Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pttcell den avea ya numara taşıma yapılabiliyor mu acaba ? teşekkürler yardımlarınızdan ötürü
  • Yapılabiliyor tabiki, lakin, vodafone yada türkcell den taşınmış işlemi görmüyor ne yazıkki. sanki avea için taşınmış gibi oluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Hy 400 dk
    Hy 100 sms
    Aşımsız 1gb
    1 yıl taahhüt ile 17 tl diye mesaj geldi

ben kullanıyorum bunu bomba tarife

bende 14 tllık tarıfedeyım acaba gecsemmı dıye dusunuyorum bendekı ınternet sınırsız ancak zaten ayda ne kadar kullanıyoruzkı
  • quote:

Hy 400 dk
    Hy 100 sms
    Aşımsız 1gb

20 lik tarife ye geçip 1 yıl tahahhüt verdiğinizde 3 TL indirimle 17 TL olarak ücretlendiriyorlar ve adı da Pttcell Dört Dörtlük Kampanya

İnternet 1 GB bittiğinde 1 kbps a düşüyor, eski 14 lük tarifeler gibi hız 128 kbps ye düşüp bağlantı devam etmiyor.

http://www.pttcell.com.tr/kampanya/pttcell-dort-dortluk-kampanya

• Önceki yazıları okuma fırsatım olmadı kısaca bir sorum olacak:
    faturasız ve 128kb veya 64kblik sınırsız paket var mı?
    Eski 14 lük sınırsız 128 lik bir hat da alabilirim satan olursa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün trcell'den pttcell'e taşıma başvurusu yaptım. Kaç güne geçiş tamamlanır bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

Hy 400 dk
    Hy 100 sms
    Aşımsız 1gb

20 lik tarife ye geçip 1 yıl tahahhüt verdiğinizde 3 TL indirimle 17 TL olarak ücretlendiriyorlar ve adı da Pttcell Dört Dörtlük Kampanya

İnternet 1 GB bittiğinde 1 kbps a düşüyor, eski 14 lük tarifeler gibi hız 128 kbps ye düşüp bağlantı devam etmiyor.

http://www.pttcell.com.tr/kampanya/pttcell-dort-dortluk-kampanya

Aynen
    Hiçbir avantajı yok

Vodafone 18 liraya 500dk 1gb bin sms zaten veriyor
    Avea dada aynısı 17 tl.
    Hem faturasız hem taahhüt olmadan.

128 K ile devam etmiyorsa zaten hiç avantajı kalmıyor

• Çok yakında Türkiye’de sunulmaya başlanacak olan 4.5G teknolojisinden faydalanmak için 4.5G uyumlu cihazınız ve sim kartınız olması yeterli. “4.5G UYUMLU” sim kartınızı çok yakında Ptt noktalarından kolayca temin edebilirsiniz.

4.5G nedir?
    4.5G çok daha hızlı mobil internet teknolojisi sağlayan en gelişmiş dördüncü nesil mobil internet teknolojisidir.
    4.5G ile hayatımızda neler değişecek?
    4.5G teknolojisinin sağladığı çok daha hızlı mobil internet teknolojisi ile;
    Video, resim ve dosyalarınızı daha hızlı indirebilecek ve paylaşabileceksiniz.
    Azalan gecikme ve duraklama ile beklemeden çok daha hızlı ve keyifli online oyun oynayabileceksiniz.
    Yüksek görüntü kalitesi ile film ve dizileri full HD izleyebileceksiniz.
    Sosyal medyada çok daha hızlı paylaşım yapabileceksiniz.
    3G ile 4.5G farkı nedir?
    2GB boyutunda video 3G hızıyla 780 saniyede indirilirken 4.5G hızıyla 54 saniyede indirilecektir.
    250 MB boyutunda video 3G hızıyla 387 saniyede yüklenirken 4.5 G hızıyla 40 saniyede yüklenecektir.

http://www.pttcell.com.tr/pttcell-nedir/pttcell-4bucuk-g

• 250mb sonrası 128mi yoksa 64kb mi düşüyor.? Sitesinde 64 yazıyo

• hexedemical H kullanıcısına yanıt
    250 mb sonrasında 0,064 mbps ye düşer, 3 gb ye ulaşınca internet hızınız durur.

• yeni dört dörtlük faturasız tarife çıkmış bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

yeni dört dörtlük faturasız tarife çıkmış bilginize.

Paketin güzel tarafı dakikaların 6 saniye bazlı olması.

• Arkadaşlar ben PTTCell'den yeni hat alsam tarife olmadan sadece faturalı paketleri kullanabiliyor muyum?

• 06/10/2015 saat 15:03 'de pttcell aldım bu mesajı 08/10/2015 saat 11:49 'da yazıyorum hattım hala açılmadı. hizmet kalitesi bu 3 kez müşteri hizmetleri 2 kez fatih ptt ye gittiğim halde hattım hala kapalı. kartım faturasız/kontörlü alacak olanlar ölçsün biçsin.
  • Arkadaşlar pttcell in artık pek bir esprisi kalmadı. İnternet artık sınırsız değil hiç bulaşmayın
  • Merhaba.

Ben senelerdir Vodafone kullanıcısıyım, sınırsız internet için cepnet tarifesini kullanıyordum adil kullanım sınırından sonra 96 kbps hıza düşüyordu ama vodafone bu tarifeyi sonlandırıyor.

Ben de mecbur cepnet de ki gibi sınırsız interneti olan tarifelere bakıyorum. Size sormak istediğim PTTCELL de ki 14'lük tarifeye geçsem ve üstüne 10 TL ye 1 GB internet paketini alsam acaba internet kullanım haklarım bittikten sonra hızım 14'lük tarifede ki 64 kb hızamı yoksa 1 GB internet paketindeki 128 kb hızamı düşer sonuçta %100 fark var.

Eğer 14'lük tarife kullanırsan internet paketin olsa bile hızın 64 kbps düşer derseniz 20'lik tarifeye seçmeyi düşünüyorum bu tarifede adil kullanım sınırı yok ve bu tarifeyle 1 GB internet paketi alıcam.
  • hsnsfgl H kullanıcısına yanıt
    128 e düşer yeter ki paket alın

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

128 e düşer yeter ki paket alın

Cevap için teşekkür ederim.
  • 3 Yıl önce almıştım 14'lük paketi hala kullanıyorum. Gayet memnunum, 128 kbps internet gayet iyi işimi görüyor. İnternette gezinme, facebook, twitter, instagram, snapchat falan gayet iyi tek sıkıntı uzun videoları izleyemiyorum o videoları da bir süre bekledikten sonra izliyorum eğer çok önemli ise. Geceleri büyük dosyaları indiriyorum, mp3 dinlerken başka bir mp3ü kolayca indirebiliyorum. Aylık 8 GB'a kadar kullandığım oluyor bazen. Aslında şöyle 250kbps olsa tadından yenmez ama buna şükür. Eğer hızlandırmayı bilen varsa öğrenelim fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8CA3A7969 -- 24 Ekim 2015; 20:30:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AVEA ARKADAŞLAR HAKSIZ PAKET ABONELİĞİ BAŞLATIP FAHİŞ FATURALAR YOLLUYOR. LÜTFEN BU ŞİRKETTEN UZAK DURUN.
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.