Şimdi Ara

Toshiba, dünyanın en yüksek yazma hızına sahip yeni SDHC hafıza kartlarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Toshiba, dünyanın en yüksek yazma hızına sahip yeni SDHC hafıza kartlarını duyurdu

Depolama sektörünün öncü firmalarından Toshiba, dünyanın en yüksek yazma hızına sahip yeni SDHC hafıza kartlarını duyurdu.

16 ve 32GB olmak üzere iki farklı model halinde hazırlanan Toshiba Exceria Pro SDHC UHS-II hafıza kartları, sundukları 240 MB/s yazma değeri ile dünyanın hızlı kartları duruma geliyorlar. Okuma hızları ise 260 MB/s olan kartlar, özellikle yüksek hıza ihtiyaç duyan profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydeler. Ayrıca 32 ve 64GB'lık Exceria UHS-II isimli hafıza kartlarını da duyuran firma, bu modellerle ise kullanıcılara 260 MB/s okuma ve 120 MB/s yazma değeri sunuyor.

Önümüzdeki Ekim ayında öncelikle Japonya pazarı için satışa çıkacağı belirtilen hafıza kartlarının, ilerleyen dönemde dünya geneline dağıtılacağı belirtiliyor. Modellerin fiyatları ise henüz belli olmuş değil.

• 128lik de cikarsa iyi olurmus aslinda

• iyi hoşta hangi mobil cihaz saniyede 260 mb işleyebilir sorarım size ?

• 1 dk yazacaktınız sanırım çünkü 16 gblık kartın hafızası saniyede 240 mb tan yaklaşık 67 saniyede doluyor.

• Toshibadan pc aldim 540 tl versim serviese yolladim pc geldi yine bozuk adamlar heryere servis acmislar coluk cocugu pc bilmeyen ne kadar isi varsa ise almislar ismekten sertifika almis pc olmus neyse isin özü Toshiba ve özelikleri servisleri cok berbat resmen insanlari soyuyorlar resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

iyi hoşta hangi mobil cihaz saniyede 260 mb işleyebilir sorarım size ?

ya kardesim Toshibadan uzak dur iyi marka degil parandan canindan olma
  • Yakında SSD'ler ile kapışacaklar

• fiyatını merak ediyorum. 100$ dan aşağı değildir
  • bizim kullandıklarımız ne o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda ssd lerin yarı hızına ulaşan bir kart yapmışlar
  • 2-3 haftada bir "dünyanın en hızlı SDHC kartı" çıkıyor. Şaşırdım iyice.

• Hızlar süper ! Uçuyorlar... Toshiba'yı takdir ediyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

yani 1sn'de kartın hafızası dolabiliyor..

Ha?

yaşadığın yeri belli etmene lüzum yoktu ufak bir hata olmuş...

Ne diyim?

1 sn de mi git bi daha oku nerenle okuyosun 1 snde 120 gb mi yaziyor mal misin?

Mi diyim?

Adam yanlış okumuş küfretmene ne gerek var?

bu arada toshiba harbiden şaşırttı. Türkiye pazarına 2 yıla girer anca o ayrı tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

DSLR ler erişebiliyor telefon için deiller zaten bunlar profesyonel alanlar için ler ama en azından bi 64gb olanda 200mb yazabilseydi iyi olurmuş

• 4K çözünürlüklü video çeken üst seviye cihazlar yaygınlaştığı için bu tür kartlar çıkıyor. Kompakt makine kullanıp 5mb boyutunda fotoğraf çeken cihazlar için değil yani.

"ne gerek vardı ki buna"

kafasındaki arkadaşlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

quote:

Biraz mantıklı yorumlar yapın lütfen.
  • hız gayet tatminkar,64 ve 128'lik versiyonlarıda çıkar umarım..
  • Geçen hafta Sandisk dünyanın en hızlı hafıza kartını çıkarmıştı bu hafta bunlar çıkarmış. Ne garip bir Dünya'da yaşıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahmurat

quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

quote:

Biraz mantıklı yorumlar yapın lütfen.

kalitesiz heryere servis acmis iskemten sertifikali coluk cocugu doldurmus hic biri pc den anlaiyor okulunu okumamıs unversitesini bitirmemis servis olmus bu ellere pc emanet ediyoruz Toshibaya 530 tl verdim pc tamir ettirdim pc geldi ariza yine ayni yeter ya yeter be boyle kalitesiz bir firma yok evet Toshiba kalitesiz Aicakalasniz MİS yada Asus alin gerisi yalan özelikle toshiba pahali ve kaliteden yoksun ürünler satiyor üstüne üstün ac gözlü soygun icin bekliyen servis agi var yazik cidden yazik

• quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

Hızlar süper ! Uçuyorlar... Toshiba'yı takdir ediyorum .

Türkiye servisleri ac gozlu isi bilmeyen soyguncularla dolu bir firma Toshiba hic tavsiye etmiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.