Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online işlemlerden bakınca aylık 9 TL.ye 2000 sms + 9 Tl.ye 1GB sınırsız internet alınabiliyor. ancak dakika paketi yok galiba şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

he ya, vodafone da öyleydi, 20 liralık paket vardı, kdv filan 20 lira geldiğini hiç görmedim, 21, 22....

şu dahil 15 tl yapsa 16 tl yapsa anlayacağım bu küsürü neden vergilere dahil etmezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bu 1,88tl lik vergi her ay alınacak mı? Yani paket 14tl değil aslında 16 tl mi? Birde ben avea faturasızdayım şimdi bu faturalıya geçmek istediğimde ek herhangi bir vergi ödeyecek miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

he ya, vodafone da öyleydi, 20 liralık paket vardı, kdv filan 20 lira geldiğini hiç görmedim, 21, 22....

şu dahil 15 tl yapsa 16 tl yapsa anlayacağım bu küsürü neden vergilere dahil etmezler

O tutar telsiz kullanım ücretidir. Onu pakete dahil edemez ki. Avea'dan geçişlerde telsiz kullanım ücreti uygulanır.Ancak diğer operatörlerden geçişlerde bu ücreti yıl sonuna kadar ödemezsiniz.
  • 250 mb sınırsız çok kötü olmuş....
  • Yeni hatlar ne kadar süre içinde açılıyor beyler ?
  • şaka gibi ya, bir haftadır bekliyorum sabah sabah arayıp bilgileriniz eksikmiş alabilir miyim diye sordular. bir haftadır boşa beklediğime mi yanayım, uykumdan ettiklerine mi...
  • banada mesaj geldi bu gece 22.17'de hattım taşınıyormuş
  • Geçiş yapmakta zorlananlar için şube önerisi:

Geçen gün Kadıköy'den (İstanbul) Avrupa yakasına geçiyordum. Pttcell'e başvuracaktım ama o sırada çok zamanım yoktu ve yanımda da fatura getirmemiştim. Burada yazılanlara göre Ptt çalışanlarının genelinde Pttcell'e geçiş acemiliği bulunduğu ve başvurunun bir saate varabildiği yazıldığı halde "bir bakayım; belki şansıma çabuk hallederim de aradan çıkarmış olurum" diyerek Ptt'ye uğradım. Kapıdaki güvenlikçi, işlemin üst katta olduğunu söyledi. Çıktım üst kata; baktım millet sıra numarası almış. Sıra numarası alıp mal mal bekleyip sıram gelince de bankodaki görevli "sizin işiniz yan tarafta; sıra numarası almanıza gerek yoktu" derse sinir olacağımı bildiğimden "önce bir sorayım" dedim. Görevli "Avea'dan geçiş değilse 1.5 saat sonra olabileceğini söyledi. Ben de BimCell'den, yani Avea içinden geçeceğimi söyleyince halledebileceğini söyledi (önünde de işini yaptığı bir müşteri vardı). Ben "sıra numarası alayım mı?" dediğimde "gerek yok" dedi. Kimliğimi verdim; adıma gerekli fatura gerekip gerekmediğimi sordum. "Yazacağınız adres, Adres Kayıt Sistemi'ndekiyle (AKS) uyumlu olursa gerekmez, aksi taktirde merkezden istiyorlar" dedi. Benim adresin AKS'de biraz farklı gözüktüğünü (sokakların kesişim yerindeyiz; AKS'de gözüken bizi kesen diğer sokak) bildiğimden tam olarak onu yazmak istediğimi söyledim. O da, başvuru formuyla birlikte sistemden çıkan adres yazılı kağıdı verdi. Hepsini doldurup imzamı attım. Üstüne de kimlik fotokopimi görünce onun küçük olduğunu söyleyip kimliğimi alarak bilgisayarda tarattı. Sonra da kırmızı ambalajlı sim kartı alıp çıktım. Yani 5-6 dakika civarında işimi halledip çıkmıştım. (ki görevli kadın o sırada başka müşterilerin işini de yapıyordu).

Uzun sözün özeti: İstanbul Kadıköy'deki Ptt'den Pttcell'e geçiş yapmak gayet rahat ve sorunsuz. Üst kata çıkınca orta bankodaki hanıma giderseniz, yardımsever ve işini düzgün yapan bir görevliyle muhatap olacağınız için kimlik, adres gibi mevzulardaki olası sıkıntılara çözüm de bulabiliyorsunuz

• quote:

ben cuma günü 14 lük hatta geçtim, hattın açılmasını bekliyorum.
    yalnız bu 24 lük tarife de güzel olmuş, yakında zıplarız belki ona.
    şimdi kdv dahil bize 14 mu gelecek, yoksa vergi filan da ekleme olacak mi?

Cuma günü benim birader de PTTCell'e geçti,Ona sarı zarflı "faturalı hat" sim kartı vermişler.Avea kontürlüden geçti.Hala bi hareket yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

Cuma günü benim birader de PTTCell'e geçti,Ona sarı zarflı "faturalı hat" sim kartı vermişler.Avea kontürlüden geçti.Hala bi hareket yok.

bana mesaj geldi, yarın hat acılıyor nasip olursa.
    ben vodafone dan gectim, sarı zarflı, uzerinde faturalı numara tasıma yazıyor.
    sizinki avea dan gecis oldugu icin, yanlıs olmasın, sanki onlara kırmızı bir zarf veriyorlardı, tam emin degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Bingo#

Yeni hatlar ne kadar süre içinde açılıyor beyler ?

Ben 16 Temmuz Salı günü müracaat ettim, hattın 17 Temmuz Çarşamba günü öğleden önce açıldı.Ben Avea faturalıdan geçtim.

• quote:

quote:

Ben 16 Temmuz Salı günü müracaat ettim, hattın 17 Temmuz Çarşamba günü öğleden önce açıldı.Ben Avea faturalıdan geçtim.

ben dün basvurdum hala avea faturalıyım

• quote:

quote:

quote:

sizinki avea dan gecis oldugu icin, yanlıs olmasın, sanki onlara kırmızı bir zarf veriyorlardı, tam emin degilim.

Bende onun tereddütündeyim,neyse yarın PTT'ye gidip tekrar sorsun.

• inexo kullanıcısına yanıt
    Yarın Pttcell li olursun.
  • aveadan geçene kırmızı paket
    turkcell vodafone den numara taşıyana sarı paket
    yeni hat alana mavi paket

• Arkadaşlar hattını taşıyan ekstra bir indirim/hediye veriyorlarmı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende onun tereddütündeyim,neyse yarın PTT'ye gidip tekrar sorsun.

kırmızı paketli sim verilmesi lazım. üzerinde avea yedek sim faturalı faturasız yazıyordu. ayrıca yanlış verilen sarı kutulu sim'i de yanında götürsün ve değiştirsin

• quote:

quote:

Dün saat öglen 12 gibi başvurdum memur arkadaş 1 saat içinde açılacağını söyledi fakat hattı taktığımda "sim kartı kaydedilemedi" diye yazı çıkıyor İlla arattırcaklar bana müşteri hizmetlerini

• Otomatik odeme talimati verebiliyor muyuz? Bu sorunu cozersem gecis yapmayi dusunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.