Şimdi Ara

BMW 2011-2013 5.20D Yakıt Sarfiyatı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
5.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Geçen gün arkadaşımla küçük bir iddiaya girdik. Kendisi BMW fanı. 100 km'deki şehir içi ve şehir dışı ne kadar yakıt harcadığına dair aramızda bir karara varamadık. Ve siz çok değerli ustalarımıza soruyum dedim. Fabrika verisi şehir içi için 5.7 lt şehirdışı için ise 4.2 litre diyor. Açıkçası inanasım gelmedi. Siz kullanan arkadaşlar fotoğraflı olarak ne kadar yaktığını söyleyebilirse çok güzel olur.

• o katalog değerlerini tutturdum ben zamanında.. ama bjraz sabırlı olmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben 1.5 dci Megane 2 ile şehiriçi 6.5 lt'den biraz az oluyor. Aklım almıyor ne bileyim.
  • benim şu an comfort mod kullanımıyla şehiriçi kullanım değerim 6 ila 6.6 arasında değişiyor. çok trafikte kalırsam 7 oluyor o kadar normal kullanımda tabi bu değerler.... istanbul antalya yapmıştım ortalama hız 140 ile 160 arasındaydı araba full doluydu dip gaz gittim ve yaklaşık 950 km yol yaptım o şekilde araçta oldukça verimli bir motor var
  • 2011 520d kullanicisiyim. Yaklasik uc yilda sehir ici ve disi karisik olarak tam olarak ulastigim deger 8.2 litre. Bence normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce iddiaya girin..Sonra arabası ile akşam saatlerinde söyle bir boğaz trafiğine girin... Bakalım ortalaması ne olacak.... 8-9 lt den aşağıya düşmez.. Daha hafif F30 320d ile bostancı sahil yolunda ışıklara çok az takılarak 5 lt ortalamayı ancak yakalıyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.