- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira !
4433 Cevap221929 Görüntüleme106 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     14 [16] 18 19 20 21 22 23      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

23 Mesaj
1 Ağustos 2013; 9:55:23 

Bimcell'den pttcell'e doğrudan geçiş var mı acaba? Gecen ay vodafone bayisi bimcellden doğrudan vodafona gecemezsin demisti, hattımı ilk avea olarak kullanmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1673 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:00:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ESTEEM

Merzifon PTT de abonelik yapamıyorlarmış sebebini sorduğumda cihaz yokmuş,kem küm ne alakaysa.

şu gidince cihaz yok o bu yok diyenlere alacan önündeki klavyeyi sokacan boğazına

3d Tasarım

1673 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:02:27 

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Ben senden önce geçirdim hatlarımı. Avea da taahhütü bitecek hatları beklemek yerine yeni iki hattımı geçirdim. Dün açıldı ikiside.
1.30 TL telsiz vergisini vermemek içinde önce hatları Vodafone'da taşıdım ondan sonra da Pttcell e.

2 turda meydanda gezdirseydin sim kartları müdür sen vergi vermezsen o vermezse kim verecekbu vergileri

3d Tasarım

3867 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:49:10 

beyler 14 luk hat dun açıldı. pttcell sayfasından online islemlere girdim. numaramın rehberde yer almasını istemiyorum. Bunun ayarını online islemlerde bulamadım, nasıl yapabiliriz, bilenler varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Eski Kullanıcı Adı : optimus 1

3867 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:53:08 

bir de şöyle bir durum var, benim telefon micro sim kullanıyor, ben yeni hat aldıgımda her seferinde bunu kestirip ucret odemek zorunda mıyım? operatorun telefonuma uygun micro simi ilk seferlige mahsus ucretsiz vermesi veya duzgun bir sekilde kesip ucretsiz vermesi lazım degil mi?

Eski Kullanıcı Adı : optimus 1

1673 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:59:54 

dün iki şubeye gittim küfretmişim gibi bakıyorlardı ptt cell diyince şimdi internetten hat alabilieceğim iki şubeyi aradım biri ne dediğinizi anlayamıyorum pttcell ne dedi, diğeri başka şube yapıyor dedi.Ben ankarada bu işlemi yaptırırken çalışanlara dert anlatıyorsam vazgeçtim turkcell beni sinir hastası yapmıyor hiçyoktan

3d Tasarım

161 Mesaj
1 Ağustos 2013; 12:28:26 

quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

2 turda meydanda gezdirseydin sim kartları müdür sen vergi vermezsen o vermezse kim verecekbu vergileri

Ben vermediğime göre sen vereceksin tabii ki başka kim verecek?
Ayrıca Ankara'da hat geçişi yaptıran tanıdıklarım var. Sen adamları azarlamışsındır yada herzamanki gibi kırıcı konuşmuşsundur.

Ey benim yetim gönlüm; bırak gamlı düşünmeyi. Sus ve sabret.
Gözyaşının hesabını Rabbim sorsun, sen hakkını helal et.

527 Mesaj
1 Ağustos 2013; 12:39:25 

quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

bir de şöyle bir durum var, benim telefon micro sim kullanıyor, ben yeni hat aldıgımda her seferinde bunu kestirip ucret odemek zorunda mıyım? operatorun telefonuma uygun micro simi ilk seferlige mahsus ucretsiz vermesi veya duzgun bir sekilde kesip ucretsiz vermesi lazım degil mi?

O da bir piyasa olmus bayiler icin resmi olmayan bir gelir yapcak bisi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

430 Mesaj
1 Ağustos 2013; 13:41:25 

Bilemedim taahhütsüz olması avantaj mı dezavantaj mı? 3-5 3-5- artırmasınlar fiyatları.

Araç: Citroen C3 Picasso,
Telefon: Coolpad F1 Octa core
Tablet: Ployer Momo 19 Retina, Sistem: Masaüstü Oyuncu (oyun oynamaya zaman yok orası ayrı :) )

123 Mesaj
1 Ağustos 2013; 14:23:56 

arkadaşlar diğer hatlardan numara değişmeden direk geçiliyormu acaba bazıları var demiş bazıları yok?

Yeni Megane Sport Tourer Privilége 1.5 dCi 110 Hp Sedef Beyazı Navigasyon ve Arkamys + Bixenon Paketi

- Do you actually need this car? - No. But I want it.

