bisikletler gucunu surucunden alir surucu ile bisiklet arasinda bi fiziksel bag olusup bi butun olmaktir. Bisiklet surmek cok baska bi duygu... Yalniz bu duyguyu bastiran tek bi korku var bisikletinin calinma korkusu hep tetikde olacagim bunun sitresinin farkindayim, bu serefsiz hirsizlardan bisikletimi nasil koruyacam ? Cok iyi dayanikli saglam kilitler bulabilirmiyim ? Yoksa carsida pazarda bisikletimi biyere kilitleyip de biryerlerde vakit geciremem..

• nsltaha kullanıcısına yanıt
    Açık ve net hırısıza kilit dayanmıyor hele bisiklet kilidi hiç! Bisiklet kilidi senin benim gibi adamlara açması zor ve güvenli gibi gelse de hırsızlar için 2 dakikalık iş bile değil. Anında açıyorlar inanın 30 saniye sürmüyordur. Kesiyorlar veya Kısacası bisikleti gözünüzün önünden ayırmayacaksınız başka yolu yok. Hele pazarda kolay satılır bilinen bir ürünse.

Saklamakişi değişik bakın ben yola çıktığımda bir yerde oturacaksam bisikleti görür şekilde otururum ya da hiç oturmam o mekanda, evde ise kendisinin duvarda askısı var. Asıyorum oraya kafam rahat. Öneririm en azından evdeyken kafanız rahat olur
  • Carraro crs 600 Denizli
    Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız )

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.