Şimdi Ara

Bmw 530 mu honda type s mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben yurtdisinda yasiyorum ve su arabalari almak istiyorum ama karar veremedim.
    BMw 2008 530 272ps benzinli otamatik 15000 euro
    bmw 2008 530 235ps diesel otamatik 16000 euro
    honda accord type s 2009 201 ps otamatik yada düz vites benzinli. 13000 euro

Hangi arabayi alsam benim icin daha iyi olur. Performans ve saglamlik önceligim.
    diesel arabalarin sürekli masraf cikardigini bildigim icin benzinli az yakan sportif saglam bir araba almak istiyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: secbur

Merhaba.
    ben yurtdisinda yasiyorum ve su arabalari almak istiyorum ama karar veremedim.
    BMw 2008 530 272ps benzinli otamatik 15000 euro
    bmw 2008 530 235ps diesel otamatik 16000 euro
    honda accord type s 2009 201 ps otamatik yada düz vites benzinli. 13000 euro

Hangi arabayi alsam benim icin daha iyi olur. Performans ve saglamlik önceligim.
    diesel arabalarin sürekli masraf cikardigini bildigim icin benzinli az yakan sportif saglam bir araba almak istiyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz

Öncelikle Merhaba.

3 arabanın da az yakacağını söylemek güç olur sizin için az yakan araba değeri nedir öncelikle ?
    Dizel araçların sürekli sorun çıkardığı bilgisini yanlış edinmişsiniz. Eğer hor kullanılmadıysa km çok değilse en mantıklısı 530dizel olacaktır.
    Hondaya gelirsek TR de accord type S modeli yok 2007 model civic type S 1.8 140hp otomatik bindim 1 sene kadar rezalet bir şanjıman performans fakiri ve benzini içen bir kasa idi.

• 61Sedat kullanıcısına yanıt
    az yaksin derken 8-10 litre arasi olsun. Bilmiyorum dizel arabalarin bakimi agir oldugunu tecrübe edindim yada sansizligima hep disel arabalarla problem yasadim. Hondanin saglam oldugunu 150.000 km garanti verdiklerini düsünerek honda type s düsündüm. Tabiki bmwnin kalitesi tartisilmaz ama bmw masraf cikardimi altindan kalkmak zor olur diye düsünüyorum. Bence masrafsiz araba yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secbur

Bence masrafsiz araba yok.

En güzel cevabı zaten verdin araba almak evlat edinmek demek. Dizel araçların bakımları bir tık daha pahalı olur benzinliye göre ama yeni modellerde bu baya bir aza indirgendi. Eğer ki benim Type S şanzımanı ise Accorddaki bir test et önce derim memnun kalmıcaksın zaten bmw aradığın olacaktır fikrimce. Ve naçizane fikrim 2.elde 3-5 arama fazlasını ver güvenilir temiz bir araba al sonra ustalarla uğraşıp tadını kaçırma.
  • Haklisin 3-5 den kacmiyacan alcan bi kere kullancan yillarca. Bide burda tamircilerin saati 80 euro
  • 5.30i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.