Şimdi Ara

WhatsApp'ın iOS versiyonunda da abonelik sistemine geçildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın iOS versiyonu artık Android versiyonu gibi ücretsiz olarak indirilebiliyor. Öncesinde 1.79 TL'den satışa sunulan WhatsApp'ın iOS versiyonu bu indirimle birlikte kullanıcılarına Android versiyonunda olduğu gibi yıllık 0.99 $'lık bir ücret ödeme zorunluluğu getiriyor.

Servisin iOS versiyonu için getirilen abonelik sisteminden mevcut kullanıcıların etkilenmeyeceği belirtiliyor. Bu yeni sistemle birlikte kullanıcılara 1 yıllık bir deneme süreci sunulurken, bu sürenin sonunda 0.99 $'lık yıllık abonelik bedeli tahsil edilmeye başlanacak. 

• PP25 tarih olacak herhalde Whatsapp için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakla samanı gelir zamanı
  • Biz para verip alanlar da salak olmuş oluyoruz.

• valla bende sonsuza kadar kullanım hakı yazıyor, yıllar önce aldımdan yırttım
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0mberm0n

Şimdi o zaman 1 kere parasını verip alanlar her yıl tekrar mı ödeyecek yani

Nerenizle okuyorsunuz haberi anlamiyorum

• Bu ücretsiz dönemde indirenler artık ilk yıl ücretsiz olmak üzere yıllık 1,79 TL ödeyecek. Önceden ücretsizken indirmiş ve satın almış olanlar ömür boyu ücretsiz kullanmaya devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Para verip aldıysak daha karlıyız o zaman? Gerçi seneye whatsapp kullanacak mıyız, belli bile değil o kadar hızlı değişiyor ki iletişim teknolojileri..

Haberde de belirtildiği üzere mevcut kullanıcılar için herhangi bir değişiklik yok.

• e yuh. belki de telefonda en cok kullandiginiz uygulamaya da senelik 1 dolar verin artik. hayatimda bu kadar belesci bir kitle gormedim. sms 40 kurus lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

e yuh. belki de telefonda en cok kullandiginiz uygulamaya da senelik 1 dolar verin artik. hayatimda bu kadar belesci bir kitle gormedim. sms 40 kurus lan.

+1
  • Habere göre benim anladığım WhatsApp bundan sonra hep ücretsiz olacak ve Android gibi ilk yıl deneme hakkı verecekler daha sonra her yıl kullanıcılar belli bir para ödeyecek.
  • Whatsapp'ın daha iyileri daha çok özelliklisi çıkar. Ama artık Whatsapp sms gibi bir şey oldu. Numaran varsa zaten sorunsuzca mesajlaş. Asıl lp,kik,line,message me vb... uygulamalar çok tutmuyor. Hadi kik yine bir nebze var bişeyler.
  • Sozde androidtede 1 sene bedava sonra parali ama hic ucret odedigimi gormedimİosunkode oyledir

• 10$ verip dövünseniz anlarım ancak parayla alan bile 1$!a aldı. Neyin hesabındasınız? Ben de para verip aldım, bir sürü uygulamayı para verip aldım, içinde birisi ücretsiz olunca dövüneyim mi? 1 dondurma eksik alırsınız, dengeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Sozde androidtede 1 sene bedava sonra parali ama hic ucret odedigimi gormedimİosunkode oyledir

hocam seçmeler başlıyor müsait olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

valla bende sonsuza kadar kullanım hakı yazıyor, yıllar önce aldımdan yırttım

Hocam whatsapp da o böşüme nasıl bakıyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

valla bende sonsuza kadar kullanım hakı yazıyor, yıllar önce aldımdan yırttım

Hocam whatsapp da o böşüme nasıl bakıyoruz?

ayaralar-hesap-ödeme bilgisi
  • Devlet her ay 1.80+ alıyor.

Gayet normal buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 17 Temmuz 2013; 18:58:59 >
  • ben iyi ki gecen sene ucretsiz oldugunda indirmisim

• Millette Whatsapp beles oldu diye seviniyordu D:

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.