Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Online islemlerden kendiniz belirliyorsunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlreadyTR kullanıcısına yanıt
    bulamadım öyle bir yer

• inexo kullanıcısına yanıt
    Kaldirmislar hocam en son 2 gun once gormustum bende kullanmaya planliyordum kaldirmislar ama suanda bi sikinyi filan oldu heralde

• AlreadyTR kullanıcısına yanıt
    test ediliyordu galiba.
    hiç zannetmiyorum zaten tt nin böyle bir adım atacağını

Heralde hatta ayni sayfada
    Detayli fatura aboneligi
    Fatura ust limiti
    Fatura sorgulama gibi seceneklef vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

aveadan geçenlere galiba olmuyor ben de aveadaydım vodafone faturasız a geçtim paketsiz tarifeye. haftalık 1 gb bedava yaptım bu sürede arkadaştan tl attırdım günübirlik paketler var onlardan kullandım. aynı hafta geri döndüm pttcelle kampanyaya sorunsuz katıldım

Bende sizin gibi yapıyorum.Bugün itibariyle vodafone faturasızdayım.Ne zaman geçmemi önerirsiniz?Bu cuma geçsem olurmu?
  • otam O kullanıcısına yanıt
    hemen geçin çünkü 26si fatura kesim tarihi 1 gb hemen yükleneceği için vakit kalmıyor kullanmaya. benim 1 günlük bir kullanım olmuştu ama fatura 25kr geldi.

teşekkür ederim.Sizin öneriniz üzere dün başvuru yaptım.bakalım ne olacak..
  • su 300mb kotayı acaba 4.5gde artırırlarmı yada kota sonrası hızı cünkü 4tl daha fazla versen wooprsan 1.700 mb daha ock internet laırsın yuksek hızda
  • bu sefer bomba bir şey yapmışlar, yalnız sadece turkcell ve vodafone'dan geçişlerde 19TL oluyor, bu çok kötü.

http://www.pttcell.com.tr/kampanya/gurur-kampanyasi
  • internet 2 gb ile sınırlı. ben eski kullanıcı olmasam gecerdim. bende internet sınırsız.

• 19 tllik ücret için süre çok kısa vodafone faturalı hat var 30 nisanda taahhüt bitiyor.zaman biraz uzun olsa geçerdik be

• merhaba
    avea faturlıdan pttcelle gemek istiyorum.
    beklentim ; konuşma dk larında çok seçici olmamakla birlikte
    2gb internet aşımsız dolduktan sonra
    128 kbps (15kb/sn) ile fatura sonuna kadar bilgisayarı telin internetine bağlayıp,
    internete sınırsız (forum,filmindirme, mail) girebilmektir.
    fatura bedelinin net aşımsız olduğu nasıl bir tarife yada paket önerirsiniz?
    pttcelle yeni geçenler için tarife ve paketlerin sınırsız interneti 128kbps ile 3gb kadar mı sınırlandırılıyor ayrıca internet site gezintisi belirli tr sitelerini mi içeriyor.
  • laletutkunu L kullanıcısına yanıt
    yeni geçecekler icin durum şöyle. 300 mb son hızla giriyorsun 300 mb den sonra hızın max 128 kbit ile 3gb a kadar devam ediyor. 3gb dan sonra ne yazık ki internete giremiyorsun. yazıda girebilirsin ancak realde giremiyorsun. çünkü hızın max 1 (bir) kbit. bu hızla hiç bir sey yapamazsın.

300 mb a kadar download hızı 3 mgbit gördüm. tabi 300 mb hemen bitiyor. 300 mbdan sonraki 3gb a kadar download hızı ortalama 20 kbit. 35 i arasıra görüyor. internette istediğin yere gir çık o konuda sınır yok. istediğin şeyi infir sınır yok sınırlar sadece hız ve sınırda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego10ribas -- 22 Şubat 2016; 2:00:58 >
  • arkadaşlar acil pttcell ptt kargo indirim kodu lazım

• arakdaşlar pttcell düşünüyorum da nasıldır acaba? şikayetçi olan çok var sanki. bir de çekim gücü nasıldır genel olarak? avea ile aynı demeyin avea kullanmadığım için avea nasıl bilmiyorum. teşekkürler
  • pttcell in bu tarifesinde de mi ;

http://www.pttcell.com.tr/faturali-paketler/1gb-internet-paketi

128kb den sonra 3gb ye kadar indirme siniri var?

pttcell faturliya geçip bu paketi alsam 1gb den sonra, sinirsiz (128kb ile) - 3gb siniri olmadan- indirme hakkim olur mu?

tesekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laletutkunu -- 22 Şubat 2016; 20:48:14 >
    eski abone değilsen hayır. sınır 3gb

arkadaşım yanlış biliyorsun. 0-300 mb arası son hız download hızın 3 mbit gördüm. 300 mb - 3 gb a kadar 128 kbitle devam eder. download hızın ortalama 20 kbit. 3gb dan sonrada ne yazık ki internet hızın 1 kbit düşüyor ve bu hızlada hiç bir şey yapılmıyor. sınır 3 gb.

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.