Şimdi Ara

Yeni bir HP akıllı telefonuna ait olduğu iddia edilen bir görsel internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni bir HP akıllı telefonuna ait olduğu iddia edilen bir görsel internete sızdı

Geçmişte başarısız olduğu WebOS işletim sistemli tablet ve akıllı telefon macerasından sonra bir süre mobil sektöre ara veren HP, Android işletim sistemli Slate 7 adlı ucuz tableti ile geri dönüş yapmıştı. Firma akıllı telefon pazarına da yeniden girme planlarını açıkladığı dönemde HP logolu bir cihaz görseli ortaya çıktı.

Zamanlaması nedeniyle anlamlı bulunan görsel HP'nin Android tabanlı bir akıllı telefonuna işaret ediyor. Muhtemelen 4.5-5 inç arasında bir boyuta sahip olacak model Slate 7 modelindeki gibi stok Android arayüzünü kullanacak. Arka tarafta flaşlı bir kamera dikkat çekerken, ön kısımda da bir bildirim ışığı yer aldığı görülüyor. 

Slate 7 modelinde Android işletim sisteminden yana tercihini kullanan HP'nin yeni akıllı telefonunda da aynı işletim sistemine yer vermesi kuvvetli muhtemel görülüyor. 

Görsel ne kadar gerçeğe yakın ve HP böyle bir akıllı telefonu ne zaman piyasaya sürebilir şimdilik bilinmiyor. Ancak rekabetçi bir fiyat politikası takip edebileceği tahmin ediliyor. 

• fa ke

• Zopo c2 :))
  • bence farklı bi işletim sistemiyle girmeli çünkü androidin artık o kadar çok muadili var ki hp nin aradan sıyrılması imkansız

• hp markasını çok severim.
    umarım güzel kaliteli bir cihaz sunarlar piyasaya da rekabet artar.

• Yıllar önce Hp'nin 6815 pda modelini kullanmıştım gayet iyiydi.
  • iphone sandım bir an başlığı okuyunca şok geçirdim..

• HP bunu nerde kullanacak ki?
    El bilgisayarında ?
  • Konsept tasarım

• iphone dan farkı ne...

• HTC iPhone gibi birşey olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple hemen dava açar hp ye :))

• iphone nexus.

• Zopo c2 resmen..

• görsel çok kötü bir fake ya :(

arka tarafa iPhone logosu yerine HP logosu koy, ön tarafa navi bar ve android arayüz resmi ekle bu mu??

sol yandaki tuşlardan bile iphone olduğu anlaşılıyor..

• bildirim ledi çok şık ve değişik olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

bildirim ledi çok şık ve değişik olmuş

Aynısı Nexus 4'te var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama güzel telefon bence çok beğendim.. iphone tasarım ama android işletim isteyen alabilir
  • android-ios un olmadigi symbianli yillarin rakip isletim sistemi windowslu guzel telefonlar cikariyordu..insallah yeni urunlerini tekrardan goruruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desparado1453 -- 17 Temmuz 2013; 1:26:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HP mi? Kalsın...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.