Şimdi Ara

GM Discovery Custom ROM | GamerzROM JetPack v1.9 [16.07.2013] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.560
Cevap
31
Favori
169.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Haritalar uygulamasi yok ve yuklenmiyor.
    Gps daha iyi ceksin diye turkiye olarak ayarladiniz sanirim telefon ulkesini fakat haritalar yok.
    Google playdende inderemiyorum.

http://www2.zippyshare.com/v/37817178/file.html

Buyur dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Haritalar uygulamasi yok ve yuklenmiyor.
    Gps daha iyi ceksin diye turkiye olarak ayarladiniz sanirim telefon ulkesini fakat haritalar yok.
    Google playdende inderemiyorum.

Evet google maps turkiyeden gorunmuyo markette. Apk bulup atabilirsiniz diye dusundum cunku arkaplanda ciddi bicimde sarj islemci ve ram yiyo. Garmini oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakgon kullanıcısına yanıt
    Burak Hocam 2 sorum var ,

Cihazı ilk açtığımızda ekrana gelen General Mobile Discovery yazısını değiştirmemiz mümkün mü?
    Mesaj gönderirken smiley kullanınca ortaya çıkan yeşil iğrenç smileyleri daha kalitelileriyle değiştirebilir miyiz?
  • Kamera sesinden rahatsız olanlar,

GamerzROM_Discovery_v1.0.zip içerisinde yer alan;

system\media\audio\ui\

klasörü içerisinde yer alan

camera_click.ogg ve camera_focus.ogg dosyalarını silebilirler.

Ayrıca BootLoader animasyonunu beğenmeyenler;

GamerzROM_Discovery_v1.0.zip içerisinde yer alan;

system\media\

klasöründe yer alan

bootanimation.zip dosyasını şu [linkte] yer alan farklı animasyonlarla değiştirebilirler.

Ben bunu yükledim baya güzel oldu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 13 Temmuz 2013; 18:16:37 >

• Peki boot.img ı dump edebildinizmi?
  • Dostum
    Customizerdan imei yedek al diyorum
    Yedek alondi diyor
    Ancak uygulamadaki kontrolde halen
    Yedek bulunamadi diyor ve de Sd kartta da dosya olusmuyor.
    Not: telefon root suz.
    Bundan midir?

• merhaba ben orijinale donmek icin senin zip cw yontemiyle yaptım dondü fakat bu sefer wireless a baglanamıyorum bir sıkıntı olabilir mi ip adresi alıyor diyor orda kalıyor şifre hep kullandıgım sifre modemden girip tekrar baktım hatta .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassin -- 13 Temmuz 2013; 18:32:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassin

merhaba ben orijinale donmek icin senin zip cw yontemiyle yaptım dondü fakat bu sefer wireless a baglanamıyorum bir sıkıntı olabilir mi ip adresi alıyor diyor orda kalıyor şifre hep kullandıgım sifre modemden girip tekrar baktım hatta .

aynı sorun bende de var , bağlanmıyor burak hocam acil cevap lütfen
  • simdi yine custom roma döndüm gayet rahat bağlanıyor . orijinalde bir sıkıntı var wifi bağlanmıyor.
  • quote:

simdi yine custom roma döndüm gayet rahat bağlanıyor . orijinalde bir sıkıntı var wifi bağlanmıyor.

SPFLASH Tool ile orjinale döndüm problem yok , CWM de sıkıntı var...
  • tmm bende bir doneyim bakayım .:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XWING

Dostum
    Customizerdan imei yedek al diyorum
    Yedek alondi diyor
    Ancak uygulamadaki kontrolde halen
    Yedek bulunamadi diyor ve de Sd kartta da dosya olusmuyor.
    Not: telefon root suz.
    Bundan midir?

Rootsuz telefonlarda imei yedegi alinmiyor malesef.

• quote:

merhaba ben orijinale donmek icin senin zip cw yontemiyle yaptım dondü fakat bu sefer wireless a baglanamıyorum bir sıkıntı olabilir mi ip adresi alıyor diyor orda kalıyor şifre hep kullandıgım sifre modemden girip tekrar baktım hatta .

Geribildirim icin tesekkurler. CWM'ye gecin, mount menusune gelin, mount /systeme basin geri gelin advencedden fix permissionsa basin. Olmazsa spflash ile donun biraz dinleneyim guncellerim. Gerci test etmistim ama gene bakarim izinleri cok yanlis ayarlamis bizim telpa reyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrxxx

Burak Hocam 2 sorum var ,

Cihazı ilk açtığımızda ekrana gelen General Mobile Discovery yazısını değiştirmemiz mümkün mü?
    Mesaj gönderirken smiley kullanınca ortaya çıkan yeşil iğrenç smileyleri daha kalitelileriyle değiştirebilir miyiz?

Evet ikisinide yapabiliriz hemen notlara kaydediyorum. General mobile yazisini ancak gionee falan gibi biseyle degisebiliriz oda deymez. Ama smileyleri hallederiz. :-)

Eyvallah
    Burak hocam telefonun medya için ayrılan 1.75 gb alanını kullandığımız alan ile birleştirmemiz mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmmm10 -- 13 Temmuz 2013; 19:04:50 >
  • Wifi sorunu bende de oldu sandım ama olmayada bilir.:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zatenkafayiyemis -- 13 Temmuz 2013; 20:50:40 >
  • Arkadaşlar benmi dalgınlıktan dikkat etmedim bilmiyorum ama Kilit ekranında şu kilidin altında dolanan çember custom romu yükleyince gitmişti:) (ben öyle gördüm herhalde.yok yok gitmişti :p )
    Şu anda o çember yine dolanıyor. Sizde varmı o çemberden? gitmesi için yapacağımız birşey varmı.

Rom için ise ilk önce apkmania dan tarayıcı indirmeleri başarısız oluyor yazmıştım. Sdcardı okumamış alet anlamadım ama kapatıp açınca düzeldi.
    Rom gayet stabil çalışıyor.
    Menü geçişleri stock roma göre bariz iyi.
    Ancak duvarkağıdının kaydırmasını kapatamadım.
    ve Sabit olan 4 butonun yeni halini beğenmedim :P
  • Romu deniyorum-şimdilik ilk sorunum sygic sadece 2 uyduya kilitlenebildi-12 uyduya kilitlenmesi gerekiyor-gps fix inidirip tekrar deniyecem bakalım. flash vesaire indirmemiz gerekiyormu bu arada ???? göremedimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLoNeRia

Arkadaşlar benmi dalgınlıktan dikkat etmedim bilmiyorum ama Kilit ekranında şu kilidin altında dolanan çember custom romu yükleyince gitmişti:) (ben öyle gördüm herhalde.yok yok gitmişti :p )
    Şu anda o çember yine dolanıyor. Sizde varmı o çemberden? gitmesi için yapacağımız birşey varmı.

Rom için ise ilk önce apkmania dan tarayıcı indirmeleri başarısız oluyor yazmıştım. Sdcardı okumamış alet anlamadım ama kapatıp açınca düzeldi.
    Rom gayet stabil çalışıyor.
    Menü geçişleri stock roma göre bariz iyi.
    Ancak duvarkağıdının kaydırmasını kapatamadım.
    ve Sabit olan 4 butonun yeni halini beğenmedim :P

Duvar kağıdının kayması olayını bende kapayamadım :/
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.