Şimdi Ara

BioShock Vita Projesi Halen Yaşıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Irrational Games cephesinden daha önce, PlayStation Vita'ya yönelik bir projenin haberlerini almıştık. Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan bu proje halen yaşıyormuş.

Twitter üzerinden soru cevaplayan Irrational Games'in üst isimlerinden Ken Levine, Vita için olan proje hakkında halen çalıştıklarını belirtti. Levine'in sözlerine göre kendisi, daha geçtiğimiz gün Sony ve 2K Games yetkilileriyle bu proje hakkında konuşmuş. Denilenlere göre bundan sonra proje hakkında daha fazla haber alabileceğiz.

Bekleyip görelim... 

• İnşallah dediği gibidir ken levine nin sözü bioshock infinite ye benzer bir oyunsa harika olur vita yeniden ayağa kalkabilir eğer gerçekten çıkarsa
  • Farketmez çıksa bile 1-2 ay götürür vitayı.Vita ölü bir konsol kimse kurtaramaz onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Farketmez çıksa bile 1-2 ay götürür vitayı.Vita ölü bir konsol kimse kurtaramaz onu

Senin gibi JRPG'den anlamaz boş gelmiş boş giden biri için öyle olması dolay, benim için cennet, Persona 4 oynayabildiğin zaman gel.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ps4 çıkınca görün vitayı hele tüm oyunlar remote play olursa mükemmel olur
  • ben ne demişim sen neden bahsediyon persona 4 var sadece şu an.İlerde ff collection ve bioshock vita haricinde ne var cıkacak?Hep ps3 çıkan hd editionları yeniymiş gibi sunup çıkarıyorlar .Sen gelmiş burda jrpgden anlamayan diyiyorsun.Emin ol senin ömrün yetmez benim oynadığım kadar JRPG oynamaya küçük
  • ps4 çıkınca görün diyen misafir.Vitayı ayrı bir konsol olarak sunmasalardı o zaman.Ps4ün yanında aksesuar olarak sunsalardı.Bu da sonynin ne kadar paragöz olduğunun kanıtı vitayı yap oyun çıkarma ps4te controller olarak kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctis_Strife

quote:

Farketmez çıksa bile 1-2 ay götürür vitayı.Vita ölü bir konsol kimse kurtaramaz onu

Senin gibi JRPG'den anlamaz boş gelmiş boş giden biri için öyle olması dolay, benim için cennet, Persona 4 oynayabildiğin zaman gel.

PS2'de oynayabildiğin şey için 300 dolar bayılıp bide memory kartı bilmem nesi vereceksen ne mutlu
  • quote:

Ps3'e de öyle diyorlardı 2007'de..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.