Şimdi Ara

PC DEPO nun Büyük Ayıbı !!! Ne kadar GÜVENİLİR! olduğunu görün derim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün google da gezinirken birden çok enteresan bişi gördüm,

http://www.cepdepo.com

diye bir web adresi gördüm. Bu web sitesi normalde PC DEPO(Norma Bilgisayar) adlı firmaya ait ikinci bir web sitesi.
    Ve bu web sitesindeki bütün resimlere dikkat edin..
    Resimlere sağ tıklayıp özelliklerden resimlerin hangi adresden çalınıp link verildiğine dikkat edin.Bu linkler malum sitenin (Nova Bilgisayar) resimlerini kullanmakla kalmıyor, ve ayrıca bu sitenin yayın bandını kullanarak bantwidt aralığını tamamen kısıtlayarak Novabilgisayar ın web sitesinin yavaş çalışmasına sebep olmaktadır.
    Aslında zekice düşünülmüş bir taktik olmasına rağmen düpedüz HIRSIZLIK tır. Bu konu da novabilgisayar yetkililerini uyardım sanırım bugün yarın yasal işleme başlicaklar.

Burdan da görülüyorki aylardır iddia ettiğim gibi bu PC DEPO insanları kandırıp (Sahte Dolar Kuru / sahte nicklerle insanları yanlış yönlendirme vs.) aldattığı yetmiyormuş gibi gerçekte rakip dahi olamiyacağı bazı firmalara bu şekilde yıpratma kampanyasına girişmiştir.

Bilgi amaçlı açtığım bu topik kimsenin(PC DEPO) zoruna gitmesin. Saygılar..

• Merhaba;

Yuh be hakikaten bu yaptıkları ayıp bu kadar da olmaz.Bu PCdepo ya tek kıllığım BOT nick ve Saçma sapan döviz kurlarıydı ama artık emek hırsızlığı ayak kaydırma manevraları yapan karanlık bir firma olduğu ortaya çıktı.
    Arkadaşlar bu firmaya artık güven olmaz sakın bunlara mailorder vermeyin internetten alşveriş yapmayın illa buradan alacaksanız bari yüzyüze nakit alın sonra çok üzülürsünüz.Elinizden geldiğince büyük isim sahibi firmaları yada 1e1 de tanıdığınız bilgisayarcı arkadaşlarınız üzerinden alın.3 ün 5 in hesabını yapmayın kendinizi garantiye alın.
    Bu arada Sn Serpantin nova pc ile ilginizi lütfen foruma açıklayın sürekli nova lehine çalışmalarınız var gerçekten merak ediyorum.

Saygılarımla.
  • Adamlar şu an bu cepdepo.com adresini kapatmışlar, tam da düşündüğüm gibi.
    Ben de tedbir olsun diye bi kaç screenShot almıştım. Onları bi süre sonra bura da yayınlayacağım şu an acil çıkmam lazım.

quote:

Bu arada Sn Serpantin nova pc ile ilginizi lütfen foruma açıklayın sürekli nova lehine çalışmalarınız var gerçekten merak ediyorum.

Saygılarımla.

Sevgili arkadaşım ben normalde yazılımcıyım, ankara Teknokentte çalışıyorum, ama Nova bilgisayar a büyük saygım var zamanında bana çok yardımcı oldular şimdi bende onlara her konuda yardımcı olmaya çalışıyorum yoksa ticari herhangi bir menfaat veya ortaklığım YOKTUR.
  • vay be forumu satıcılar basmış gidin kardeşim kavganızı başke yerde yapın burası bilgi alma verme forumudur bizene pcdepo dan cepdepodan novabilgisayardan g-olddan burada ürünleri tartışıyoruz kim ucuz satar hangi ürün daha iyidir firma kavgaları yeri değil burası
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylansu

vay be forumu satıcılar basmış gidin kardeşim kavganızı başke yerde yapın burası bilgi alma verme forumudur bizene pcdepo dan cepdepodan novabilgisayardan g-olddan burada ürünleri tartışıyoruz kim ucuz satar hangi ürün daha iyidir firma kavgaları yeri değil burası

Arkadaşım sen hiç merak etme ben bu forumda senden çokçok fazla ürün incelemiş,tartışmış ve birçok yazılım konusunda biçok kişiye yardımcı olmuşumdur. Bunu da burda ki beni tanıyan herkes bilir.