288 Mesaj
1 Ağustos 2013; 15:06:58 

quote:

Orijinalden alıntı: yeke92

Bimcell'den pttcell'e doğrudan geçiş var mı acaba? Gecen ay vodafone bayisi bimcellden doğrudan vodafona gecemezsin demisti, hattımı ilk avea olarak kullanmistim

BİNCELDEN DOĞRUDAN PTTCELE GEÇEBİLİRSİN ARKADAŞIM, NERDEN Mİ BİLİYORUM: KENDİMDEN

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

288 Mesaj
1 Ağustos 2013; 15:10:22 

quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

arkadaşlar diğer hatlardan numara değişmeden direk geçiliyormu acaba bazıları var demiş bazıları yok?

var arkadaşım.ister yeni hat al(vergisi olur) . ister vodafondaki, türkceldeki yada avea numaranı taşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garadayı265 -- 1 Ağustos 2013; 15:16:40 >

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

288 Mesaj
1 Ağustos 2013; 15:19:28 

quote:

Ben vermediğime göre sen vereceksin tabii ki başka kim verecek?
Ayrıca Ankara'da hat geçişi yaptıran tanıdıklarım var. Sen adamları azarlamışsındır yada herzamanki gibi kırıcı konuşmuşsundur.

1,30x5=6,5 tl kar etmiş. valla sıcak fırsatın dibine vurmuş adam

161 Mesaj
1 Ağustos 2013; 15:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

1,30x5=6,5 tl kar etmiş. valla sıcak fırsatın dibine vurmuş adam

Müdür 3 hattım var. O yüzden 6.50 * 3 = 19.50 TL kar.

Ey benim yetim gönlüm; bırak gamlı düşünmeyi. Sus ve sabret.
Gözyaşının hesabını Rabbim sorsun, sen hakkını helal et.

14 Mesaj
1 Ağustos 2013; 16:09:06 

Benimde 1 saat önce açıldı 48 saate açılır demişlerdi 45 saat filan oldu sanırsam :) avea faturalıdan geçmiştim.

4331 Mesaj
1 Ağustos 2013; 17:24:25 

quote:

Müdür 3 hattım var. O yüzden 6.50 * 3 = 19.50 TL kar.

Sineğin yağı bile kalmamış yani

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

12102 Mesaj
1 Ağustos 2013; 17:26:50 

quote:

Orijinalden alıntı: aldarisblks

Benimde 1 saat önce açıldı 48 saate açılır demişlerdi 45 saat filan oldu sanırsam :) avea faturalıdan geçmiştim.

48 saat dedi
72 saat oldu hala aveadayim

348 Mesaj
1 Ağustos 2013; 17:33:28 

Arkadaşlar ben avedan taşıdım hattımı bana kırmızı renkli PTTCEL sim kart zarfı verdiler üzerinde Yedek ( faturalı ve faturasız ) yazıyor doğrumu

12102 Mesaj
1 Ağustos 2013; 17:35:13 

evet

Bu mesajda bahsedilenler: @atakan81

29 Mesaj
1 Ağustos 2013; 17:37:47 

Müşteri hizmetlerini arayarak hattı üstüne alma oluyor mu arkadaşlar ptt şubesi çok uzakta üşendim şimdi gitmeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Bingo# -- 1 Ağustos 2013; 18:00:41 >

772 Mesaj
1 Ağustos 2013; 19:34:56 

Bugün Avea dan arayıp daha önce Pttcell online işlemlerden vermiş olduğum otomatik ödeme talimatının işleme konulduğunu söylediler.Bundan sonra ödeme döneminde takip etmek kaldı.

212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Neredesin Sen
1 Ağustos 2013; 19:39:35 

Çok teşekkürler hocam.Geçiş yapmamak için bir nedenim kalmadı artık.Millete ilk faturaları gelsin, eğer bindirme yapmazlarsa geçiyorum ben de.Belli mi olur 14 lük tarife 17-18 olur.

527 Mesaj
1 Ağustos 2013; 22:47:38 

quote:

Orijinalden alıntı: AcılaraTutunmak

Çok teşekkürler hocam.Geçiş yapmamak için bir nedenim kalmadı artık.Millete ilk faturaları gelsin, eğer bindirme yapmazlarsa geçiyorum ben de.Belli mi olur 14 lük tarife 17-18 olur.

Elin akillisi tabiri sana cok yakisiyor

212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Neredesin Sen
1 Ağustos 2013; 22:56:31 

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

Elin akillisi tabiri sana cok yakisiyor

Niye hocam? Tarife açılır açılmaz geçenleri zorla mı geçirdiler? Ben şu an zaten Avea'nın 19 luk tarifesini kullanıyorum.Geçmek için bir acelem yok.Sadece geçen arkadaşların tecrübesinden faydalanmak istiyorum, hepsi bu.

