Şimdi Ara

Comic-Con'da PS4 Denenebilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Playstation 4 bu yıl sonunda piyasaya çıkacak, ama çok sayıda oyuncu konsolu denemek için sabırsızlanıyor. Konsolu denemek için en iyi fırsat ise çeşitli oyun fuarlarını ve etkinliklerini ziyaret etmek.

Amerika'nın en büyük eğlence etkinliklerinden Comic-con'da da Playstation 4 denenebilecek. Gelecek hafta düzenlenecek olan San Diego Comic-con'da PS4 oyunculara sunulacak. İşte Sony'nin sunacağı oyunlar.

PlayStation 4 Oyunları
    #DRIVECLUB
    Knack
    Octodad

PlayStation Vita Oyunları
    Killzone Mercenary
    Tearaway
    The Walking Dead
    Dragon’s Crown
    Batman: Arkham Origins Blackgate
    Spelunky

PlayStation 3 Oyunları
    BEYOND: Two Souls
    Gran Turismo 6
    Puppeteer
    Diablo III
    Batman: Arkham Origins

• ps3 oyunlarıyla ps4'ü ezmiş...tamam ps4 yeni bir konsol ama çıkış oyunları daha sağlam olmalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ps3 oyunlarıyla ps4'ü ezmiş...tamam ps4 yeni bir konsol ama çıkış oyunları daha sağlam olmalıydı.

o zaman sen ps3 alıcan galiba

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

ps3 oyunlarıyla ps4'ü ezmiş...tamam ps4 yeni bir konsol ama çıkış oyunları daha sağlam olmalıydı.

hepsi o 3 oyun değil ki sadece denenebilecek oyunlar onlar.. ;)
    oyunlara gelince The Division tek başına PS4 aldırmaya yeter adama..
    ps3 için Two Souls'u oynadıktan sonra ps3 neslini tamamen bitiriyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

hepsi o 3 oyun değil ki sadece denenebilecek oyunlar onlar.. ;)
    oyunlara gelince The Division tek başına PS4 aldırmaya yeter adama..
    ps3 için Two Souls'u oynadıktan sonra ps3 neslini tamamen bitiriyorum..

Gta V ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpins951
    Gta V ?

onuda ps4'e veya xbox'a alırım.. tabi ne zaman çıkar bilemem ama çıkacağını varsayıyorum olmadı pc ile oynarım
    Watch Dogs beni daha çok heyecanlandırıyor..
  • cikis oyunlari saglam zaten sadece bu fuara koymamislar
  • drive club ne alaka arabalar transfarmosyan mı geçiriyor yoksa..
    comic-con karakterlerin fuarıdır pazar alanı değildir..

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Gta V ?

onuda ps4'e veya xbox'a alırım.. tabi ne zaman çıkar bilemem ama çıkacağını varsayıyorum olmadı pc ile oynarım
    Watch Dogs beni daha çok heyecanlandırıyor..

Diyosun İlk başta hele WD'nin ilk videosunda çok heyecanlandım aksiyon filan birazda max payne havası vardı ama gta'nın yeri ayrı sende bilirsin bunu San Andreas'tan daha fazla özgürlük sunuyor adamlar WD'nin konsepti çok iyi ama hackle hackle nereye kadar

• quote:

Diyosun İlk başta hele WD'nin ilk videosunda çok heyecanlandım aksiyon filan birazda max payne havası vardı ama gta'nın yeri ayrı sende bilirsin bunu San Andreas'tan daha fazla özgürlük sunuyor adamlar WD'nin konsepti çok iyi ama hackle hackle nereye kadar

yok kıyas açısından söylemiyorum.. GTA zaten uzun süreli oynanabilecek tek oyun.. Watch Dogs ve The Division gibi oyunları çok seviyorum (TPS)
    AC,Hitman hayranıyım.. GTA V için zaten senenin yarısını ona ayıracam geri kalanlar için diğer oyunlar :D

Off-Road,ATV araçlarıyla doğada gezmek ve denizde dalış yapmak için sabırsızlanıyorum ama Watch Dogs farklı bir hikaye ve oynanışı ile beni daha çok heyecanlandırıyor..
    Zaten GTA multi vede co-op gelirse tutmasınlar Rockstar'ı! Korkarım insanlar başka oyun oynamayacak..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.