Şimdi Ara

CHUWİ V88 (RK3188 7.9 Inch IPS 2G RAM) KULLANANLAR KULÜBÜ-ANA BAŞLIK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
10
Favori
26.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atalay3650

Arkadaşlar tam bu tableti yurtdışından sipariş verecekken N11.com sitesinin aşağıdaki kampanyasını gördüm.

http://forum.donanimhaber.com/m_79970910/tm.htm

200 Tl ve üzeri alışverişlerde 50TL indirim var.

aşağıdaki tablet 429Tl fiyat verilmiş 50tl indirimide düşünce 379Tl ye geliyor. Hemen aldım 11Taksitle. Almayı düşünen arkadaşlar varsa kaçırmasın derim. Üründe bir sorun çıkarsa 7 gün içinde iade etme şansınızda bulunuyor.hemen kargo şeklinde de belirtmiş ürün elinde var sanırım. Umarım sorunsuz bir şekilde ulaşır. Bugün kargoya verdiklerini söylediler. Sanırım yarın teslim edilmiş olur. Ulaşınca yorumlarımı eklerim:)

İnceledim, ürün zaten malum ama fiyat çok cazip. Elimde Chuwi olmasa gözüm kapar alırdım gerçekten, almayı düşünenler kaçırmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Arkadaşlar tam bu tableti yurtdışından sipariş verecekken N11.com sitesinin aşağıdaki kampanyasını gördüm.

http://forum.donanimhaber.com/m_79970910/tm.htm

200 Tl ve üzeri alışverişlerde 50TL indirim var.

aşağıdaki tablet 429Tl fiyat verilmiş 50tl indirimide düşünce 379Tl ye geliyor. Hemen aldım 11Taksitle. Almayı düşünen arkadaşlar varsa kaçırmasın derim. Üründe bir sorun çıkarsa 7 gün içinde iade etme şansınızda bulunuyor.hemen kargo şeklinde de belirtmiş ürün elinde var sanırım. Umarım sorunsuz bir şekilde ulaşır. Bugün kargoya verdiklerini söylediler. Sanırım yarın teslim edilmiş olur. Ulaşınca yorumlarımı eklerim:)

İnceledim, ürün zaten malum ama fiyat çok cazip. Elimde Chuwi olmasa gözüm kapar alırdım gerçekten, almayı düşünenler kaçırmasın.

Sabah 10 gibi ürün elime ulaştı. Kutusundaydı. Ancak sanırım yurtdışından geldiği için açılmıştı kontrol etmek amacıyla. Kutu içeriğine ek olarak hdmi kablo,kulaklık ve bizim prizlere uygun şarj aleti gönderilmiş. Ürün aldığımda uyku modundaydı. Arkadaki açma kapama düğmesine bastığımda direk kilit ekranına geldi. Şarj %40 idi. Ekstra yüklü bir program vs görünmüyor. Ekranında koruyucu film ile birlikte geliyor. herhangi bir çiziği vs yok. Ancak yukarıdaki saydığım sebeplerden dolayı ikinci elmiş hissi verebilir. Ancak faturası (429Tl görünüyor ) ile birlikte gönderilmiş.Herhangi bir sorun ilk bakışta tespit edemedim. İş yerinde olduğum için çokta kullanmadım. Akşam detaylı inceleyeceğim. İlk kontrol ettiklerim arkasında Chuwi yazıp yazmadığı, ramının 2gb olup olmadığı ve 16gb lık kapasitesi oldu. Şuan ürün içime sindi geri vermeyi düşünmüyorum. Ancak yukarıda saydığım sebeplerden ötürü sanırım ürünü göndermeden önce kontrol ediyorlar bu yüzden kutusu jelatinli değil ve tablet uyku modundaydı. Bu biraz kafamda soru işareti oluştursada sonuçta paralel ithalat. Türkiyede yetkili bir ithalatçısı yok. Yinede satıcısına yazdım jelatinli değildi vs diye bakalım ne cevap verecek. Alacak olan arkadaşlara 1günde teslim edilmesi yanında ekstraları ile birlikte kampanya dolayısı ile 429tl olan ürün 379tlye 11 taksitle geldiği için tavsiye ederim. Sonuçta aynı ürünü yurtdışından almaya kalksanız gümrüğe takılmazsa 340tl takılırsa 408TL peşin verilecek. Ve bekleyeceğiniz 3-5 haftada cabası geldi mi gitti mi takıldı mı stres yok 40tl fazla verip taksitli almak bence mantıklı tableti genel olarak inceler resimlerinide akşama eklemeye çalışırım.

