Şimdi Ara

Google Play'in web arayüzü yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın Mayıs ayında müjdesini verdiği Play mağazasının web arayüzündeki güncelleme nihayet dağıtılmaya başladı.

Güncelleme ile web uygulaması döşemeli ve daha sade bir tasarıma kavuşurken, sol kısma ise diğer hizmetlerden alışık olduğumuz gezinti çubuğu eklendi. Mağazaya girişte kullanıcıları önerilen uygulamalar karşılarken, üst menüden diğer kategorilere ulaşılabiliyor. 

Uygulamaların sayfaları da güncellemeden nasibini aldı. Uygulama yükleme butonu küçük fotoğraf ile birlikte orta üst kısma yerleşirken, hemen altında açıklama, hemen altında ise uygulama içi görseller yer alıyor. Önceki kapak görseli ise artık kaldırılmış. Güncelleme an itibariyle erişilebilir durumda.

• Film mi kiralanıyor playden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rehar -- 16 Temmuz 2013; 16:32:39 >
  • Google ilk defa tüm ülkelerde aynı anda aktif etti,şaşırdım doğrusu .Google'dan "Not avaliable in your country" yazsını bekliyordum..
  • ben sevmedim
  • İlla içine edecekler, diğer tasarımın neyi vardı aradığımızımı bulamıyorduk ? Asıl bunda bulamyorum, niye değiştirirler hiç anlamam, bırakn insanlar nasıl alıştıysa öyle kullanmaya devam etsinler...!!!
  • Metro arayüzünden alıntı yaptığını da belirtseymiş .
  • Bi İşide Tadında Bırakın Da

• Çok akıllıca bir hamle olmuş. Marketin gereksiz ve spam uygulamalarıda gözüken önceki tasarımı yerine, App Store tarzı editörlerin önemli uygulamaları yerleştirdiği tasarım olmuş.

• Arayüzü yenileyeceğine önce marketteki saçma yazılımları yok etseler keşke.
  • Uyulamalarıma ulaşamıyorum eskiden ayrı katagorilerde listelenirken şuan yüklü olanlar ve eski yüklediklerim şuan tek bi bütün halinde hepsi güncellemeler görünmüyor. Ayrıca yorumlarda artık son yorumu görüntüle gibi bi seçenek bulunmuyor karışık olarak geliyor yorumlar umarım kısa zamanda bunlar düzeltilir. Güzel olan kısım istek listesinin eklenmesi ve yeni eklenen uygulamaları görmek olmuş :)

• Sanırsam yine uygulamaları indirilme sayısına, yorum sayısına göre sıralayabileceğimiz tercihler bulunmamakta.
  • iOS 7, WP8'e, Google Play WStore'a benziyor. Biraz orjinal olun.
  • Çıplak gösteren uygulamaları görmekten gına geldi artık
  • resmen batırmışlar aşırı derecede appstore çakması gibi olmuş ve metro arayüzüne benzetmişler
    önceki çok daha iyiydi, gerçi önceki de iyi değildi ne yalan söyleyim çok karışıktı ama böyle de olmamış bence

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Google ilk defa tüm ülkelerde aynı anda aktif etti,şaşırdım doğrusu .Google'dan "Not avaliable in your country" yazsını bekliyordum..

+1

cidden bende şaşırdım. normalde 1-2 aya anca bizde yenilenirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Çıplak gösteren uygulamaları görmekten gına geldi artık

Hocam şikayet etsek kaldırmazlar mı yav onları? hele bir tanesi var 2 aydır fütursuzca duruyor ayıp yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler, bugün baktığımda fark yoktu ama bir daha bakayım.
  • yeni gördüm iyi olmuş.
  • Başlığı okumasam fotoğrafa baktığımda Microsoft haberi sanardım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.