Ama bu forumu PC DePO nun fake elemanları basmış ve insanları yanlış yönlendirmelerle kandırıyorlar, amaç onu bunu tanıtmak yada yermek değil sadece bilgilendirme amaçlıydı.
  • ama bir insan her 2 mesajından birinde nova bil övünce acaba orda calısan birimi diye geciyo insanın aklından
    quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

Adamlar şu an bu cepdepo.com adresini kapatmışlar, tam da düşündüğüm gibi.
    Ben de tedbir olsun diye bi kaç screenShot almıştım. Onları bi süre sonra bura da yayınlayacağım şu an acil çıkmam lazım.

quote:

Saygılarımla.

Sevgili arkadaşım ben normalde yazılımcıyım, ankara Teknokentte çalışıyorum, ama Nova bilgisayar a büyük saygım var zamanında bana çok yardımcı oldular şimdi bende onlara her konuda yardımcı olmaya çalışıyorum yoksa ticari herhangi bir menfaat veya ortaklığım YOKTUR.

• quote:

ama bir insan her 2 mesajından birinde nova bil övünce acaba orda calısan birimi diye geciyo insanın aklından

Her 2 mesajımda geçmiyor arkadaşım, o kadar da abartma.Benim mesajlarımın bi çoğu yazılım bölümünde bulunuyor orada nasıl övecem, şu kodun içinde nova bilgisayar kullanırsanız daha hızlı çalışırmı diyeceğim.

Ama yinede aklıdan öle geçiyosa canın sağolsun arkadaşım nediyim
  • yaa dostum pc deponun normaabilgisayar olduğunu herkes biliyor, yada urun almak için arayınca norma bilgisayar yada hesba parayatımaya kalkınca norma cıkıyor ben bunda bir sorun görmüyorum zaten, onlarda bu ürünleri buyuk distiribitörlerden alıyorlar, cook alıp ucuza kapatıyorlar...adamlardan buggune kadar kazık yiyen varmı varsa cıkxın, acıklasın sahte dolar kuru muhabbetine gelince adamların coğu ürünü dolar olarak piyasadan ucuz ,urunu alırkende sende usd ile öde rahat et yada ara konuş anlaş...
    quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

Bugün google da gezinirken birden çok enteresan bişi gördüm,

http://www.cepdepo.com

diye bir web adresi gördüm. Bu web sitesi normalde PC DEPO(Norma Bilgisayar) adlı firmaya ait ikinci bir web sitesi.
    Ve bu web sitesindeki bütün resimlere dikkat edin..
    Resimlere sağ tıklayıp özelliklerden resimlerin hangi adresden çalınıp link verildiğine dikkat edin.Bu linkler malum sitenin (Nova Bilgisayar) resimlerini kullanmakla kalmıyor, ve ayrıca bu sitenin yayın bandını kullanarak bantwidt aralığını tamamen kısıtlayarak Novabilgisayar ın web sitesinin yavaş çalışmasına sebep olmaktadır.
    Aslında zekice düşünülmüş bir taktik olmasına rağmen düpedüz HIRSIZLIK tır. Bu konu da novabilgisayar yetkililerini uyardım sanırım bugün yarın yasal işleme başlicaklar.

Burdan da görülüyorki aylardır iddia ettiğim gibi bu PC DEPO insanları kandırıp (Sahte Dolar Kuru / sahte nicklerle insanları yanlış yönlendirme vs.) aldattığı yetmiyormuş gibi gerçekte rakip dahi olamiyacağı bazı firmalara bu şekilde yıpratma kampanyasına girişmiştir.

Bilgi amaçlı açtığım bu topik kimsenin(PC DEPO) zoruna gitmesin. Saygılar..

