Şimdi Ara

2013 MacBook Air modellerinde bazı sorunlar rapor ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2013 MacBook Air modellerinde bazı sorunlar rapor ediliyor

Apple'ın geçen ay WWDC 2013 konferansında lansmanını yaptığı yeni MacBook Air, bir ay bir bir süre zarfında ülkemizde de satışa sunulmuştu. Ancak modelle ilgili bazı sorunlar rapor edilmeye başlandı.

Bu sorunlardan ilki ses düzeyi ile ilgili. Destek forumlarına bırakılan şikayetlere göre bazı MacBook Air modellerinde otomatik olarak ses düzeyi değişiyor. Bu problem VLC, iTunes, Chrome ve QuickTime gibi yazılımlar ile video izlerken ortaya çıkıyor.

Diğer bir sorun ise WiFi bağlantısı ile ilgili. Kullanıcılar dizüstü cihazlarının sık sık WiFi ağından kendisini attığına şahit olduklarını belirtiyor. Bir anda gelişen bu problemin neye bağlı olarak gerçekleştiğine dair bir bilgi yok.

Apple konunun farkında ve sorunu giderecek bir yama hazırlığı içerisinde. Ancak şimdilik ne tür sebeplerin bu problemleri tetiklediğine dair resmi bir açıklama yapılmadı.

MacBook Air modellerini Haswell tabanlı Core işlemcilerle güncelleyen Apple, 11.6 inçlik modellerde 9 saate, 13.3 inçlik modellerde 12 saate kadar kullanım süresi sunmayı başarıyor. Modeller ülkemizde 2600TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

• Son paragrafı reklam banner ı olarak ayirsaydinizya

• Yeni bir reklam biçimi mi bu?

• Evet Apple onbinlerce dolar gönderiyor Donanım Haber reklamını yapsın diye..

Yeni Lumia 1020'nin de Türkiye'de 1799 liradan raflardaki yerini alacak olması beklentiside Nokia'nın reklam çalışmalarının sonucu.. Diğer amiral gemi modellerinin raflara giriş fiyatının 1999 liralık psikolojik sınırdan olduğu söylenirkende HTC ve Samsung gibi markalar bunların yazılması için para ödüyor Donanım Haber'e..

Bu saydığım markalar bu yorumu yazmam için de bana para ödediler mesela..

• arkadaşlar fiyat bilgisinin adı ne zaman reklam oldu? konu apple olduğu zaman fanatikliğiniz aklınıza vuruyor.

• Wifi'dan atma gibi bir sorunu yoktur bence. Kullananlar bilgisayarı yanlış tutuyordur.

• Yeni aldim bu mac ten boyle sorunlar yasamadim

• steve gitti apple bitti demiştik taa ne zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan07-36

Wifidan atma gibi bir sorunu yoktur bence. Kullananlar bilgisayarı yanlış tutuyordur.

he he bu çok iyiydi:))

• Teknoloji sayfalarına göre Apple'ın bütün modelleri hata dolu zaten.İyi prim yaptılar bu işten nabza göre şerbet misali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nhttt

Yeni aldim bu mac ten boyle sorunlar yasamadim

Ben suan wifi sorununu yasiyorum ve cok sinir bozucu

• quote:

Orijinalden alıntı: mxfxi

quote:

Orijinalden alıntı: nhttt

Yeni aldim bu mac ten boyle sorunlar yasamadim

Ben suan wifi sorununu yasiyorum ve cok sinir bozucu

Wifi sorunu eski modemlerle olabiliyor. Eski modemle baglanirken ara ara kopmalar oluyodu bende de. Suan ttnetin verdigi yeni modemlerden var, hic bi sıkıntı yok..
  • Apple mid 2013 macbook air ler icin guncelleme yayinlamis app storede bu sorunlarla alakali. Yukledim bende simdi.
  • 5 Mbps internetim var, 3gündür donanımhaberdeki hangi linke bakarsam bakayım 1dk boyunca açılmasını bekliyorum. bunun hakkında da bir haber yapmayı düşünüyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllHELLFIRElll -- 20 Temmuz 2013; 1:34:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Yeni bir reklam biçimi mi bu?

Yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.