Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçenler yorumlarını yazabilirmi arkadaşlar bende geçmeyi düşünüyorumda kız arkadaşımında geçirtirim şuan vodafonede yiz 11 tl ye sadece mesaj hakkı var başka bişe yok hiç değilse 14 tl ye kendi içinde 3500 dk konuşturuyor çok iyi o internetide gayet güzelmiş yorumları yazabilirseniz iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

geçenler yorumlarını yazabilirmi arkadaşlar bende geçmeyi düşünüyorumda kız arkadaşımında geçirtirim şuan vodafonede yiz 11 tl ye sadece mesaj hakkı var başka bişe yok hiç değilse 14 tl ye kendi içinde 3500 dk konuşturuyor çok iyi o internetide gayet güzelmiş yorumları yazabilirseniz iyi olur :)

avea sadece pttcell yaziyor bnm yasadigim yerde avea cekimi guclu oyuzden sorun yasicagimi sanmiyorum guzel yani 3500dk 200dk nin yaninda 3ay boyunca her ay 200 dk daha eklediler ayrica 10 lira vererek internetin akk si 1.5gb oluoyor sms i az ama whatssap fb messenger varkende cok gerekmiyor daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Avea çekse çok güZel olacak ama maaalesef

Fantastik açıklamalar yapmayı bırakın

Çokmu fantastik oldu

14 milyon abonesi olduğunu düşünürsek evet

Macere aramaya gerenk yok ozaman,cekmeyen neti napayim ben

• Avea faturalıdayız.

1) Geçiş için pttcell de fatura isteyecek mi?
    2) 10 tl gibi bir kart ücreti alınır diyorlardı, doğru mu?

Ve uzmanlık sorusu

3) Bağlılık tarifelerini bilen var mı? 1 hatta 12 ay taahhütle ek 100 dk konuşma verilmiş 4 ay önce ama kullanılmamış. Cayma koşullarını bulamadım avea sitesinde.

• Bugün nihayet pttcell tarifesine geçtim.Hesap kesimi ayın 26 sı. Ayrıca 3 ay boyunca 200 dk hy hediye geldi. Bu arada ne kadar problemler yaşansada,avea ya kapsama alanı açısından haksızlık yapılıyo diye düşünüyorum. Arada bağlantıda kopmalar olsada,genelde avea dan memnunum. İstanbul Şişli/Gülbağda da,şu an bulunduğum Malatya'da da avea turkcell den daha iyi durumdaydı.Elbette turkcell ülke genelinde daha iyi olabilir,fakat avea'nın neredeyse 2 katı fiyatlarda olduğunu gözönüne almanızı tavsiye ederim. Ayda 19 tl karşılığında 5 gb jet kullanıyorum,ek 5 gb alırsan oda 15 tl. yani 15 gb net 50 tl. adsl i unuttum yıllardır :) İşte az önce Malatya'da yaptığım hız testinin sonucu;
    http://www.speedtest.net/result/2845094208.png

• Beyler taahüt yapıyor muyuz?
    Yarın geçsem 2-3 ay sonra 14TL 24TL olmasın zamanında avea taraftar hattında başıma gelmiştide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Beyler taahüt yapıyor muyuz?
    Yarın geçsem 2-3 ay sonra 14TL 24TL olmasın zamanında avea taraftar hattında başıma gelmiştide.

Taahhut yok. eger fiyati artirirlarsa tasirsiniz numarayi. iciniz rahat olsun.

• Bugun mnt için başvurdum yaklaşık 30dakika sürdü işlemler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 19 Temmuz 2013; 15:23:15 >
  • 5tl'ye hy 100 dak. kat kat paketi alınabiliyor mu.
    Ona göre geçebilirim.

• Evet arkadaşlar geçiş yapmak isteyenler önce bir sakinlesin ondan sonra ptt şubesine gitsin kağıthaneden yapacaktım işlemleri ama iş dolayısıyla istoçun içindeki şubeye gittim(listede yok ama taşıma işlemi yapılabiliyor)1 saatte çıkamadık ilk kurban benmişim meğerse adamlarda milli oldu sayemizde burdaki yazılanlara binayen simkartta yanlış olmasın diye özellikle baktım gelen simkart hat taşıma olarak geçiyor.

Bakalım 19 da başlattık işlemi kaç güne bitecek ve dediğim gibi sakin kafa ve bol vakitle gidin ptt şubelerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Evet arkadaşlar geçiş yapmak isteyenler önce bir sakinlesin ondan sonra ptt şubesine gitsin kağıthaneden yapacaktım işlemleri ama iş dolayısıyla istoçun içindeki şubeye gittim(listede yok ama taşıma işlemi yapılabiliyor)1 saatte çıkamadık ilk kurban benmişim meğerse adamlarda milli oldu sayemizde burdaki yazılanlara binayen simkartta yanlış olmasın diye özellikle baktım gelen simkart hat taşıma olarak geçiyor.

Bakalım 19 da başlattık işlemi kaç güne bitecek ve dediğim gibi sakin kafa ve bol vakitle gidin ptt şubelerine.

Acemi bi şubeye denk gelmişsiniz.ben merkez subede yaptım işlemleri işini biliyorlardı.yarım saatte hallettim:)

• Turkcell'liyim, çok kullanmıyorum zaten de ilk kez başka bir operatöre geçesim geldi şu tarifeyi görünce. :D Gerçi hesabı yapınca her yöne 200 dakika olunca Turk Telekom'un verdiği 1000 dakikayı karşılamadığından Turk Telekom hattını kapatma imkanım olmuyor yine. 44 TL de ödemeye hiç niyetim yok. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Turkcell'liyim, çok kullanmıyorum zaten de ilk kez başka bir operatöre geçesim geldi şu tarifeyi görünce. :D Gerçi hesabı yapınca her yöne 200 dakika olunca Turk Telekom'un verdiği 1000 dakikayı karşılamadığından Turk Telekom hattını kapatma imkanım olmuyor yine. 44 TL de ödemeye hiç niyetim yok. :D

İlk 3 ay 200dakika hediye ediliyormuş.3 ay sonra taahhut-bağlılıkla 100-200dakika hediye ederler inşallah.

• turkattack T kullanıcısına yanıt
    Gittiğim şube yani istoç ptt merkez şube olarak geçiyor ama benim şanssızlığım elamanların ilk işlemi olması.
  • Şimdi ilk 3 ay her yöne 200 dakika hediye veriyorlar, toplamda ilk üç ay 400 dakika her yöne hakkımız oluyor değil mi? Yoksa üç aydan sonra her yönemiz bitiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Şimdi ilk 3 ay her yöne 200 dakika hediye veriyorlar, toplamda ilk üç ay 400 dakika her yöne hakkımız oluyor değil mi? Yoksa üç aydan sonra her yönemiz bitiyor mu?

3aydan sonra hyone 200dakika olarak devam ediyor.3aydan sonra da Taahhut-baglilikla 200dakika hediye ederler umarım

• Arkadaşlar son bi sorum var.Ben PTTCELL ' e geçmek istiyorum.Taahüt olmadığına göre sadece müşteri hizmetlerinden görüşerek geçiş işlemimi yapabilir miyim?
  • Arkadaşlar pttcell e vodafone hat sahibi olanlar geçemiyor mu ? PTT cell deki görevli öyle dedi.

• Şu 14 liralık tarife faturalı değil de faturasız olsaydı çok güzel olacaktı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

Arkadaşlar pttcell e vodafone hat sahibi olanlar geçemiyor mu ? PTT cell deki görevli öyle dedi.

Görevlinin devreleri yanmis. kafasi guzel herhalde

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.