• ayıp şeyler bunlar ben şimdiye kadar pcdepo dan alıpta kazık yiyeni görmedim ayrıca bu nova bilgisayar kimdir nedir adamların kurumsal kimliği bile yok adamın biri sayfa yapmış ordan satış yapmaya çalışıyor bu iş böyle olmaz sağa sola çamur atmakla biryere varılmaz önce bir Şirket kurun kendinize öyle şahıs firmasından kimse bişey almaz ama yinede gayretiniz için tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: intelinside

ayıp şeyler bunlar ben şimdiye kadar pcdepo dan alıpta kazık yiyeni görmedim

Görmezsin tabiki kendi firman çünkü.

quote:

ayrıca bu nova bilgisayar kimdir nedir adamların kurumsal kimliği bile yok

Nova Bilgisayar şahıs firması değil,
    Nova Elektronik. Eğitim. Sist. San. Tic. LTD. ŞTİ. diye geçiyor faturalarında, bunu ürün alan herkes bilir.
    bir Şirket kurun kendinize öyle şahıs firmasından kimse bişey almaz

quote:

adamın biri sayfa yapmış ordan satış yapmaya çalışıyor bu iş böyle olmaz

Adamın biri sayfa yapmamış, bu sayfayı Nova Bilgisayar kendisi yapmıştır.Bu ve bunun gibi birçok yaptığı web sitesi vardır, sizin gibi hazır şablon alış veriş sitesi kullanmammaktadır.

quote:

,sağa sola çamur atmakla biryere varılmaz

Kimin çamur attığıda ortadadır.Suçlu olduğunuzda ortadadır.Siz önce kendi yaptığınız BİLGİ ve EMEK HIRSIZLIĞINIZA cevap arayın.

• ben bu pc depo denen yere oldum olası gıcığım zaten,
    adamlara bak suçlu olduklarını kabul etmiyolar bide zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor,İnsan bi özür falan diler bu ne adiliktir arkadaş. piyasa ne adilerle dolmuş arkadaş.
    Hiç emeğe saygı falan kalmamışbu ülkede.Avrupada yada amerikada olacak varya bölelerini öttürürsün resmen.

Böle emek hırsızlığına ve umursamazca tavırları kınıyorum..
  • Benim anlamadığım pcdepo'nun tüm bu yaptıklarından sonra hala kim onlardan satın alıyor şimdiye kadar batması gerekiyordu. Gerçi bence yakında isimlerini değiştirmek zorunda kalacaklar böyle bir yere varamazlar satış stratejilierini de değiştirmeliler ve milleti yanlış yönlendirmek yerine kaliteyi ucuza sunarak müşteri kazanmalılar ama bunun olması için şuan orada çalışan ilkokul mezunu kadar bilgisi olmayan insanların işi bırakması gerek bu işi bilenlere.
  • Ben durumdan hiç bişe anlamadım PC Depo nun Norma Bilgisayar olduğu zaten biliniyordu. Nova Bilgisayarda Ankarada olan bir firma. PC Depo sitesinde Nova Bilgisayarın sitesinde ki resimlerimi kullanmış? Bunda anormalik nerde? Bizde kullanıyoruz sağdan soldan rsimler. Bant genişliğinmi ne kadar düşürür tartışılır ama düşürüyorsa PC Depo değiştirir resimleri çokmu zor?www.cepdepo.com ne alaka? onuda anlamadım. Birde nick hiayesi ne oluyor?
  • arkadaşım adam resmin yoluna direk novabilgisayarın adresindeki resim yazılmış, nasıl kullanıyosun bunu, ne hakkın var başkasının hosting inde bulunan resmi kullanmaya git internetten başka resim bul onu hosting ine koy ordan kullan.

