Şimdi Ara

CHUWİ V88 (RK3188 7.9 Inch IPS 2G RAM) KULLANANLAR KULÜBÜ-ANA BAŞLIK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
10
Favori
26.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daimbey

Nasıl garanti veriyorsunuz hocam siz mi onarıyorsunuz? Çine mi gönderiyorsunuz?

Bu arada bana 340a geldi fiyat cok degilmi?

Tablet pc ithal eden bir firmayız. 2 yıl resmi garantimiz var .ürün Türkiyede kendi teknik ekibimiz tarafından onarılıyor.
    %10 gittigidiyor komisyonu var gümrük vergisi ve kdv yi de eklediğimizde çok olmadığını görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabletdunyası

quote:

Tablet pc ithal eden bir firmayız. 2 yıl resmi garantimiz var .ürün Türkiyede kendi teknik ekibimiz tarafından onarılıyor.
    %10 gittigidiyor komisyonu var gümrük vergisi ve kdv yi de eklediğimizde çok olmadığını görebilirsiniz

Şahsi fikrim şöyle;

Vergiler için yapacak bir şey yok maalesef. Ama %10 GG komisyonu başka bir komisyonsuz site veya satış şekliyle aşılırsa fiyat 450TL gibi bir rakama düşüyor bu durumda. Normal maliyetinin dolar kuruna göre 330-340TL civarı olduğu düşünülürse 2yıl garanti ve stoktan hemen alınabileceği düşünülürse fazladan 100-110 TL makul olabilir.

500TL gibi rakamlar düşünüldüğünde aradaki 160-170TL'ye yakın fark cihazın %50si tutuyor ki alıcı için hiç mantıklı değil açıkcası. Cihazın gerçek fiyatını bilmeyenler veya yurtdışı alışveriş tecrübesi olmayanlar veya birkaç hafta beklemek istemeyenler bütçesine göre tercih eder ancak.

• yani cihazda fabrika hatası olursa hiç sıkıntı yok hemen değişiriz demek herhal bu. peki hocam chuwi donanim yedek parça mevcut mu. hadi islemci yandı. ne yapacaksınız bu durumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 29 Temmuz 2013; 0:15:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu tablete uygun bi kalem var midir kalem kullanabilir miyim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanabilirsiniz tabi. Piyasada çeşitli fiyat ve kalitelerde tablet kalemleri mevcut. Bütçenize göre, beğendiğiniz bir tane alabilirsiniz.
  • quote:

yani cihazda fabrika hatası olursa hiç sıkıntı yok hemen değişiriz demek herhal bu. peki hocam chuwi donanim yedek parça mevcut mu. hadi islemci yandı. ne yapacaksınız bu durumda?

Türkiyedeki garanti şartları geçerlidir.belirli başlı yedek parçalaı mevcuttur ama Türkiyede hiçbir firmanın işlemci yedek parçasını getirmediğini biliyorum öyle bir durumda talep edilir 1 hafta içinde burda zaten tamiri o şekilde gerçekleşir.belirli başlı yedek parçaları mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: emintolga

quote:

Orijinalden alıntı: tabletdunyası

quote:

Şahsi fikrim şöyle;

Vergiler için yapacak bir şey yok maalesef. Ama %10 GG komisyonu başka bir komisyonsuz site veya satış şekliyle aşılırsa fiyat 450TL gibi bir rakama düşüyor bu durumda. Normal maliyetinin dolar kuruna göre 330-340TL civarı olduğu düşünülürse 2yıl garanti ve stoktan hemen alınabileceği düşünülürse fazladan 100-110 TL makul olabilir.

500TL gibi rakamlar düşünüldüğünde aradaki 160-170TL'ye yakın fark cihazın %50si tutuyor ki alıcı için hiç mantıklı değil açıkcası. Cihazın gerçek fiyatını bilmeyenler veya yurtdışı alışveriş tecrübesi olmayanlar veya birkaç hafta beklemek istemeyenler bütçesine göre tercih eder ancak.

sanalpazar ve n11 de var tabilki burada komisyon %5 oralarda da ilanlarımız var ancak henüz fiyatı düşmedik orada.Ancak tablet satışı konusundan gg biraz daha üst konumda normalde gümrüğe vs. takılmazsa ürünün maliyeti şu anda 350 tl .Cihaza herhangi bir şey oldugu durumda garanti yok 1 sene var deniyor ancak 6 senedir yurtdışından alışveriş yapan biri olarak söylüyorum her satıcı garanti olayını önemsemiyor sizin oraya göndermenzi belirli bir masraf ve ürünü gönderdiğinizde yapılacağı meçhul ve ne kadar sürede yapılacak ve size geri dönecek.:)

• Üstadlar bu tabletten almayı düşünüyorum. Ama birde aklıma dark evo pad çeliyor hangisi sizce ?

Birde bu tableti cinden almak icin bana yardımcı olursanız sevinirim. Birde tableti Kıbrıs ta nasil getirtiriz. Kac günde gelir hangi firma ile china post ile falan gelir nasil olur acaba ?
    Saygılar.

• Aynı özelliklerde kamerasında flash olan pipo u8 de gözardı etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvcom07

Aynı özelliklerde kamerasında flash olan pipo u8 de gözardı etmeyin.

