Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4'ün Snapdragon 800 işlemcili uluslararası versiyonu geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
3.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S4'ün Snapdragon 800 işlemcili uluslararası versiyonu geliyor

Geçtiğimiz günlerde sadece LTE desteği sunan bazı ülkelere yönelik Snapdragon 800 işlemcili LTE-A versiyonu hazırlanan Galaxy S4 için son dakika gelişmesi var. Gelen yeni bilgilere göre Samsung, GT-I9506 ürün koduna sahip, Snapdragon 800 işlemcili yeni bir Galaxy S4 versiyonu üzerinde çalışıyor. Buraya kadar her şey normal ancak şu anki Galaxy S4 sahiplerini üzecek kısmı bundan sonra başlıyor zira bu modelin uluslararası versiyon olduğu ve dünya genelinde satışa sunulacağı ifade ediliyor. 

Çalışma hızı 2.3GHz olan dör çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisi sahip olduğu Adreno 330 grafik birimi ile grafik performasını ciddi şeklilde arttırırken, saf işlem gücü ve grafik performansı açısından yeni versiyonun, Exynos 5 Octa'lı mevcut Galaxy S4'ten kaydadeğer ölçüde daha hızlı olacağını söyleyebiliriz. Ortaya çıkan AnTuTu test sonucu da bu durumu doğruluyor zira Snapdragon 800'lü GT-I9506, 31123 puana imza atıyor. 

İşlemci ve grafik birimi dışında önemli bir fark içermemesi beklenen yeni Galaxy S4'ün ne zaman çıkacağı henüz bilinmese de LG Optimus G2 ve aynı işlemciyi kullanan Sony Xperia i1 gibi cihazları düşündüğümüzde Eylül-Ekim dönemini işaret etmek yanlış olmayacaktır. Galaxy S4 cephesindeki bu gelişme, yeni versiyonunun hazırlandığı belirtilen HTC One haberlerini de doğruluyor yani muhtemelen Snapdragon 800'lü bir HTC One  da benzer döneminde çıkmış olacak.

Samsung Galaxy S4'ün Snapdragon 800 işlemcili uluslararası versiyonu geliyor

• Ne desekki artık.
  • ilk yorum

• Elbet üst model çıkacak bize ne? Bence tipini değiştirip yenisini satmalarından iyidir. Psikolojik olarak geri kalmadığınızı düşünürsünüz. Benim için önemi yok, isterlerse 120 tane model çıkarsınlar. Ben alırken beğenerek aldım, beğenerek te kullanrıım. Bana ne ne çıkardıklarından? (HTC One kullanıyorum)

• Snapdragon 800 sen neymissin be samsung u bile harekete geçirdin...

• Oyuncak ettiniz artık.
  • Kamera sensoru
    i9505 de ki gibi
    Exmor R olacaksa no problem.

Xda da i9500 kan agliyor.
    custom rom sayisi diplerde.

Snapdragonlu modellere destek cok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 18 Temmuz 2013; 12:19:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki de artık şu ''amiral gemi'' lafını ortadan kaldırmalıyız. Böyle olmaz ki ama.

• al birini vur ötekisine..

Samsung, HTC ve Sony gibi firmaların da bu senenin amiral telefonum dediği telefonlarını alanlara çok büyük haksızlık yapıldı bu firmalar tarafından.

• Yapacak bir şey yok rakipleri de yeni telefonlarla geliyorlar geride kalmayı göze alamazlar. Bakalım htc ne yapacak. Söz verdi ama bence o da çıkaracak yeni bir telefon. El mahkum

• Yapacak bir şey yok rakipleri de yeni telefonlarla geliyorlar geride kalmayı göze alamazlar. Bakalım htc ne yapacak. Söz verdi ama bence o da çıkaracak yeni bir telefon. El mahkum

• adamların model çıkarmasından niye rahatsız oluyorsunuz ?(bence ne kadar çok çeşit olursa illa s4 almak isteyen birisi bütçesine en uygunu alabilir.)

• İşte bu alnır. Exynos işlemcili modeli gerçekten çöp

• bari buna radyo koymayı unutmasalar

• Şayet gelse bile asla almam xperia i1 daha iyi bunu bekleyecek olursak zaten ben hiçbirini almam elimde s2 kaç yıldır kullanıyorum :D

• Ulan Samsung elinde taş gibi işlemci var. Yayınlasana yeni güncelleme 8 çekirdeğin aynı anda çalıştığı, grafik biriminin hız aşırtıldığı. Niye yapmıyorsun.

• S4 600
    S4 Exynos 5 Octa
    S4 Zoom
    S4 Mini
    S4 LTE-A
    S4 Active
    S4 800
    Üstelik sözü vardı yükseltmicem diye
    YUH Samsung YUH

• Alanları üzer bizi bağlamak forever sony

• Nexusten baskasini tanimam. Senede 1 telefon ve en az 3 ana surum guncellemesi. Nexus 5'i bekliyorum s800 ya da s600 ile gelirse kesin alacagim tel olacak. Nexus alin kafaniz rahat etsin.

• YENİ BİR GÜN YENİ BİR ZAMSUNG TELEFON TANITIM HABERİ

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.