Şimdi Ara

Mad Max'in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Just Cause serisiyle adından söz ettiren Avalanche Studios tarafından mevcut ve yeni nesil konsollar için geliştirilen Mad Max efsanesinden ilk oynanış videosu yayınlandı. Oynanış görüntüleri hangi nesile ait bilemiyoruz fakat oyun içi grafik motoruyla hazırlanan video, hiç de yeni nesil gibi durmuyor.

• Yeni nesil grafikler böyle olamaz bence.Bu nesil gibi duruyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ya bende adam gibi oynanış görücez sandım eh be arkadaş GTA'da bile daha çok oynanış gösterdiler ki onlara 1 dklık video bile yeterdi ama senin hayran kitlen daha az gösterseydinya gözlerimize bayram ettiricek bi bölümden oynanış -_-

• Beyler bu oyunda sadece arabamı sürüyoruz modifiye yapıp yoksa gta tarzı birşey mi ??

• Ya herkez yeni nesil grafiğe takmış güzel olsun yeter oyun gayet güzele benziyo ama buna tam gameplay videosu denemez aslında.

• Galiba açık dünya çünkü ona müsayit bi dünyası var.

• bu görüntünün neresini beğenmediniz gayet başarılı duruyor
  • Filmlerden dizilerden portlama oyunlar genellikle hayal kırıklığı yaratmıştır bende. Bu oyun öyle yapacak gibi durmuyor.

• Bana oynanış videosu dediler arkadaş, bana fragman demediler denseydi gelmezdim.
  • grafikleri yeni nesil için hiç de aşağı değil, hem her şey grafik değildir konsolu pc gibi görmemek lazım, donanım gücü ne kadarına yetiyorsa, önemli olan oynanıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Bana oynanış videosu dediler arkadaş, bana fragman demediler denseydi gelmezdim.

Hocam aynısını ben düşündüm. Trailer deseler kimse izlemez diye gameplay adıyla yayınlamaya başladı firmalar.
  • Oynanış videosunda 1 saniye bile oynanış görememek insanı üzüyor doğrusu.

• abi şu bsc editörlerine hastayım. Talha yeni nesil gibi durmuyor demiş. yeni nesilde hiç bir oyun bundan daha şaşalı değil ki zaten. bu oyunun grafiklerinden kat kat aşağıdakileri yeni nesil diye yayınlıyorsunuz. cidden göz sorunu var bazılarında. bu oyundaki çöl atmosferine sahip yeni nesil bir oyun göstersenize?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 15 Temmuz 2013; 17:49:40 >
  • Takmişsınız bi grafik grafik lafı gidip duruyor şimdiye kadar kaçtane sağlam oyun çıkdıda,yok yeni nesile hiç benzemiyor filan yeni nesil oluyorda ne oluyor bi boka yaramayan oyunlar çıkıyor eğer just cause gibi open world ise benim için oynamaya değer bir oyunda grafik hiç önemli değil.

• Büyük bir boşluğa düştüm resmen yeni nesilde baya bir açık dünya oyunu göreceğiz.oyunu beğendim açıkçazı göz yormayan grimsi bir tona sahip oyun. Dikkatimi çeken oyunun çoklu platform olması ps3'e çıkarmı açaba.

• bence bu nesil in grafikleri çok kötü değil
    bu nesilde asıl eksik olan yapay zeka umarım yeni nesilde geliştirilmiş oyun motoruyla fizik kurallarını çiğnemezler ve yapay zekayı göze batmayacak kadar iyileştirirler umarım.

• Cidden nesini beğenmediniz görüntüler on numara.Ha oyundan anlamıyorsanız o zaman tamam.Haberi giren talha denen kişide herhalde oyundan anlamıyorki yeni nesil gibi durmuyor demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

abi şu bsc editörlerine hastayım. Talha yeni nesil gibi durmuyor demiş. yeni nesilde hiç bir oyun bundan daha şaşalı değil ki zaten. bu oyunun grafiklerinden kat kat aşağıdakileri yeni nesil diye yayınlıyorsunuz. cidden göz sorunu var bazılarında. bu oyundaki çöl atmosferine sahip yeni nesil bir oyun göstersenize?

yeter daha fazla konusup kendini batirma.Adam hakli son da cikan karaktere bak yeni nesillik hic biseyi yok.Ayni sekilde Thief in grafiklerine yeni nesil demek bin sahit lazim

• bir oyunun grafikleri herşeydir.kötü ise oyun çöptür.diğer şeyler de önemlidir tabi.grafikten sonra onlar gelir.bu oyun vasat olacak fiyasko havası alıyorum.oynanışta kötü olursa aynen öyle olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aksel123

Ya herkez yeni nesil grafiğe takmış güzel olsun yeter oyun gayet güzele benziyo ama buna tam gameplay videosu denemez aslında.

Bende onu demeye çalıştım zaten gameplay değil diye sadece oyun içi sahneleri koymuşlar ama gameplay değil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.