Olay PC deponun norma bilmem ne olduğu değilki zaten onu dediğin gibi zaten herkes biliyodu, sanırım yakın zamanda başka bi farklı isimle piyasada dolaşmaya başlarlar bu gidişle.

cepdepo.com a girersen 10 sn sonra bu PC.depo .com a bağlandığını görürsün, birde sayfanın en altında beyaz fontla yazılmış bazı internet adresleri var orda da herşey açık seçik ortada.(Mouse ile sol tıklanıp aşağı doğru sürüklendiğinde ortaya çıkacaktır olay.)
  • Bir zamanlar forumda cogu kişi pcdepo cok ucuza satıyor diye övüyorlardı ilanda diger sitelere göre 50 ,100ytl düşük satış yapmakdaydılar bende ozamanlar dell 6000 alcakdim neyse bütün siteleri geziyorum en ucuz pcdepo 100ytl altında dedim bu site denildigi kadar ucuzmuş neyse şöyle bir hesap yaptım malum tinko para alamıyoruz mecbur taksite baglicaz neyse 6 ve 12 aylik seceneklere bakıyorum karşıma cıkan fiyat aralıkları şok etti beni pcdepo diger sitelerden 50,100ytl altında sattıgı ürün birden olayı taksite baglayınca 2 katı diger sitelere göre fiyatı arttı haha burayada acmışdım zamanında bir pcdepo yalagı kapatdırmışdı ilanı foyaları meydana cıkarttım diye sadece peşin alımlar icin ideal demişdim cogu kişide zaten taksite bagladıgı icin pek bir avantajıda yokdu yani neyse hepimizin bildigi hepsiburda.com pahalı satıyor dedigimiz site pcdepo.com daha ucuza getirdi hemde peşin fiyatına 12 taksitle almışdım ayrıca ucrersiz aksesuarda hediyeydi şimdi hala aynı sistemli bir şekilde uyutuyolarmi müşterileri bilgim yok laptop aldım artık ilgilenmiyorumda hepsiburda.com calışmıyorum ortakda degilim ortak olmak isterdim ama

• arkadaşlar hepiniz uyuyorsunuz bu serpatin arkadaş hem novabilgisayarın hem pcdeponun hemde normabilgisayarın reklamını yapıyor bence çünkü ortada ne var anlıyamadım bir resim mevzusudur gidiyor
  • arkadaşlar bende pcdepo ya gıcık oluyorum müşteriye çok dip fiyat veriyorlar bizim gibi küçük bilgisayar firmalarına satış şansı tanımıyorlar tanısalar bile para kazanamıyoruz kar marjı onların yüzünden çok düşük kalıyor ayrıca nasıl bir sistemle çalışıyorlar bilemiyorum aldığınız ürün 15 gün içinde arıza yaparsa birebir değişim yapıyorlar bunu bizler yapamayız eğer bizler yaparsak bizden ithalatçılar iade almıyor değişim yaptığımız ürünle akraba oluruz her yönden üstümüze geliyorlar bu forumu birçok bilgisayar firmasının takip ettiğini biliyorum buna bir çözüm bulmalıyız benden de pcdepoya

• ve ayrıca burdan kont bilgisayarıda kınıyorum ve orda çalışan seda hn mıda onlarada zamanında bundan 3 sene önce bana bişey olmaz fiyatları yükseltecekler böyle gitmez sabır biraz dediler adamlar dev oldu biz küçüldük
  • quote:

Orjinalden alıntı: stratejili

arkadaşlar hepiniz uyuyorsunuz bu serpatin arkadaş hem novabilgisayarın hem pcdeponun hemde normabilgisayarın reklamını yapıyor bence çünkü ortada ne var anlıyamadım bir resim mevzusudur gidiyor

Kimsenin reklamını falan yok arkadaşım, anlamadığın mevzuya ne diye maydonoz oluyosun ben de onu anlamadım.Herşeyi de anlamak zorunda da değilsin ayrıca.
  • bencde yanii ama sadece novanın elemanı pc depoyu kötülesin diye burda....hem sanane elalemin firmasından ne yaparsa yapsın..

fcbayern dostum taksile alınca peşin fiyatına 12 taksit yapıyor sanırım pc depo nasıl iki katına cıkıyor fiyat bize bir anlatırmısın

quote:

Orjinalden alıntı: stratejili

arkadaşlar hepiniz uyuyorsunuz bu serpatin arkadaş hem novabilgisayarın hem pcdeponun hemde normabilgisayarın reklamını yapıyor bence çünkü ortada ne var anlıyamadım bir resim mevzusudur gidiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.