• Müşteri hizmetleri çok hızlı dünden beri attığım 3 maile 10dk içinde cevap verdiler. Bu konuda taktir ettim. Yukarıdaki mailde belirttiğim konularla ilgili olarak sorduğum soruya verdiği cevap aşağıdaki gibi;
    soruda kutunun jelatinli olmaması, ekran koruyucuda hafif çizik ( çizik bile denmez aslında da yüklenmek için sordum:) ) ve ürünün garantisini sordum. verilen cevap bence yeterli zaten geri vermeyecektim

"Merhaba,
    Ürün sıfır ve kullanılmamıştır.üründe jelatin olmaması sıfır olmadığı anlamına gelmemektedir sizin çizik diye gördüğünüz şeyler ekranda değil ekranın üzerinde bulunan ekran koruyucusundadır.ürünler kargo firması tarafındanda açılıp kontrol edilebiliyor güvenlik amacı ile sigortalı gönderdiğimiz için koruma kutusunun kırılmaya müsait olup olmadığına v.s. bakılabiliyor.ürün faturalıdır ve prizma bilişim garanti veren firmadır isterseniz sanayi bakanlığından garantimizi sorgulayabilirsiniz "

Kargo firmasının kontrol ettiğini yazmış doğrudur ancak yurtdışından gönderen kargo firması-gümrük kontrol etmiştir:) burada biraz kıvırmış aslında...

• quote:

"Merhaba,
    Ürün sıfır ve kullanılmamıştır.üründe jelatin olmaması sıfır olmadığı anlamına gelmemektedir sizin çizik diye gördüğünüz şeyler ekranda değil ekranın üzerinde bulunan ekran koruyucusundadır.ürünler kargo firması tarafındanda açılıp kontrol edilebiliyor güvenlik amacı ile sigortalı gönderdiğimiz için koruma kutusunun kırılmaya müsait olup olmadığına v.s. bakılabiliyor.ürün faturalıdır ve prizma bilişim garanti veren firmadır isterseniz sanayi bakanlığından garantimizi sorgulayabilirsiniz "

Kargo firmasının kontrol ettiğini yazmış doğrudur ancak yurtdışından gönderen kargo firması-gümrük kontrol etmiştir:) burada biraz kıvırmış aslında...

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bu fiyata 2 yıl garantili, üstelik de taksitli ürün çok cazip gerçekten.

Aslında doğru söylüyorlar çünkü onlar bizim gibi yurt dışından tek tek getirmedikleri için tek tek açılması gibi bir konu söz konusu olamaz. Olsa bile jelatinleme cihazları para değil alırsın bir tane jelatinlersin o da iş değil. Ama sigortalı olunca kargo firmaları gerçekten açabiliyorlar tespit için. Muhtemelen ülkeye girişi de jelatinsizdir.

• quote:

quote:

"Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bu fiyata 2 yıl garantili, üstelik de taksitli ürün çok cazip gerçekten.

Aslında doğru söylüyorlar çünkü onlar bizim gibi yurt dışından tek tek getirmedikleri için tek tek açılması gibi bir konu söz konusu olamaz. Olsa bile jelatinleme cihazları para değil alırsın bir tane jelatinlersin o da iş değil. Ama sigortalı olunca kargo firmaları gerçekten açabiliyorlar tespit için. Muhtemelen ülkeye girişi de jelatinsizdir.

dediğim gibi çokta sıkıntı değil sonuçta sıfır ürün olduğundan eminim faturası garantisi vs var benimkisi biraz adamlara sıkıştırmak içindi
    bakalım artık akşam biraz inceler buna göre yorumlarımı yazarım.

• Arkadaşlar gün ışığında ekran parlaklığı yeterlimi rahat bir şekilde kitap okumak için ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya alan aarkadaşlarlar şu sd kartın yerleşme olayını teyid edebilirler mi ele batmasın istiyorum çok sakat bi görünüm olacaksa almam bide buna alternatif artes q812 alınır mı tabletsizlikten çıldırdım alıp geçicem

• atalay3650 kullanıcısına yanıt
    hocam içine sindiyse bende bi tane sipariş geçiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronikg

Benim içime fazlasıyla sindi.hdmi kablosu,micro usb yi normal usb çevirmek için aparat vs de var. 2 yılda garantili sifir faturali 11 taksit 379 tl daha ne olsun. Tavsiye ederim.

Diger konuları iş yerinde olduğum icin deneyemedim. Eve geçince dener bilgi veririm.

