Şimdi Ara

Valve'dan Gençlere Yatırım; Pipeline

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Son yıllarda bağımsız oyunculara yönelik yaptıklarıyla birlikte dikkat çeken Valve, şimdi de hedefini bu işe henüz başlamamış kişilere çevirdi. Valve, Pipeline adındaki projesini açıkladı.

Bu projede, oyun endüstrisinde çalışmak isteyen lise çağındaki kişiler internet üzerinden bir araya geliyor. Ses, müzik ve teknik açılarından yetenekli kişilerin bir araya gelip gruplaştığı Pipeline'da Valve yetkilileri de projeleri değerlendirecek ve genç yapımcılara yardım edecek. Tahmin edebileceğiniz üzere bu projelerin sonu, Valve'da çalışmaya kadar gidebilir.

Bir internet sitesi projesi olan Pipeline, henüz tam olarak yayınlanmış değil. http://Buraya tıklayıp bilgi alabileceğiniz siteyle ilgili yayınlanan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz. Videonun müzik kaydından video çekimine kadar her türlü işinin Pipeline projesinin ilk üyeleri tarafından yapıldığını ekleyelim.

• Tecrübeli eleman arayan şirketlere kapak olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valve'da olmasa ne yaparız biz ?

• Samet bey veya ilgili kişiler bu toplulukta 3 d grafikle uğraşan kişilere de yer var mı?
  • Genç beyinler yeni hayaller daima iyidir

• Çok isterdim güzel bir eğitim alıp Valve'da çalışmayı.

• Helal olsun valve a adamlar alt yapıdan adam çıkartacaklar gelecekte.
  • yalnizca avrupada mı yoksa türkiyedede böle bişey olcak mı ?
  • Ben el ile karakter tasarımı yapıyorum, acaba oyun firmasında bu tür bir elemana ihtiyaç duyulur mu?

• Valve bunlarla uğraşacağına half life yapsana sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

Valve bunlarla uğraşacağına half life yapsana sen

az ötede yaşasan?

• half life 3'ü gençlere yaptıracak anlaşıldı:P
  • Valve her hareketiyle saygı topluyor. Aç gözlü, oyuncuları para kaynağı olarak gören şirketlerin başı çektiği bu devirlerde bu tür hareketler yapmak gerçekten büyük başarı. Kendi yapısını hiç bozmadıkları ve sırf oyuncuları düşündükleri için gözümde ayrı bir yeri vardır. Oyuncular da zaten bunu görüp karşılığını veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.