Şimdi Ara

R19'lar hakkında.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

son günlerde arabalara bakarken Renault 19 lara şöyle bir bakayım dedim ve Europa'ların HBleri gayet iyi gibi göründü. Evet eski olabilir ama zaten yeni arabaları hiç beğenmeyen biriyim Herneyse motorları da güçlü, kasaları hafif, döneminin kral arabalarından biri diye biliyorum bende ancak bugün almak isteyen birine ne derdiniz? Hem eskiliklerinden dolayı 2. elleri de gayet uygun fiyatlara mevcut

Siz ne düşünüyorsunuz? R19'ların en büyük bildiğiniz kusurları nedir fln, şöyle bir yazarsanız sevinirim

• Arkadaşlar bende bu modeli düşünüyorum. Fındık parası ile alıcaz malumunuz yakıt fiyatları çok arttı. Europa modellerinde en az yakanı hangisi. Bir sürü modeli ve serisi var. 10bin tl civari düşünüyorum. Gaz ile en yakabilecek HB modeli arıyorum. Önerilerinizi bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 99 model 1.6 rne var. ince yanak lastik eksoz falan var şehir içi 28 kuruş falan yakıyo
  • güzel arabadır bende 98 sedan 1.6 var
  • 1.4 lerden uzak durun,karburator de enjeksiyon da olsa.

Ilk cikan 1995-96 kasa meganelarda da kullanilan 1.6e motorla alinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artexalp

Arkadaşlar bende bu modeli düşünüyorum. Fındık parası ile alıcaz malumunuz yakıt fiyatları çok arttı. Europa modellerinde en az yakanı hangisi. Bir sürü modeli ve serisi var. 10bin tl civari düşünüyorum. Gaz ile en yakabilecek HB modeli arıyorum. Önerilerinizi bekliyoruz

lpg kullanıcaksanız karbüratörlü modellere yönelmenizi öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: garagulle

quote:

Orijinalden alıntı: artexalp

Arkadaşlar bende bu modeli düşünüyorum. Fındık parası ile alıcaz malumunuz yakıt fiyatları çok arttı. Europa modellerinde en az yakanı hangisi. Bir sürü modeli ve serisi var. 10bin tl civari düşünüyorum. Gaz ile en yakabilecek HB modeli arıyorum. Önerilerinizi bekliyoruz

lpg kullanıcaksanız karbüratörlü modellere yönelmenizi öneririm

bizde çok temiz 1.4 rn sedan karbüretörlü olanından var 1996 araç 4 kişi bagajda rampalarda 2 vitese düşüyor çekiş dışında bir problemi yok vites degiştirme süreleri çok kısa başka herhangi bir sorunumuz yok hararet fln gerçi temizligine baglı aile kullanıcısı iseniz işinizi görecektir ama ben genç oldugum için hız ı beni kalkışı beni pek memnun etmiyor ama babam gayet memnun şehir içnde kilometre tutamadk fakat uzun yolda 10 km 1 lt lpg 110 120 altına düşmedik bastıksa gidiyor uzun yolda 160 gördü dahada gidiyordu parçaları bakımı çok uygun

• bizde 1.6 alize var, kesinlikle öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese teşekkür ederim, sadece düşünüyorum ama, bunların temizini bulmak bugünlerde zor. Gerçe bir araba alacağım bile kesin değil ama.. Yinede teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.