Şimdi Ara

Nokia sonraki büyük etkinliğin de müjdesini verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia sonraki büyük etkinliğin de müjdesini verdi

Lumia 1020 ile yılın en çok ses getiren modellerinden birisine imza atan Nokia, bu yılı sadece bu modelle kapatmayacağının da sinyallerini verdi. 

Tepe yöneticisi Stephen Elop, katıldığı soru-cevap oturumunda yıl sonuna doğru büyük bir Nokia etkinliği yapılacağından bahsetti. Kesin bir tarih verilmezken, içeriğin ne olacağı da açıklanmadı.

Lumia 1020 sonrasında Nokia'nın yıl bitmeden yine bu tarz ses getirecek bir modele imza atacağı tahminleri yapılmaya başladı. Çünkü Elop'un ifadelerinden Lumia 925 veya Lumia 928 gibi farklı bir versiyonun bu etkinlikte tanıtılmasının söz konusu olmadığı anlaşılıyor. Otoriteler Windows Phone 8 Blue ile birlikte ekosistemin Full HD ekran ve 4 çekirdekli işlemci desteği kazanacağı için gelecek yıl karşımıza çıkacak yeni nesil Lumia modellerinin bu etkinlikte tanıtılmasını bekliyor. 

Bazı kaynaklar ise kısa süre önce internete görselleri sızan Nokia Windows RT tablet prototipinin daha gelişmiş bir yapıda karşımıza çıkabileceğini belirtiyor. 

Muhtemelen Ekim veya Kasım ayında yapılacak olan bu etkinlikte nelerin tanıtılacağına dair sızıntıları Lumia 1020 modelinde olduğu gibi ilerleyen aylarda daha net bir şekilde görebiliriz.

• Hangi video ile kime çamur atacağı merak konusu.
  • Lumia 1020 Türkiye'de satışa sunulana kadar anlaşılan Nokia yeni bombalar patlatacak. Yeni bir telefon (Lumia) almaya karar vermek için 5-6 ay daha beklemekte fayda var. Acelemiz yok.
  • Vallahi "Honami'ye " konsantre olmuştum ama 1020 ve bu açıklama yine kafamı karıştırmadı değil !!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Vallahi "Honami'ye " konsantre olmuştum ama 1020 ve bu açıklama yine kafamı karıştırmadı değil !!!!

Senin yine iyi kafanı karıştırmış. Bazılarının uykusunu kaçırmaya başladı nokia. 2 yıl. 2 yıl içinde tekrar zirveye yerleşir nokia. Demedi demeyin. Donanımıyla olsun yazılımıyla olsun Lumia harbiden de hedefe emin adımlarla yürüyor. Sağlamlık deyince kasasından iç donanımına kadar güven veren yegane firmadır Nokia. Yeni bir telefon almak için acele etmeyin bence. 5-6 ay daha bekleyin.
  • hadi bakalım iyi olur çeşitlilik...

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Vallahi "Honami'ye " konsantre olmuştum ama 1020 ve bu açıklama yine kafamı karıştırmadı değil !!!!

Senin yine iyi kafanı karıştırmış. Bazılarının uykusunu kaçırmaya başladı nokia. 2 yıl. 2 yıl içinde tekrar zirveye yerleşir nokia. Demedi demeyin. Donanımıyla olsun yazılımıyla olsun Lumia harbiden de hedefe emin adımlarla yürüyor. Sağlamlık deyince kasasından iç donanımına kadar güven veren yegane firmadır Nokia. Yeni bir telefon almak için acele etmeyin bence. 5-6 ay daha bekleyin.

yeni tel cikaracak da ucuz 600 tl civari cikarir mi ki yoksa hep yeni amiral gemileri mi cikaracak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: heyzumadi

quote:

quote:

yeni tel cikaracak da ucuz 600 tl civari cikarir mi ki yoksa hep yeni amiral gemileri mi cikaracak

Çıkarır. Turkcell, Vodafone, Avea muhabbeti. Kampanya telefonları. Ben şahsen tavsiye etmem amiral gemiler dururken takaya binmeyi. O telefonlardan alacağıma örneğin 920 nin temiz 2. elini alırım 100 150 lira daha ekleyip. Bütçem el vermiyorsa 1500 lira yukarısına.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çıkarır. Turkcell, Vodafone, Avea muhabbeti. Kampanya telefonları. Ben şahsen tavsiye etmem amiral gemiler dururken takaya binmeyi. O telefonlardan alacağıma örneğin 920 nin temiz 2. elini alırım 100 150 lira daha ekleyip. Bütçem el vermiyorsa 1500 lira yukarısına.

2. El daha once hic almadim almam da galiba bide belirli bi butcemiz var sonucta :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bencede tanıtsınlar, lumia 1020 modelinin fiyatının 1400-1300 lere düştüğünü düşünsenize kapış kapış gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexii_87 -- 13 Temmuz 2013; 1:03:42 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2. El daha once hic almadim almam da galiba bide belirli bi butcemiz var sonucta :)

Temizini alacaksın. Tezgahdan al demedik. Faturalı garanti belgeli. 3 ay 4 ay kullanılmışını. Garantisinin bitmesine 17 18 ay kalmış.

• Eski Htc şimdi Nokia

• Bu sefer N-GAGE eminim. iOS 7'nin hareketine tepkisiz kalmazlar.

• Nokia emin adımlarla ilerliyor. Tasarım, sağlamlık, elinde tuttuğunda verdiği güven sayesinde Nokia tekrar zirveye oynar bence. Hatta oynamaya başladı bile.
  • her ne kadar nokia'yı bu konuda desteklesem de biraz serinkanlı olmalı, 925 global pazara yayılsın ve bir süre beklensin ardından gelecek bir model daha başarılı olabilir

• Lumia 925 ülkemize getirsin hiç bişey istemiyorum nedense çok hoşuma gitti

• tablet için erken, insanların tablet almasının en büyük sebebi mağaza.
  • n gage gelse fena olamz hani
  • Nokia sürekli amiral gemisi yapıyor bir sonraki de 4 çekirdekli Lumia olur. Vazgeçene kadar Nokia almayın derim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.