Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerek yok, direk geçebilirsiniz, önemli olan taahhüt bitmiş olmasıdır.
    avea ici geçiş olduğu için size kırmızı zarf verilecek ona dikkat edin, bazen şaşırıp sarı olandan veriyorlar.
    1-2 günde geçiş işlemi tamamlanır avea ici olduğu için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Vodafone 500 dk her yone + 1000 sms + 1 gb internet 19 TLlik pakedinden buna gecilmez degil mi ?

aynı tarifenin avea versiyonunu kullanıyordum ben pttcell 14 tl tarıfeye gectim cunki;

1 sanıye bazlı
    2 pttcell faturalılar kendi aralarında 3500 dak. gorusuyor. 3 hattımıda gecırdım bu sekilde kendi aramızda sınırsız gibi goresebilecegiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Bu tarife faturasız mı :O

14 liralık faturalı tarifedir

Şuan ave faturalı seç 500'deyim. Bu gece taahhütüm bitiyor. Bu tarifeye geçmek için hattımı faturasıza geçirmem gerekiyor mu? Yoksa direk ptt'ye gidip geçebilir miyim?

nacizhane onerim
    gecis 3-5 gun surer cift fatura odememek ıcın yarın hemen tarıfe degıstır. odemesı sabıt olmayan bir tarife sec
    konusma ucreti kazık olur ama 3-5 gunlugune ıdare edersın. sonra gıt tasıma ıslemını baslat.

• quote:

Vodafone 500 dk her yone + 1000 sms + 1 gb internet 19 TLlik pakedinden buna gecilmez degil mi ?

CepKazan 2000DK geliyorsa ve sınırsız internet şart değilse geçilmez.
  • vergi olarak oduyorsn 60 tl ilk faturanin ustne gelyr dilersen 12 ay taksitlendrme yapyrlar dogru blgdr yanlıs blgi dgl ;-) @GulfStream

• tarifede tek kazanan var avea oda
    3500 ptt içi dk olduğu gibi duruyo
    Ayrıca 200 dk
    200 sms te olduğu gibi duruyo
    Bi tek interneti kullandım oda 128k dan sonra 500-600 ping ile
    bugün fat.kesilirken hepsi sıfırlanıp aveaya kalacak.
    yalnız bugün 12 den sonraki kullanımlar yani paket tanıımlanma öncesi sonrası olayı varmı bu tarifede bilen varmı?
    arada gümbürtüye gitmeyelim

• quote:

nerde bu kampanya bizde geçelim avealıyım taahhütüm yok.

ben böyle bir kampanya göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

tarifede tek kazanan var avea oda
    Ayrıca 200 dk
    yalnız bugün 12 den sonraki kullanımlar yani paket tanıımlanma öncesi sonrası olayı varmı bu tarifede bilen varmı?

24 lük var ona geçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=72872022&p=1

Geceli bayagi oldu. Ben de aveadan vodafone gecmistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ben direk geçtim son faturamı yarından sonra çıkacağı için bilemiyorum çift fatura ayrı ayrı gelirmiş

Benimde bugün son
    Pttye gidip taşıma işlemi yaptiricam
    Aveayida arayip sabit ücret en düşük olan tarifeye geciricem.

• tarifede tek kazanan var avea oda
    Ayrıca 200 dk

• Ankara'da olanlar Ulus Ptt'den taşısın. Stand kurmuşlar, bir tane de kız koymuşlar taşımayı o yapıyor ve gişeden sıra falan almıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 26 Ağustos 2013; 11:32:32 >
  • peki dakika ve sms in bittiğini nerden anlıycaz :D bilgilendirme yapılıyormu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=72872022&p=1

Geceli bayagi oldu. Ben de aveadan vodafone gecmistim.

geçti yani,, ama bu PTTcell olayı gerçekten çok iyi

• Mamiy kullanıcısına yanıt
    Evet bilgi mesajı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

quote:

quote:

Bu tarife faturasız mı :O

14 liralık faturalı tarifedir

Şuan ave faturalı seç 500'deyim. Bu gece taahhütüm bitiyor. Bu tarifeye geçmek için hattımı faturasıza geçirmem gerekiyor mu? Yoksa direk ptt'ye gidip geçebilir miyim?

nacizhane onerim
    gecis 3-5 gun surer cift fatura odememek ıcın yarın hemen tarıfe degıstır. odemesı sabıt olmayan bir tarife sec
    konusma ucreti kazık olur ama 3-5 gunlugune ıdare edersın. sonra gıt tasıma ıslemını baslat.

quote:

gerek yok, direk geçebilirsiniz, önemli olan taahhüt bitmiş olmasıdır.
    avea ici geçiş olduğu için size kırmızı zarf verilecek ona dikkat edin, bazen şaşırıp sarı olandan veriyorlar.
    1-2 günde geçiş işlemi tamamlanır avea ici olduğu için.

az önce müşteri temsilcisine sms ve internet paketini iptal ettirdim. şuan her yöne 500dk'm kaldı. Onun ücrerti 25tl ( 12'den sonra kesilmeye başlanacak sanırım )

Bunu iptal ettireyim mi yoksa dursun mu ? Günlük mü yoksa aylık mı ücretlendirirler bilmiyorum da

Ayrıca ben şuan kuşadası'ndayım ve buradaki hiçbir ptt'den geçiş yapılamıyor. Ailem aydın'da onlar benim yerime işlemlerimi yapabilirler mi ? Kimliğim onlarda değil

• dostum şu anki paketiniz için birşey diyemeyeceğim, en güzeli komple en ucuz yoldan kurtulmanizdir, ayrıntıları tam bilemiyorum.
    aileniz Aydından sizin adınıza yapamaz, sizin kendiniz bizzat orda olmanız lazım. şu da belki olabilir, eğer Ordaki ptt de tanıdığınız varsa ailenizin, hallederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 26 Ağustos 2013; 15:22:55 >
  • quote:

az önce müşteri temsilcisine sms ve internet paketini iptal ettirdim. şuan her yöne 500dk'm kaldı. Onun ücrerti 25tl ( 12'den sonra kesilmeye başlanacak sanırım )

Bunu iptal ettireyim mi yoksa dursun mu ? Günlük mü yoksa aylık mı ücretlendirirler bilmiyorum da

Ayrıca ben şuan kuşadası'ndayım ve buradaki hiçbir ptt'den geçiş yapılamıyor. Ailem aydın'da onlar benim yerime işlemlerimi yapabilirler mi ? Kimliğim onlarda değil

Sn arkadasım.
    sabit ucretli tarifelerde 1 gun kullansanız bile parasını sizden alırlar. sakın tereddutde kalma MH tlf ac sor.
    nufus cuzdanınızın fotokopisi ile hattınızı tasımanız mumkun. cok extrem bir durum olmazsa hat sahibini mutlaka gelsin demiyorlar.

• Bugün PTT şubesine gittim.Pttcell daha bu şubede başlamadı dedi.
    Biri başka yere yönlendiriyor.Biri daha başlamadı diyor.
  • Bu gun pttcelle gecis yaptim arkadaslar hattim turkcelldi 60 filan odemeyecegim degil mi ??

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.