Hocam bende var diye demiyorum ve şahsi görüşüm chuwinin keskin hatları onu daha biçimli yapıyor pipo çok yuvarlak hatlara sahip. Ayrıca chuwi daha ince.

quote:

Orijinalden alıntı: ebufeyzan

Üstadlar bu tabletten almayı düşünüyorum. Ama birde aklıma dark evo pad çeliyor hangisi sizce ?

Birde bu tableti cinden almak icin bana yardımcı olursanız sevinirim. Birde tableti Kıbrıs ta nasil getirtiriz. Kac günde gelir hangi firma ile china post ile falan gelir nasil olur acaba ?
    Saygılar.

Hocam çok basit aliexpressden hesap aç. İnşallah biraz ingilizcen vardır. Adresi filan belirt. satıcıya belirt 50 dolar yazsın, hediye yazsın. Ayrıca ürünün sağ üst köşesinde satıcı değerlendirmeleri oluyor orada yüzde 90 üstü olan satıcılarla iş yap. kendi kredi kartınla al. ben asyakartla aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 29 Temmuz 2013; 13:54:03 >

• güzel tablet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysalmr -- 30 Temmuz 2013; 23:47:51 >
  • @tabletdunyası

Hocam fiyatta indirim yapmayı düşünüyor musunuz acaba? En son kaça olur acaba?
  • Arkadaşlar ben de tableti çok beğendim. Diyelim yurtdışından aldık ve oldu ya gümrükte takıldı ondan sonraki süreç nasıl işliyor. Gümrüğe falan mı gitmek gerekiyor, yoksa bulunduğumuz şehirden halledebiliyor muyuz? Son olarak gümrükte takılırsa bizden ne kadar para çıkıyor ekstradan.

Teşekkürler.
  • Eger takilirsa %20 vergi oduyosun kredi karti extresini goturuyon onun ustunden %20 aliyolar sanirim.

Emintolga bey cevap icin tesekkurler tavsiye ettiginiz bir kalem var mi peki birde 4.2.2 ye yukseltmistiniz sanirim sonuclar nasil performans farki var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzßey

Eger takilirsa %20 vergi oduyosun kredi karti extresini goturuyon onun ustunden %20 aliyolar sanirim.

Emintolga bey cevap icin tesekkurler tavsiye ettiginiz bir kalem var mi peki birde 4.2.2 ye yukseltmistiniz sanirim sonuclar nasil performans farki var mi

Ben yükseltmiştim. pek bir fark sadece alttaki kapasitif anaekran geri ve uygulamalar tuşları ortaya geldiler. notification kısmı ayarlar wifi ekran döndürme uçuş modu sağ üstü çekince, güncelleme ve mail hatırlatmaları ise sol üstten kaydırınca geliyor...
  • 4.2.2 ilgili resimler (koymayı unuttum ve değiştir resim ekle bölümüde uzun zamandır bende mi çalışmıyor anlamadım ama çalışmıyor...)
     CHUWİ V88 (RK3188 7.9 Inch IPS 2G RAM) KULLANANLAR KULÜBÜ-ANA BAŞLIK CHUWİ V88 (RK3188 7.9 Inch IPS 2G RAM) KULLANANLAR KULÜBÜ-ANA BAŞLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 30 Temmuz 2013; 10:51:38 >

• Bu cihazın YAKLAŞIK PİL ÖMRÜ hakkında bilgi verebilir misiniz arkadaşlar. Sabahtan akşama götürüyor mu yoksa 2 saatlik bir filmden sonra pil bitiyor mu.

Bir diğer sorum da bu cihazın 1 GB olan ve BT'suz versiyonu denilen Vippad Elegance hakkında bilgisi olan var mı. Vippad Elegance'ı 399 TL'ye almak mümkün, BT lazım değil bana bu rakama TR garantili bu cihaz çok iyi değil mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: compitir

@tabletdunyası

Hocam fiyatta indirim yapmayı düşünüyor musunuz acaba? En son kaça olur acaba?

Şu anda herhangi bir indirim söz konusu değil maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Bu cihazın YAKLAŞIK PİL ÖMRÜ hakkında bilgi verebilir misiniz arkadaşlar. Sabahtan akşama götürüyor mu yoksa 2 saatlik bir filmden sonra pil bitiyor mu.

Bir diğer sorum da bu cihazın 1 GB olan ve BT'suz versiyonu denilen Vippad Elegance hakkında bilgisi olan var mı. Vippad Elegance'ı 399 TL'ye almak mümkün, BT lazım değil bana bu rakama TR garantili bu cihaz çok iyi değil mi.

Chuwi v88 modelinin Bluetooth suz 1 GB versiyonu. Ben kullaniyorum. Cok mennunum. N11 den almistim.

• @daimbey

dostum peki bu tableti kıbrısa göndertebilirmiyim ? birde kuzey kıbrısı çoğu ülke tanımıyor. o yuzden kuzeye kıbrısa gelip gelmediğin nasıl öğrenirim ?

birde hangi post ile alayım china post air mail yada hongkong post air mail ? hangisi daha sağlam ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.