Şimdi Ara

BlackBerry A10 modeli bir videoda internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• BlackBerry A10 modeli bir videoda internete sızdı

BlackBerry'nin bu yılın sonlarına doğru tanıtmayı planladığı ve ses getirmek istediği BlackBerry A10 modeli bu kez bir videoda ortaya çıktı.

Firmanın patronu tarafından en heyecan verici ürün olarak ifade edilen BlackBerry A10, yeni amiral gemi modeli olacak. 5 inçlik ekranıyla firma tarihinin en büyüğü olacak A10, işletim sisteminin enerjiyi dengeleyememesi nedeniyle 2 çekirdekli bir işlemci ile donatılacak. 

BlackBerry, bu model ile oyun tecrübesini ön plana çıkarmak isterken 4 çekirdekli grafik birimi ile bunu destekleyecek. Modelde bir de 8MP çözünürlükte kamera yer alıyor. Modelin diğer donanım detayları ise henüz net değil. 

• Telefonun altında gri olan yer olmasa daha kibar görünebilirdi. Böyle çok kaba gözükmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 14 Temmuz 2013; 23:55:31 >
  • Bir de fiyatları uygun olsa
    Bu gidişle blackberry nin sonu iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 14 Temmuz 2013; 23:59:52 >
  • Kavisli bir tasarımı var heralde. Emin değilim ama şunu andırdı bana.

Güzel olmuş, çok da hızlı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 15 Temmuz 2013; 0:15:15 >
  • ele oturmayan bir yapıda sanki :S yada kullanın elleri biraz ufak telefon çok büyük kalmış :roll:

• HTC nin tasarımını kopyalamış BB. Ama korelilerden daha uygun fiyata satarsa elbette tercih edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

Kavisli bir tasarımı var heralde. Emin değilim ama şunu andırdı bana.

o tasarımdan bunu nasıl çıkarabildin tebrik ediyorum.

• BB çırpındıkça batıyorsun....

• BB nin gelecegi belirsiz WP almak daha mantikli ve daha ucuz haksizmiyim acaba

• Eskiden 3 inc qwerty klavyeli telefonlar yapardi , o telefonlara rezalet bir donanim ve kamera koyup insani cileden cikarirlardi.

Simdi de modaya ayak uydurmaya calisiyorlar. Blackberry Q10 modelini 1200 civarlarinda satisa koysalar belki eski satislarina ulasirlar ama bu fiyat seviyesinde cok zor.

Z10 ve bu videoda ki A10 u da piyasada benzeri ve cok daha iyi rakipleri oldugu icin kimse tercih etmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

Kavisli bir tasarımı var heralde. Emin değilim ama şunu andırdı bana.

Resimdeki tasarımdan bunu cikartmissin ya helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanmak işkence gibi

• BlackBerry'yi sevemedim gitti bana çok itici geliyor

• Bu kadar büyük bir telefonda BB10 kullanmak çok zor olur. Sistem tamamen parmak hareketlerin dayanıyor ve her biri ayrı köşede görevler var, koca ekranda zaten kenarlara ve köşelere ulaşmak zor, BB10 ile iyice eziyet bir kullanım olur.

• İphone dan pahali olur kalsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayvan gibin çerçeve var bea

• Fiyat/performans açısından en berbat telefonları BB üretiyor
  • Batan geminin malları bunlar !!

• telefon çok şık görnüyor

• Kavisli bir tasarımı var heralde. Emin değilim ama şunu andırdı bana.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.