643 Mesaj
2 Ağustos 2013; 8:10:06 

benim başvurum üzerinden tam tamına 11 gün geçti hala değişmedi durumum herhalde tekrar başvurucam :)

2894 Mesaj
2 Ağustos 2013; 8:58:07 

Yorumları okuyorum da ptt memur zihniyetli çalışanlarını yola getirmediği müddetçe bedavada verse hikaye zamanında ptt kargo neler çektim ucuz veriyor ama burnundan getiriyor ben bimcell deyim geçmeyi düşündüm pttcell ama kalsın sinir hastası olamaya gerek yok .

Nefsine yenik düşen dervişin Dergahında izzet bekleyen şeyhin Nefesinden aşk dökülen fakirin
Dilinden HU, Yüreğinden HU, Zihninden HU dökülen garibin
Emeğinden ter damlayan işçinin
Diktatörün, zorbanın ve zalimin
Nefretin karanlığına yenik düşenlerin Haramdan medet, medetten hayır umanların
Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

1077 Mesaj
2 Ağustos 2013; 9:43:29 

haklısınız, bazı şubelerde sıkıntı olabiliyor ama sorunsuz geçiş yapılan şuberler de var. bu konudan sorunsuz geçiş yapılan şubeleri öğrenip oraları tercih edebilirsiniiz. ayrıca ptt ile sadece numara taşıma esnasında işiniz oluyor. sonra bir daha işimiz olacağını sanmıyorum. diğer birçok işlemi online şubeden gerçekleştirmek mümkün

Bu mesajda bahsedilenler: @kara duman

12 Mesaj
2 Ağustos 2013; 10:52:11 

arkadaşlar ben ankarada 2 hattımı taşıdım yenişehir pttde geçiş yapabilirsizin ve bayan personel işi biliyor çok hızlı işlem yapıyor bilginize

1273 Mesaj
2 Ağustos 2013; 11:18:38 

Dun sabah yeni hat aldım bugün açılır dediler hala bekliyorum yeni hat alan varsa kaç günde açıldını yazabilirmi

1273 Mesaj
2 Ağustos 2013; 12:24:21 

Beyler haftasonuda geçiş oluyor mu yoksa bizin hatlar pazartesiye mi kaldı ?

29 Mesaj
2 Ağustos 2013; 15:43:16 

14+(4)=18 tl lik bi vergi uygulamışlarlar bugün ptt ye yazılı bildirim gelmiş memur arkadaş öyle söyledi

1273 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:04:59 

Beyler telefon 3G modunda olmasına rağmen yukarda E yazıyor nasıl düzeltirim bunu ?

3350 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:18:11 

online islemlerden 3g aboneligini aktif ettiniz mi? Ettiyseniz telefonu kapatip acin.

Bu mesajda bahsedilenler: @Marathon Bu mesaja 1 cevap geldi.

527 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:27:20 

quote:

Orijinalden alıntı: #Bingo#

14+(4)=18 tl lik bi vergi uygulamışlarlar bugün ptt ye yazılı bildirim gelmiş memur arkadaş öyle söyledi

geçme o zaman geçtiysen git başka tarifeye geç sanki zorla tutan var

3350 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:32:40 

yeni hat aldiysan vergisi olur.

Bu mesajda bahsedilenler: @#Bingo#

1273 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:34:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

online islemlerden 3g aboneligini aktif ettiniz mi? Ettiyseniz telefonu kapatip acin.

Saol kardeşim online işlemlerden açtım ilk girdimde şaşırdım telefonunuz 3g desteklemiyor dedi halbuki turkcellde hep 3g kullanmışımdır aboneli açtım 3g kullanıyorum simdi ama neden orda desteklenmiyor yazıyordu anlamadım neyse peki bu faturaya yansırmı bu servisi açmak ücretsizdir heralde dimi ?

3350 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:38:43 

evet ucretsiz. telefonda 3g simgesi varsa 3g ile baglaniyordur. orda desteklemiyor yazsada sorun olmaz.

29 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:39:25 

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

geçme o zaman geçtiysen git başka tarifeye geç sanki zorla tutan var

Bu nasıl uslüp arkadaşım ben yapılmış olan 4 tlik zamla pttyi yerden yere mi vurdum yada aşağılayıcı bi kelime mi kullandım. Geçmeyi düşünen arkadaşlara bilgi vermek maksatında yazdım.

