Şimdi Ara

WhatsApp'ın iOS versiyonu çoklu fotoğraf gönderme desteğiyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Android versiyonunda olduğu gibi abonelik sistemine geçirilen WhatsApp'ın iOS versiyonu güncellenerek yeni özelliklere kavuştu.

Güncellemeyle birlikte gelen en dikkat çekici özellik ise, çoklu fotoğraf gönderme desteği oldu. iOS kullanıcıları bu destek sayesinde artık birden fazla fotoğrafı aynı anda gönderebiliyor. Üçüncü parti uygulamalar için URL şeması desteği de kazanan uygulama artık mesajları iCloud üzerine yedekleme seçeneğine de sahip. Kullanıcılar ayarlar menüsü altında yer alan sohbet ayarları sekmesi altındaki sohbet yedekleme başlığından yedekleme seçeneğini iCloud olarak ayarlayabilirler.

Güncellemeyle birlikte yeni özelliklere kavuşan WhatsApp'ın iOS versiyonuna aşağıdaki market bağlantısı üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

• Çoklu fitiğraf gönderimi çok önemli Android versiyonuna da bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedekleme olması çok iyi olmuş , fotoğrafları telefona kaydetmediğim için silindiydi zamanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Çoklu fitiğraf gönderimi çok önemli Android versiyonuna da bekliyoruz.

Galeriden secip coklu yollayabilirsin androidde var zaten. 10 taneye kadar izin verir.

• Güzel ve gerekli bir güncellemeydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeryasin

quote:

Galeriden secip coklu yollayabilirsin androidde var zaten. 10 taneye kadar izin verir.

Simdi denedim yine olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Daha önce galaxy s ve su anda s3 kullanıyorum. 3 yıldır yaptığım şey bu, acaba samsunglarda mi sadece diye düşünüyorum su anda,siz oyle diyince. Galeriye girip fotolari çoklu seciyorum, paylaş ekranindan WhatsApp diyorum hepsi gidiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Daha önce galaxy s ve su anda s3 kullanıyorum. 3 yıldır yaptığım şey bu, acaba samsunglarda mi sadece diye düşünüyorum su anda,siz oyle diyince. Galeriye girip fotolari çoklu seciyorum, paylaş ekranindan WhatsApp diyorum hepsi gidiyor.

Ben de Note 2 kullanıyorum. Dediğiniz gibi yapmadım Whatsappdan denedim bir de oyle deneyryim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAVİT bot gibi hiç konuşmaz anca haber paylaşır
  • quote:

Android de coktandır var galeriden istediğin fotolari sec Paylaş a bas whatsapp i seç kime gondereceksen tıkla tamamdır

• O değilde resimleri orjinal çözünürlüklerinde gönderme seçeneği olsa daha da iyi olacak
  • Yeni güncelleme lazım, iOS te bir sürü sorun var, mesaj penceresinden konuştuğun kişi mesaj yazarsa bildirim penceresi geliyor, 2 mesajınız var diyor halbuki hiç yok vb.

• Whatsapp dışındaki diğer mesajlaşma programlarında nedendir bilinmez ama çok kasılıyorum Whatsapp'ta sanki evimdeymişim gibi, o havayı veriyor. Ancak ücretli olması/olacak olması nedeniyle çok kullanıcı kaybedecek.
  • Sonunda bu özellik geldi şükür. Fotoğraf seçmekten bir hal oluyordum ya. Ne sinir bozucu bir haldi o öyle
  • Peki arkadaslar bu whatsapdan fotograf gondermek ne kadar guvenli bi bilgisi olan varmi

• Gelse artık iOS7 güncellemesi de tadına varsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Fitiğraf

Şaka yapıyorum.Bence de önemli.Şu an Android'de var.Madem up'lamışlar konuyu söyleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Peki arkadaslar bu whatsapdan fotograf gondermek ne kadar guvenli bi bilgisi olan varmi

Neden eksilenmis ki bu mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Peki arkadaslar bu whatsapdan fotograf gondermek ne kadar guvenli bi bilgisi olan varmi

Hay dh misafiriniz batsın

• Uygulamada sorunlar vardı. Umarım güncelleme ile düzelmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.