• Bu ürünü burda yazyldy?y gibi 800 TL ye satan yer var my da bu adamlar %38 indirimle 499 TL ye satyyor. (Adamlar önce fiyata bi güzel bindirmi? sonra da indirdik sizi bekliyoz demi?ler)

Sayfada ilk 301 TL yi görünce kazy?y yedik demi?tim ama fiyat kazancynyz kysmy imi? ürün 499 TL. Garanti + anynda kargo ile mantykly. Alanlara hayyrly olsun. Riske girmek istemeyenler dü?ünebilir daha önce haberimiz olsaydy ben bile dü?ünürdüm.

http://www.n11.com/chuwi-v88-785-inc-android-42-tablet-pc-mini-pad-cift-kamera-quadcore-hdmi-P15084920

Yurtdy?yndan sipari? etti?im ürün kargodayken 301 TL ile Türkiye'de garantili satylsaydy baya moralim bozulurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 23 Ağustos 2013; 16:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

Arkadaşlar gün ışığında ekran parlaklığı yeterlimi rahat bir şekilde kitap okumak için ?

Cihazda parlak ekran var yani yansıma yapıyor biraz ancak parlaklık çok iyi, 400 küsür cd/m2, bu değerle okumada sıkıntı yaşamıyorsunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: burakos

Ya alan aarkadaşlarlar şu sd kartın yerleşme olayını teyid edebilirler mi ele batmasın istiyorum çok sakat bi görünüm olacaksa almam bide buna alternatif artes q812 alınır mı tabletsizlikten çıldırdım alıp geçicem

Micro sd kart cihazın altına takılıyor ancak tümüyle gözden kaybolmuyor 1 mm kadar çıkıntılı olarak kalıyor. Sizin rahatsız eder mi bilmiyorum ama bana sorun olmadı şu ana kadar.

quote:

Ben de tereddüt ederek almıştım ama çok memnunum, şiddetle öneririm.
    .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

Arkadaşlar gün ışığında ekran parlaklığı yeterlimi rahat bir şekilde kitap okumak için ?

Cihazda parlak ekran var yani yansıma yapıyor biraz ancak parlaklık çok iyi, 400 küsür cd/m2, bu değerle okumada sıkıntı yaşamıyorsunuz.

quote:

Ya alan aarkadaşlarlar şu sd kartın yerleşme olayını teyid edebilirler mi ele batmasın istiyorum çok sakat bi görünüm olacaksa almam bide buna alternatif artes q812 alınır mı tabletsizlikten çıldırdım alıp geçicem

Micro sd kart cihazın altına takılıyor ancak tümüyle gözden kaybolmuyor 1 mm kadar çıkıntılı olarak kalıyor. Sizin rahatsız eder mi bilmiyorum ama bana sorun olmadı şu ana kadar.

quote:

Ben de tereddüt ederek almıştım ama çok memnunum, şiddetle öneririm.
    .

dostum dokunmatiği hakkında ne söyleyebilirsin bi galaxy s3 kadar iyimidir?

• Arkadaşlar bende Artes Q8212 ile bu tabletin arasında kaldım. bunun özellikleri daha iyi gibi ama artesinse servis yöününden çok iyi olduğu söyleniyor n11.comda 50 tl lik kuponum var sizce hangisini almalıyım artes 400 tlye chuwi 380 tlye geliyor sizce hangisi? ve chuwiyi alırsak yarın bir sıkıntı olursa ne yaparız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superhead -- 24 Ağustos 2013; 12:21:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAxe
    dostum dokunmatiği hakkında ne söyleyebilirsin bi galaxy s3 kadar iyimidir?

Valla dokununca algılamadığı olmadı. Bir kağıt parçasıyla deneyip de acaba bunu algılar mı diye bir fantazi de yapmadım o yüzden aynı diyebilirim.

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Arkadaşlar bende Artes Q8212 ile bu tabletin arasında kaldım. bunun özellikleri daha iyi gibi ama artesinse servis yöününden çok iyi olduğu söyleniyor n11.comda 50 tl lik kuponum var sizce hangisini almalıyım artes 400 tlye chuwi 380 tlye geliyor sizce hangisi? ve chuwiyi alırsak yarın bir sıkıntı olursa ne yaparız?

Nasıl arada kaldınız anlayamadım. Zira işlemci olsun, fiziksel boyutlar olsun Chuwi kesinlikle daha üstün. Ağırlık olarak da Artes 476 gram Chuwi 326 gram, arada bir cep telefonu kadar, 150 gram'dan fazla ağırlık farkı var. Chuwi istisnasız olarak üstün..

• quote:

Arkadaşlar bende Artes Q8212 ile bu tabletin arasında kaldım. bunun özellikleri daha iyi gibi ama artesinse servis yöününden çok iyi olduğu söyleniyor n11.comda 50 tl lik kuponum var sizce hangisini almalıyım artes 400 tlye chuwi 380 tlye geliyor sizce hangisi? ve chuwiyi alırsak yarın bir sıkıntı olursa ne yaparız?

