Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çamlıca da download hızı 0,15mb çıktı ping yüksek 308ms. cepnette galiba 50 lerdeydi (hız:0,11) online battlefield 2 falan yapmışlığım vardır ama bunda imkansız görünüyor. yalnız cepnet e göre sörf hızı bence farketti psikolojik de olabilir ama ağır dolan bol içerikli sayfalarda bir rahatlama hissettim. neredeyse aynı paraya bedava dakka mesaj ve daha hızlı internet inşallah faturada bi sürpriz yaşatmazlar ve uzun süre devam eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pingin anlamı faydası ne oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

pingin anlamı faydası ne oluyor

telefon ping diyor internete baglı oldugun ana santral pong diyor.

ping denilince pong cevabı gelinceye kadar gecen süre

windows da baslata cmd yazın cıkan dos ekranına pingwww.site_adı.com yazıp herhangi bir site serverine olan ping degerinizi olcebilirsiniz.

ping degeri ne kadar kısa ise o kadar iyi demektir. 308 ms ping normalde yuksel sayılabilecek bir degerdir.
  • pttcell yazınca noluyor bozuluyor mu telefon?

benim telefonda hala tr telsim yazıyor da

yazınca noluyor yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T1

quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Hat nihayet pttcell taşındı süreç sıkıntılı bir o kadarda uzun oldu konuda paylaşılan bilgilerin bizde sonra bu yolculuğa çıkmak isteyenlere yol göstereceğinden eminim.

Hat taşıma işleminde bu kadar uğraştıysak inşaallah başka bir işimiz düşmez kullandığımız süre içinde.
    Güncel:
    Evet arkadaşlar dakika 1 gol bir mesaj geldi 24 tarifeye geçtiniz gerizekalılar bir işi düzgün yapamazmı ya insan yanlış sim ver yanlış tarifeye geçir bakalım daha neler beni bekliyor korkmaya başladım doğrusu m.h kem küm ne yapacaklarından haberleri yok of of.

Müh. hiz. geçirmedi mi 14 lüğe ?

ugrasiyorum kardeşim ama daha kafadan pişman ettiler gectigime geçeceğime

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

pttcell yazınca noluyor bozuluyor mu telefon?

benim telefonda hala tr telsim yazıyor da

yazınca noluyor yani?

şekilci gençlik

PTT Turkcell'i de bilmezler

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bnmde gecisim gerceklesti ancak net konusu pek bekledigim gibi cikmadi isin gercegi daha 128kbpsye dusmeden dusunce bakalum nolacak.birde gecis yapan ark.lara sorum var ilk fatura kesim tarihiniz nzmn acaba.bnm gecis bgn oldu ama 3gun sonra kesim tarihi var.tuhaf ve manasiz geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

bnmde gecisim gerceklesti ancak net konusu pek bekledigim gibi cikmadi isin gercegi daha 128kbpsye dusmeden dusunce bakalum nolacak.birde gecis yapan ark.lara sorum var ilk fatura kesim tarihiniz nzmn acaba.bnm gecis bgn oldu ama 3gun sonra kesim tarihi var.tuhaf ve manasiz geldi bana.

Net konusunda çekincelerim vardı sorduk hiç oralı olan olmadı..gittik 2 saat uğraştık çıkardık 5-6 güne açılır bakalım inşallah Vodafone 128 kb gibi verim alabilirim.HIZ 128 kb düşünce yorum yazar bilgilendirirseniz güzel olur.
  • Dun 2.91 olan guncel faturam bugun 3.36 olmus.. bu oranda artmaya devam ederse babalara geliriz valla
  • beyler size uyarım eğer aşıyorsanız süpriz faturalar gelebilir dikkatli olun tam 1000 tl fatura ödedim faturalıda dikkat edin
  • quote:

bnmde gecisim gerceklesti ancak net konusu pek bekledigim gibi cikmadi isin gercegi daha 128kbpsye dusmeden dusunce bakalum nolacak.birde gecis yapan ark.lara sorum var ilk fatura kesim tarihiniz nzmn acaba.bnm gecis bgn oldu ama 3gun sonra kesim tarihi var.tuhaf ve manasiz geldi bana.

manasız olan birşey yok, 3 günlük fatura ödersiniz. 250 mb, 200 dk. vs. hepsi ayın 27'sinde sıfırlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

manasız olan birşey yok, 3 günlük fatura ödersiniz. 250 mb, 200 dk. vs. hepsi ayın 27'sinde sıfırlanacak.

3 günlük fatura ödenileceğini sanmıyorum bundan dolayı 1 haftadır fatura kesim tarihini bekliyorum. Ama inşAllah yanılırım.

Avea'dayken 28'inde Bimcell'e geçiş yaptım ve 1 aylık paketin aylık ücreti fatura edildi.

• Gece hızlanıyor gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

14 tl lik pakette 200 dk heryöne sadece 3 ay mı??
    Böyle bi bilgi göremedim de.

ilk 3 ay 200 X 3 = 600 dk yani.

Nasıl yani 3 aydan sonra 200 dk var mı yok mu??

• biz de bugün başvurduk.ayın 26 sını bekleyim dedim ama ne olur ne olmaz başvuruyu kapatırlar belki dedim.umarım faturayı tam ay faturası kesmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 25 Temmuz 2013; 4:46:19 >
  • quote:

quote:

quote:

14 tl lik pakette 200 dk heryöne sadece 3 ay mı??
    Böyle bi bilgi göremedim de.

ilk 3 ay 200 X 3 = 600 dk yani.

Nasıl yani 3 aydan sonra 200 dk var mı yok mu??

200 dk. her zaman var. yeni başvurularda 3 ay boyunca hediye 200 dk. veriyor
  • Arkadaşlar Hattı taşımak için illa hattın sahibi mi olması gerekiyor mu ? Bir de yaş sınırlaması var mıdır ? Hat açık hat sorun olur mu acaba ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

pingin anlamı faydası ne oluyor

telefon ping diyor internete baglı oldugun ana santral pong diyor.

ping denilince pong cevabı gelinceye kadar gecen süre

windows da baslata cmd yazın cıkan dos ekranına pingwww.site_adı.com yazıp herhangi bir site serverine olan ping degerinizi olcebilirsiniz.

ping degeri ne kadar kısa ise o kadar iyi demektir. 308 ms ping normalde yuksel sayılabilecek bir degerdir.

Online oynanan oyunlarda ne kadar dusukse Takılma o kadar az oluyor.ping sadece oyunlarda önemli galiba

• hattım yaRIN SABAH 6.30 DA geçecek pttcelle mesaj geldi.şunu soracağım fatura kesim tarihi ayın 26sıymıs yani yarın.bana bir sıkıntı çıkmaz di mi yani 3ay boyunca heryöne 200 dakika bedava ya onun ilk ayı yarın bitip ikinci aya geçmez yani.
  • bimcellden geçen var mı? ben de geçecem de aynı gün geçiş gerçekleşiyor mu yoksa bikaç gün sürüyor mu?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.