Şimdi Ara

Rymdkapsel'in fiyat etiketi ve çıkış tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Geçtiğimiz mayıs ayında Android ve iOS platformu için duyurulan gerçek zamanlı strateji oyunu Rymdkapsel'in çıkış tarihi ve fiyatlandırması belli oldu.

Hatırlayacağınız üzere yapım, daha önce PlayStation Mobile'a boy göstermişti. Rymdkapsel'i sadece bu platformla sınırlı bırakmak istemeyen geliştirici Grapefrukt Games, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla yeni mobil platformların müjdesini vermişti.

Gelen son haberler ise, Rymdkapsel'in 25 Temmuz tarihinde 3.99$'lık bir fiyat etiketiyle Appstore ve Google Play'deki yerini alacağı yönünde.

• Yeni çıkan oyunlarda birden 3$ 5$ yazmanın mantığını anlamıyorum. Arkadaş bir günlüğüne de olsa bedava yap millet alsın beğensin sonra ücretli yap. Ya da hadi bilemedin 1$ yap. Oyunun tanınsa da bilinse de öyle olmuyor. Tutmuyor her zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Yeni çıkan oyunlarda birden 3$ 5$ yazmanın mantığını anlamıyorum. Arkadaş bir günlüğüne de olsa bedava yap millet alsın beğensin sonra ücretli yap. Ya da hadi bilemedin 1$ yap. Oyunun tanınsa da bilinse de öyle olmuyor. Tutmuyor her zaman.

Biz de apk'sını buluruz dert ettiğiniz şeye bak :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

quote:

Yeni çıkan oyunlarda birden 3$ 5$ yazmanın mantığını anlamıyorum. Arkadaş bir günlüğüne de olsa bedava yap millet alsın beğensin sonra ücretli yap. Ya da hadi bilemedin 1$ yap. Oyunun tanınsa da bilinse de öyle olmuyor. Tutmuyor her zaman.

Dikkat et de kendi ekran boyutuna göre bul apksını :) Bir de sağlamını bul da oyundan falan atmasın, kapanmaya zorla hatası vermesin. Uçak moduna falan gir :)

Bu arada biz de bulabiliyoruz illegal halini bilgin var mı bilmiyorum. Mesele de o değil zaten. Ben yasal uygulama kullanan kullanıcıları düşünerek bu söylemde bulunuyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

quote:

Dikkat et de kendi ekran boyutuna göre bul apksını :) Bir de sağlamını bul da oyundan falan atmasın, kapanmaya zorla hatası vermesin. Uçak moduna falan gir :)

Bu arada biz de bulabiliyoruz illegal halini bilgin var mı bilmiyorum. Mesele de o değil zaten. Ben yasal uygulama kullanan kullanıcıları düşünerek bu söylemde bulunuyorum.

Hocam öğrenci adamız çok para kazanırsak yasal kullanırız ben o açıdan söyledim sorun yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.