Ben dunden beri kurcaliyorum cok memnunum.3 saatte tam sarj oluyor. 2 bucuk saattir kullaniyorum oyun video youtube vs karisik takiliyorum sarj %65 te. Sanirim bu sekilde giderse sarji 6-8 saat arasi gidecek gibi gorunuyor.fazlasiyla yeterli.oyunlarda kasma vs yok. Turkcell dergilikten dergileri dik konumdayken normal yazilari zooma gerek kalmadan okuyabiliyorum. Ekrani cok iyi ips zaten parlaklik guzel. Disarida kullanabilirsiniz direk gunesi arkaniza alip gunesi tam ekrana vuracak sekilde tutmadiginiz surece sorun yasayacaginizi sanmiyorum. Diger cihazi kullanmadim bilmiyorum ancak bu cihaz beni fazlasiyla memnun etti.exper easypad ten sonra kusursuz geldi.ipadde kullandim abartmak istemiyorum ama ipad miniyi buna tercih etmem. Tavsiye ederim. Heleki n11 kampanyasi ile 379 tl ve 11 taksiti gorunce atladim. Sonucta yurt disi fiyati belli. Faturali 2 yilda firma garantisi var. He servis varmi sorun ciksa nasil yardimci olur tartisilir tabi.ama bakinca fatura ve garantisi var mi var. Hdmidan goruntu aktarimi iyi. Usb den 1.5 tb ntfs formatli harici hdd yi direk gordu icindeki hd filmleri sorunsuz acti.ileri geri sarmada hdd den okumasina ragmen cok seri idi sorun yok. Baska aklima gelen bir konu yok acikcasi. Sorusu yada denememi istediginiz bir konu varsa yardimci olmaya calisirim. Suan bu yazdiklarimida tabletten yaziyorum;)

• quote:

quote:

Ben dunden beri kurcaliyorum cok memnunum.3 saatte tam sarj oluyor. 2 bucuk saattir kullaniyorum oyun video youtube vs karisik takiliyorum sarj %65 te. Sanirim bu sekilde giderse sarji 6-8 saat arasi gidecek gibi gorunuyor.fazlasiyla yeterli.oyunlarda kasma vs yok. Turkcell dergilikten dergileri dik konumdayken normal yazilari zooma gerek kalmadan okuyabiliyorum. Ekrani cok iyi ips zaten parlaklik guzel. Disarida kullanabilirsiniz direk gunesi arkaniza alip gunesi tam ekrana vuracak sekilde tutmadiginiz surece sorun yasayacaginizi sanmiyorum. Diger cihazi kullanmadim bilmiyorum ancak bu cihaz beni fazlasiyla memnun etti.exper easypad ten sonra kusursuz geldi.ipadde kullandim abartmak istemiyorum ama ipad miniyi buna tercih etmem. Tavsiye ederim. Heleki n11 kampanyasi ile 379 tl ve 11 taksiti gorunce atladim. Sonucta yurt disi fiyati belli. Faturali 2 yilda firma garantisi var. He servis varmi sorun ciksa nasil yardimci olur tartisilir tabi.ama bakinca fatura ve garantisi var mi var. Hdmidan goruntu aktarimi iyi. Usb den 1.5 tb ntfs formatli harici hdd yi direk gordu icindeki hd filmleri sorunsuz acti.ileri geri sarmada hdd den okumasina ragmen cok seri idi sorun yok. Baska aklima gelen bir konu yok acikcasi. Sorusu yada denememi istediginiz bir konu varsa yardimci olmaya calisirim. Suan bu yazdiklarimida tabletten yaziyorum;)

Özellikleri elbette artesten çok üstün ama servis yönü soru işareti. Artesin servisinin çok iyi olfuğu söyleniyor bu sebeple artes düşúnmüştüm ama sizin mesajınızdan sonra şimdi bu tablete daha yakínım

• n11 den alan arkadaşlar, tablet beyaz mı geliyor ellerinde siyah yok mu???
  • gördüğüm kadarıyla inceleme yapan yok beni ürün pazartesi kargoya veriliyormuş elime geçtiğinde en detaylısından incelemesini yapacağım
  • İnceleme yapmaya maalesef zaman bulamadim ama ara ara girip yorumlarimi ekliyorum
    18:30 da uyku moduna alarak evden ciktim( wifi acik) sarj %41 idi, 5 saat sonra geldim 23:30 da tableti elime aldim sarj %35 e dusmus. Wifi acikken bence iyi bir deger.

• quote:

n11 den alan arkadaşlar, tablet beyaz mı geliyor ellerinde siyah yok mu???

Bana beyaz geldi. Benim icin farketmeyecegi icin Siyah varmi sormadim acikcasi.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.