Şimdi Ara

Xbox One, Oyunları İndirirken Oynatabilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      PlayStation 4'ün önemli özelliklerinden bir tanesi de, satın aldığınız oyun iniyorken, indirdiğiniz kadarını oynamanıza izin vermesi. İşte bu özellik, Microsoft yetkilileri tarafından Xbox One için de onaylandı.

Böylelikle Xbox One'da da bir yandan oyununuz inerken, zaman kaybetmeden oyuna başlayabileceksiniz. Ayrıca her iki konsolun da kutulu oyunları, kendi hafızasına kaydetme özelliği olduğunu hatırlatalım. Böylece yükleme ekranlarında daha bekleyeceksiniz.

• ''Ayrıca her iki konsolun da kutulu oyunları, kendi hafızasına kaydetme özelliği olduğunu hatırlatalım'' bu ne demek yani? Mesela Playstation cafe den bir oyun kiraladım mesela pes 2014 sonra eve getirdim pc de yükler gibi yükledim oyunu artık bitti yani cd siz oynayacağım yani? sadece oyunun kira parasını vereceğim cidden mi?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

''Ayrıca her iki konsolun da kutulu oyunları, kendi hafızasına kaydetme özelliği olduğunu hatırlatalım'' bu ne demek yani? Mesela Playstation cafe den bir oyun kiraladım mesela pes 2014 sonra eve getirdim pc de yükler gibi yükledim oyunu artık bitti yani cd siz oynayacağım yani? sadece oyunun kira parasını vereceğim cidden mi?

hayır muhtemelen oyunu kaydedebileceksin ama oyun cdsini olmadan çalışmayacak sadece anahtar görevi görecek cd, böylece daha kısa sürede yükleme ekranları geçecek
    yalnız bu microsoft da sony i kopyalamaya başladı artık konsolun stilini ps4 yapıp mavi renkli çıkartır bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

''Ayrıca her iki konsolun da kutulu oyunları, kendi hafızasına kaydetme özelliği olduğunu hatırlatalım'' bu ne demek yani? Mesela Playstation cafe den bir oyun kiraladım mesela pes 2014 sonra eve getirdim pc de yükler gibi yükledim oyunu artık bitti yani cd siz oynayacağım yani? sadece oyunun kira parasını vereceğim cidden mi?

Hayır demek oluyor ki ister direk diski takıp ister de diskten kurup oynayabileceksin. Kurup oynamanın tek artısı haberde de belirtildiği gibi yükleme ekranları daha kısa sürecek.

• Bu sistemi tam olarak anlayamadım. Oyunun %1'i inse ne yapacağız yarım yamalak mı oynayacağız?
  • bunun bir mükemmel bir özellikmiş gibi üst üste sürekli dile getirilmesi saçma.
    eğer bi oyunu oynamak için sabırsıalanıyorsam onu beklemek bana koymaz.hatta onun heyecanı bile ayrıdır.tamam güzel bişey ama bu kadar abartılması saçma:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Bu sistemi tam olarak anlayamadım. Oyunun %1'i inse ne yapacağız yarım yamalak mı oynayacağız?

Büyük ihtimal Last of Us'taki gibi %50,%60 sınırına geldiğinde oynamaya başlayabileceğiz.Hikayede ilerlerken,diğer haritalar vs inecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Bu sistemi tam olarak anlayamadım. Oyunun %1'i inse ne yapacağız yarım yamalak mı oynayacağız?

Büyük ihtimal Last of Us'taki gibi %50,%60 sınırına geldiğinde oynamaya başlayabileceğiz.Hikayede ilerlerken,diğer haritalar vs inecek.

O değil de yeni nesil konsollarda tabletlerdeki işlemcilerin gücündeki işlemcilerin kullanıldığını söyleyenler vardı. Tablette böyle bir sistem yapmaya çalışsan makine yanar herhalde. Çok işlem gücü gerektirir bence.
  • TTNET ile mümkün değil :D

• @bkaakco
    %1 de başlatmaz heralde. En az %40 tan sonra başlatır bence :D
  • 2 side süper lucak kesıin

• Allah dan Ps4 hafızası değişe biliyor . Hem bunun büyük artısı diyelimki oyun cd si oyunu çalışdırmayaçak kadar çizik olduğunda bile cd tak ps4 hafıza yoklaması yapıp sorunsuzça çalıştırsın. Bunun için ps4 4gb hafıza alırım herhalde. B-)

• Sony den özenir,Kendi tükürüğünü yalar,Böyle müşteri kaybeder.

• Güzel beğendim .

• 2 si de eşit bence (YEMİNLEN XBOX FANBOYU DEĞİLİM CİDDEN) bu özellikler falan yalan her şey oyunda biter ki bence 2sinin de AAA müthiş oyunları var
    PS4=killzone shadow fall infamous second son driveclub the dark sorcerer transistor knack FF XV kingdom hearts 3
    X1=ryse quantum break killer instinct titanfall(x360 ve pc yede çıkıyo ama...)forza 5 dead rising 3

ve daha nicesi

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rampage-

TTNET ile mümkün değil :D

Yorumun bana bu haberin benim için hiç bir anlamı olmadığını hatırlattı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: efe the hard gamer

2 si de eşit bence (YEMİNLEN XBOX FANBOYU DEĞİLİM CİDDEN) bu özellikler falan yalan her şey oyunda biter ki bence 2sinin de AAA müthiş oyunları var
    PS4=killzone shadow fall infamous second son driveclub the dark sorcerer transistor knack FF XV kingdom hearts 3
    X1=ryse quantum break killer instinct titanfall(x360 ve pc yede çıkıyo ama...)forza 5 dead rising 3

ve daha nicesi

deep dawn -the order- final fantasy 15-gt 6

donanım farkıda var.. bunlarıda göz onunde bulundurmalıyız.. ve bulut desteği ile ps3 oyunları geliceği kesinleşti.. xbox tarafında tek beğendiğim oyun titanfall ..
    quantum break te hiçbir detay vermediler.. ryse da ise çok fazla quick time event var forza ve gt6 hakkında yorum yapamıyorum çok fazla yarış oynamıyorum..dead rising 3 ün bu nesildeki oyunlardan hiç bir farkı yok yeni nesil demek komik..yeni halo da gelicek... halo nun ismini biraz yıprattılar .. last of us yerine uc 4 çıksaydı aynı şeyi söylerdim.. ama şuan uc 3 çıkalı baya oldu.. yeni nesle bir uc4 güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stun -- 17 Temmuz 2013; 0:11:10 >

• o halde oyunlar bölüm bölüm veriler halinde gönderelecek. oyunu atıyorum 20ye bölecekler 1,2,3 diye makina indirecek. normalde torrent felan indirir iken bi başından bi sonundan ortasından felan olarak karışık halde geliyor veriler.
    bu yıl bitmeden iki konsolda hack olur rahatça. çok sistematik.
    ayrıca hack olan cihazlar daha hızlı satacaktır, sony de microsoft da buna izin verecektir. ban sonra gelir nasıl olsa:)
  • hırsız herkezi kendi gibi sanırmış .. konsol kırılınca, kırıldı diye alan çok küçük bir kitle var..kırılması birşey ifade etmıyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.