1273 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:41:33 

quote:

evet ucretsiz. telefonda 3g simgesi varsa 3g ile baglaniyordur. orda desteklemiyor yazsada sorun olmaz.

Telefonun üstünde H+ yazıyor 3,5g ile bağlanıyorum bide hat açıldıktan 3 saat sonramı kullanabiliyoruz 9333 u aradım öyle dedide

3350 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:46:15 

3 saat sonrayi bilmiyorum. ben hemen kullamistim. Niye oyle dedi ki?

1273 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:49:24 

quote:

3 saat sonrayi bilmiyorum. ben hemen kullamistim. Niye oyle dedi ki?

9333 bedava değil mi ilk defa Avea kullandığım için bilmiyorum

3350 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:53:40 

ucretsiz evet.

Bu mesajda bahsedilenler: @Marathon

1507 Mesaj
2 Ağustos 2013; 17:13:35 

Dün son avea faturamı yatımaya gittim bayiye ordaki arkadaş 2.5 liralık bir fatura(pttcel) daha var onuda ödeyecekmisiniz dedi.

Bende tamam dedim ödedim aklım karıştı bu pttcell faturaları sadece postahanelerden yatıyor sanıyordum online işlemlere baktım fatura ödenmiş gözüküyor.

Postahaneye gitmeyeceğiz yani.

Bir erkeğin yüzü otobiyografisidir.Bir kadının yüzü ise hayal gücünün ürünüdür.

348 Mesaj
2 Ağustos 2013; 17:54:54 

Bugün geçiş işlemlerimi sormak için müşteri hizmetlerini aradım faturalı hatta geçtiğim için herhangi bir ödeme belgesi sunmam gerekiyormuş elektrik doğalgaz elektrik faturası gibi olmamış PTT şubesine gittim sistem çalışmıyor dedi. Ne yapacağız şimdi tekrar baştan mı yapacağız bütün evrakları. Ne iştir bu ya

30 Mesaj
2 Ağustos 2013; 18:21:50 

quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Bugün geçiş işlemlerimi sormak için müşteri hizmetlerini aradım faturalı hatta geçtiğim için herhangi bir ödeme belgesi sunmam gerekiyormuş elektrik doğalgaz elektrik faturası gibi olmamış PTT şubesine gittim sistem çalışmıyor dedi. Ne yapacağız şimdi tekrar baştan mı yapacağız bütün evrakları. Ne iştir bu ya

usta bugün de geçiş yaptım vodofondan 24lük tarifeye herhangibir fatura istemediler benden.

diğer geçiş yapanlardan istediler mi? arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur

3147 Mesaj
2 Ağustos 2013; 19:00:27 

Bugün öğleden sonra başvuruyu yaptım.Yapan eleman acemiydi herhalde.Önce gittim illa adınıza gelmiş bir fatura diye ısrar etti.Gerek yok falan dedimse de dinlemedi.Sonra eksik işlemden geçiş olmuyormuş.
Faturayı götürdüm,belgeleri de evde kendim doldurdum yine de işlem 20 dk kadar sürdü.Ama emin değilim bir terslik çıkacak gibi.Kız devamlı bir yerlere sorarak işlemi gerçekleştirdi.

29 Mesaj
2 Ağustos 2013; 19:30:49 

quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

usta bugün de geçiş yaptım vodofondan 24lük tarifeye herhangibir fatura istemediler benden.

diğer geçiş yapanlardan istediler mi? arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur

benden de istemediler.

78 Mesaj
2 Ağustos 2013; 19:58:02 

128kbps hizdan gercekten memnun musunuz

8362 Mesaj
2 Ağustos 2013; 21:22:29 

İyiymiş

16 Mesaj
2 Ağustos 2013; 22:20:07 

Bugün başvuru yaptim Vodafon kontorluden. -6 bakiyem vardi, bu faturaya mi yansitilacak vodafonami oduyecem bilen varmi

709 Mesaj
2 Ağustos 2013; 22:23:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ePeP

128kbps hizdan gercekten memnun musunuz

hiç yoktan iyi olduğu gibi vodafone'nun 96kbpsindende iyi gibi geldi bana...bu fiyata yine de fena değil...

ɠƱʋȜɲ

527 Mesaj
2 Ağustos 2013; 22:23:45 

quote:

Orijinalden alıntı: YılmazGs

Bugün başvuru yaptim Vodafon kontorluden. -6 bakiyem vardi, bu faturaya mi yansitilacak vodafonami oduyecem bilen varmi

Ben de -6 bakiyeyle gectim normal fatura gelicek herhangi bir ek odeme yok vodafoneadan borclu ayriliyosun :d