Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BENL!

Bu ek 1 gb kullandığı mız zaman 1gb dolar dolmaz hız düşüyor mu? Telefon guncellemesi yaparken düşerse iyi olmaz

Kardeşim avea genelde saat başı güncelleme yapıyor yani saatin ilk dakikaları indirme baslatirsan 1 saat boyunca indirme devam eder hız düşmeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 129kbps olsa da alsak bir hat mis gibi
  • 4G ile en düşük hızı 512k yapmalarını bekliyorum.
  • Dün akşam bi deniyim dedim...200mb filan vardı pakette...4,5gb indirdikten sonra hız 128 e düştü...1,5 saat sürdü hızlı internet...1,1mb/saniye gibiydi hız...Yani yaklaşık 4dk da benim kota bitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

uzun süredir kullanıyorum sorunsuz , sabit ayda 18,5 liraya 400HY+ 1Gb+ sınırsız pttcell görüşme....

+SMS olsa harika bir tarife olurdu.

bedava 100 SMS zaten var ama pek kullanmadığım için yazmamıştım.

Bedava 100 sms nasıl geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Yaklaşık 3 senedir 14 lük tarifeyi kullanıyorum...Çokta memnunum...Ücretlendirme 1sn ve 1byte...Eski tarife olduğu için hız 128Kbps ye düşüyor, o da yetiyor...Çıkardıkları ek paketlerde çok iyi...Aşımsız 1gb paket 3tl, sınırsız olanı 10tl...Ama aşımsız olan 30 gün geçerli olup, süre ve paket bittikten sonra yenilenmiyor...Sınırsız olan ise fatura kesim tarihinize göre kullanılıyor...Bu da her ayın 26 sı...Yani ayın 24 ünde satın aldınız paketi, 2 gün sonra fatura kesimi ve paketiniz yenilenecek, 2 gün için 10tl vericeksiniz, dikkat...Ayrıca 3tl ye 1sn ücretlendirmeli her yöne 50dk paketi var...Buda sınırsız internet gibi fatura kesiminize göre ama otomatik yenilenmiyor...

Kardeşim yanlışın var, sınırsız tarifeyi fatura kesimine 3 gun kala alirsan eğer 3 gunluk ucret ödüyorsun, her zaman boyle kullanıyorum ben :) torrent için.

Son 3 gün kala torrent hangi hızda ve kaç gb yapıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mudebbir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

uzun süredir kullanıyorum sorunsuz , sabit ayda 18,5 liraya 400HY+ 1Gb+ sınırsız pttcell görüşme....

+SMS olsa harika bir tarife olurdu.

bedava 100 SMS zaten var ama pek kullanmadığım için yazmamıştım.

Bedava 100 sms nasıl geliyor?

gelmiyor zaten pakete dahil 100 sms. şu linki takip edin,

http://forum.donanimhaber.com/m_106511753/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: mudebbir

quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

quote:

Yaklaşık 3 senedir 14 lük tarifeyi kullanıyorum...Çokta memnunum...Ücretlendirme 1sn ve 1byte...Eski tarife olduğu için hız 128Kbps ye düşüyor, o da yetiyor...Çıkardıkları ek paketlerde çok iyi...Aşımsız 1gb paket 3tl, sınırsız olanı 10tl...Ama aşımsız olan 30 gün geçerli olup, süre ve paket bittikten sonra yenilenmiyor...Sınırsız olan ise fatura kesim tarihinize göre kullanılıyor...Bu da her ayın 26 sı...Yani ayın 24 ünde satın aldınız paketi, 2 gün sonra fatura kesimi ve paketiniz yenilenecek, 2 gün için 10tl vericeksiniz, dikkat...Ayrıca 3tl ye 1sn ücretlendirmeli her yöne 50dk paketi var...Buda sınırsız internet gibi fatura kesiminize göre ama otomatik yenilenmiyor...

Kardeşim yanlışın var, sınırsız tarifeyi fatura kesimine 3 gun kala alirsan eğer 3 gunluk ucret ödüyorsun, her zaman boyle kullanıyorum ben :) torrent için.

Son 3 gün kala torrent hangi hızda ve kaç gb yapıyorsunuz?

Kardeşim hız değişken oluyor, ben en çok 1.7 mb/sn gördüm, ortalama 1.2 mb/sn gibi oluyor, en fazla 6 gb falan indirdim. Genelde gündüz saatleri yaptim bunu. Gece gec saatler daha fazla bile olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

hala kullanan varmı millet kacıyor
    faturalı tarife tuzak
    bana 80 tl videoplus kestiler odettiler
    ptt mi aman uzak dursun
    simdi rahatım vodafonla
    acıyorum ptt ye gecenlere 1 gb ile takılmadan video izlerim oh ne guzel vodafone

aman internetim biterde tl lerim yanar diye düşünmüyoruz biz
  • otobüste hareket alindeyken falan interneti çok rezil ya ankaranın merkezinde kızılayda internete girerken sıkıntı çekiyorum
    böyle sorunlar yaşayıp çözüme kavuşturabilen var mı ?
  • Şimdi arkadaşlar ben eski aboneyim (128kbs) bu 3tl lik paketten aldım bidaha alıcam 2gb bitince benim hızım 128kbs den mi devam edicek

• 128k pttcell hatların değerini bilin.
  • diego26 kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam

• pttcelli olup yardımcı olacak arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

pttcelli olup yardımcı olacak arkadaş var mı?

Olabilirsem tabii

• Sınırsız internete sahip olanlar da 3tl lık internet paketini alabiliyor mu ?

• Az once sms geldi...14 luk tarifeniz pttcellirle 3500dk, her yone 300dk, 300sms, 300mb ve 15tl aylik ucret olarak guncellenecektir...300mb sonrasi kullaniminiz 128kbps hiz ile devam edecektir...

*Eski 14 luk kullaniyorum...

• Genel bir kampanya/Sms

+1 TL ye YENİ YIL HEDİYESİ olmuş

Bence güzel bir güncelleme

• quote:

Az once sms geldi...14 luk tarifeniz pttcellirle 3500dk, her yone 300dk, 300sms, 300mb ve 15tl aylik ucret olarak guncellenecektir...300mb sonrasi kullaniminiz 128kbps hiz ile devam edecektir...

*Eski 14 luk kullaniyorum...

Bana mesaj gelmedi bende eski kullanıcıyım kampanya belli kişiler için değildir umarım
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.