Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
327
Favori
487.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 15 nisan için 2 günlük nevşehir havaalanından kiralayacağım. Uygun kampanya vs var mıdır bildiğiniz ?

EDIT : Europcar Turkcell Platinum ile hiçbir ekstra almadan 2 gün 170 TL ye Fluence var. Nevşehir kapadokya havaalanı için daha ucuzunu bulamadım.

akşam 22:30 da alacağım için +200 TL istedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asy06 -- 17 Mart 2016; 17:39:26 >
  • avisten uygun fiyata araç kiralamama yardımcı olacak biri var mı? 2 günlük ekonomi sınıfı. 25-27 mart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Métropol -- 18 Mart 2016; 13:47:50 >
  • Arkadaşlar 25-27 mart arası Adana havalimanından araç kiralayacağım.Uygun fiyata Nasıl kiralayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25-27mart ankaradan 2 gunlugune arac kiralamak istiyorum.bildiginiz kampanya yada indirim konusunda yardimci olabilecek varmi?

• 23-26 mart arası garenta'dan toledo 1.6 tdi dsg günlük 89 liraya kiraladım. Turkcell kurumsal hat ile. 3 gün önce kiralamıştım 1 günlüğüne boşu boşuna fluence vs kiralamayın imkan varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 19 Mart 2016; 6:00:12 >
  • Arkadaslar istanbulda kurumsal firmalardan arac kiralamak istiyorum premium yada luxury.
    Kampanya falan var mi

• arkadaşlar İzmir hava alanında 26 mart cumartesi 13.00 te aracı alacağım ve 27 mart pazar 18.00 de aracı teslim edeceğim, tüm şirketler 2 gün parası alıyor. 1,5 gün alan bir firma yok mudur bu tip durumlarda.

bu arada en uygun sanırım garenta değil mi.
  • Turkcell lilere
    Sixt de %25
    Garenta'da %25

Turkcell platinum lara europcar da %50 indirim var

isteyenlere turkcell platinum ve prof kulübü şifreleri ücretsiz verebilirim

Hayırlı günler

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darksnr -- 21 Mart 2016; 14:47:15 >
  • arkadaşlar ankara da 22 nisan-1 mayıs 10 günlük linea kiralamak istiyorum. yardımcı olabilecek var mı?
  • izmir havalimanı bir günlük fiesta dizel aldım 200 km sınırı var. ücreti 59TL idi, benzinli fiyat 55TL. Bence gayet uygun.

Firma: ErboyCar
  • şifre mesajını şimdi atayım elimde olsun mu, nisana kadar devam etmiyor sitede yazdığına göre
  • budget'te hemen ödemeyi seçerek ödediğimiz zaman vodafone indirim kodunu nereye yazıyoruz
  • garenta web sitesinden işlem yaparsan 3 saat ücretsiz hak veriyor 15.00 da alırsan 18.00 da geri verirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 22 Mart 2016; 16:11:48 >
  • Camperz C kullanıcısına yanıt
    budget web sitesindeki zaten red indirimli fiyatı rezervasyon yaptıktan sonra ofiste numara ve şifre vereceksin personel işlemini yapacak
  • Bugdet ve aviste Araba fiyatlari acayip sekilde artmis 130 tllik arabayi 200 veriyolar ins bi kampanya falan denk gelir

şehirlere göre fiyat belirlemisler istanbulda
    ford fiesta otomatik 132,44 TL iken
    erzurumda
    218 tl ye veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StyleSlayer -- 22 Mart 2016; 20:54:36 >
  • teşekkürler
  • Garentadan araç alanlar memnun mu? 1 günlük kia rio almayı düşünüyoruz, 79tl fiyat cazip geldi cumartesi sabah ankaradan alacaz
  • Arkadaşlar kuzenimin Vodafone red hattı var onun hattı ile kendime araç Nasıl kiralarım?
    Hat sahibinin yanında olması lazım diyorlar.başka yolu var mı?

• Dr.AzmiCansever D kullanıcısına yanıt
    hat sahibi olduğunu ne bilecek hocam? sen ver şifreni verip geçersin bence sorun olmaz. hattın senin üzerine olup olmadığın kontrol edecek bir mekanizması olamaz budget'ın.
  • Camperz C kullanıcısına yanıt
    bu mesajınızı görünce ben de endişelendim. müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiler şu yönde.

1) budget ile vodafone arasındaki anlaşma şu an için süresiz ancak her ihtimale karşı 31 mart olarak yazılıyor diyor. yani devam edebilirmiş.
    2) nisan'da kiralama yapacaksanız, kampanya sayfasından rezervasyonu yapın ve sms'i şimdiden atın, elinizde yedek olsun dedi.
    3) eğer şifreniz çalışmazsa, nisan ayında ofiste kiralarken tekrar sms atın.
    4) ofiste kiralama sırasında nisan ayı olduğu için şifre mekanizması çalışmazsa ofise bu bilgiyi söyleyin ve elinizde daha önce almış olduğunuz yedek şifre mesajını gösterin.

müş. hiz. verdiği bilgiler bu yönde.

ancak alttan alta hat sahibi siz olmalısınız diyor. ne alaka anlamıyorum. nasıl kontrol edecek acaba benim hat sahibi olup olmadığımı?! bu mümkün değil.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.